Rüyada “Öpüştüğünü Görmek” Görmek

Öpüştüğünü Görmek
Rüyada Öpüştüğünü Görmek neye işarettir; dertlere derman bulmaya, borçlardan ve hastalıklardan kurtulmaya işaret eder.Rüyada öpüştüğünü görmek islami yorumu
Rüyanın Tabiri : manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada Öpüştüğünü Görmek

Rüyada öpüştüğünü görmek, dertlere derman bulmaya, borçlardan ve hastalıklardan kurtulmaya işaret eder. Rüyada öpüştüğünü görmek, kişinin korkularından ve şüphelerinden arınacağına yorulur. Rüyada öpüştüğünü görmek, üzüntüye sokacak, moral bozacak, neşesini kaçıracak her türlü sorun ve musibetten kurtulacağına ve rahata erip, mutlu olacağına yorulur. Rüyada öpüştüğünü görmek, kişinin işlerinin yoluna gireceğine, kısmetinin ve şansının açılacağına delalet eder.Rüya sahibinin hayatı değişecek ve her istediği zamanı geldiğinde bir bir gerçekleşecektir. Rüya sahibinin çevresinde hakkında dedikodu yapan ve kötülüğünü düşünen insanlar olmayacaktır. Her zaman onun iyiliğini isteyen ve iyi dileklerde bulunan kişilerin varlığına delalet eder. Rüya sahibi işinde ilerleyecek ve kariyer yolunda sağlam adımlar atacaktır. İşindeki başarısı kazancını da etkileyecek ve güzel paralar kazanacaktır. Rüya sahibinin rahat bir yaşam sürmesi ve bolluk içinde yaşamasına tabir edilir. Hayatı boyunca sıkıntı çekmeyecek ve hiçbir şeyin eksikliğini yaşamayacaktır. Kişinin tabiri caizse istediği herşey elinin altında olacak ve hiç yokluk sıkıntısı yaşamayacaktır.

Rüyada Erkekle Öpüştüğünü Görmek

Rüyada erkekle öpüştüğünü görmek, kişinin ortak bir iş yapacağına işaret eder. Rüya sahibi bir kişi ile ortaklaşa iş kurabilir, yarı yarıya anlaşarak imza atabilir. Kişinin hayırlı ve temiz işlere girişeceğine ve kar sağlayacağına delalet eder. Rüya sahibi birikimi ile güzel getirisi olan işlere atılacak ve kazancını artıracaktır. Kişinin işlerini büyüterek yeni yatırımlara yelken açacağına yorulur.

Rüyada Kızla Öpüştüğünü Görmek

Rüyada kızla öpüştüğünü görmek, rüya sahibinin yakın zamanda gönül ilişkisi yaşayacağına işaret eder. Bir ilişkisi varsa ise bunu evlilikle sonuçlandıracağına delalet eder. Kişinin mutluluğa vesile olacak ve yüzünü güldürecek hamlelerde bulunacağına yorulur.

Rüyada Eski Sevgilisiyle Öpüşmek

Rüyada eski sevgilisiyle öpüşmek, kişinin unutamadığı ve tekrar bir araya gelebiliriz umuduyla beklediği kişinin varlığına yorumlanır. Kişinin eski sevgilisini unutmadığına ve bir yerde karşılaşacaklarına işaret eder. Rüya sahibi o kişi ile yüz yüze gelebilir ve konuşarak sorunları çözerlerse tekrar birlikte olabilirler.

Rüyada Sevgilisiyle Öpüştüğünü Görmek

Rüyada sevgilisiyle öpüştüğünü görmek, kişinin sevgilisiyle alakalı bir gerçeği öğreneceğine delalet eder. Rüya sahibi başkalarından duyma ilişkisiyle ilgili gerçeklerle yüzleşecektir. Aynı zamanda birbirinden uzak çiftlerin yakın zaman içinde kavuşacağına ve hasret gidereceğine yorumlanır.

Rüyada Tanımadığı Biriyle Öpüştüğünü Görmek

Rüyada tanımadığı biriyle öpüştüğünü görmek, rüya sahibinin işlerinin yoluna gireceğine ve ticari hayatında kar getirecek işler yapacağına yorulur. Kişinin kafasını karıştıran sorunlarından kurtulacağına ve yeni atılımlarda bulunacağına delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.