Rüyada “Nar” Görmek

Nar
Rüyada nar görmek nedir? Bir kimsenin rüyasında nar görmesi, kazanç kapılarının her daim açık olup hayatının her köşesinde başarı sağlayacağına işaret edilir.
Rüyanın Tabiri : manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada Nar Görmek

Rüyada nar görmek; nar görmek rüyası genel anlam itibariyle kişinin rızkına, bolluğa, berekete nail olup görülen narın şekline göre de farklı şekillerde ifade edilir. Bir kimsenin rüyasında kırmızı tatlı nar görmesi, kazanç kapılarının her daim açık olacağına yorumlanır. Hayatının her köşesinde başarı sağlayacağına, ekşi nar görmesi, hastalığa ve sıkıntıya düşmeyi işaret eder. Rüyada olgunlaşmamış nar görmesi ise değerli eşyaya, mal mülk elde etmeye, hak yolunda ilerlemeye yorumlanır.

Rüyada nar görmek islami yorumlarda, rüya sahibinin rızkının artacağı ve bolluğa kavuşacağına delalet eder. Bereket içeren bu rüya maddi sıkıntıların geride kaldığını ve yakın bir zaman içerisinde bolluğa kavuşacağınıza yorumlanır. Rüyada nar yemek ise kısmet kapılarının ardına kadar açıldığının işareti anlamına gelir.Rüyada nar görmek, para, iş hayatında başarı ve berekete nail olacağınızı gösterir.

Rüyada Nar Yemek

Rüyada nar yemek; rüyada görülen nar yemek sembolü kişi ya da kişiler için farklı şekiller de ifade edilir. Örneğin rüyada tatlı sulu nar yemek, kısmet kapılarınızın açılarak rızkınıza helal katacak sizi her anlamda mutlu kılacak hayırlı işlerde nail olacağınız demektir.Ekşi ve çürük nar yemek, hastalığa sevdiğiniz bir kimseyi kaybetmeye, kazanç kapılarınızın kapanarak elinizdeki tüm imkanlarınızı kaybedeceğinizi işaret olarak gösterilir.

Rüyada Tatlı Nar Yemek

Rüyada tatlı nar yemek; bu rüya rüya sahipleri için bolluk bereket anlamına gelip kişinin hayatının her köşesinde mutlu olacağına yorumlanır.Maddi ve manevi anlamda her daim başarılı olup kısa sürede bir çok alanda yükseleceğine işaret edilir. Rüyada tatlı nar yemek aynı zaman da bekar kimseler için hayırlı kısmete, evli kimseler için ise yakın zaman da alınacak müjdeli habere yorumlanır.

Rüyada Ekşi Nar Yemek

Rüyada ekşi nar yemek; nar rüyasının aksine olumsuz olaylara ve kötülüklere ifade edilen bu rüya kişi ya da kişiler için ayrılıklara yorumlanır. Sevdiklerinizden ayrı kalmaya, yanlış kurduğunuz arkadaşlıklar yüzünden elinizdeki mal varlığınızı kaybetmeye yorumlanır. Rüyada ekşi nar yemek, aynı zamanda  rızk kapılarınızın kapanıp doğruluktan şaşacağınıza, hastalıkların yakanızı hiç bırakmayacağına yorumlanır.

Rüyada Nar Toplamak

Rüyada nar toplamak; rızkınızı peşinde koşmaya, helal yollarla alın teri dökerek kazanç elde etmeye, yatırım sağlayan bir çok işte birikim sağlayarak kısa sürede yükselişe ermeye işaret edilir. Rüyada nar toplamak görmek, aynı zaman da iş hayatınızda yetki sahibi bir kimseden manevi anlamda destek görerek eksik kaldığınız bir çok konuda bilgi ve birikim sahibi olacağınıza, ailenizi mutlu kılacak güzellikler yaparak onları sürprizlere doğacağınıza delalet edilir.

Rüyada Nar Ağacı Görmek

Rüyada nar ağacı görmek; mal mülk sahibi, toplum karşısında her daim saygınlığını koruyan, bulunduğu her konumda söz sahibi yetkiye sahip üstün bir zattan gördüğünüz maddi ve manevi destek ve yardım sayesinde kısa zamanda ün sahibi olup mevki olarak yükseleceğinize işaret edilir. Rüyada görülen nar ağacı sembolü  başka bir değişle uzun yolculuğa çıkmaya, farklı mekanlarda yer almaya, istek ve arzulanızı yerine getirecek alim bir kimseyle aynı ortamda yer almaya delalet edilir.

Rüyada Nar Çiçeği Görmek

Rüyada nar çiçeği görmek; rüyayı gören kimsenin eğlenceli aktivitelerde yer alarak iş hayatının vermiş olduğu stres ve sıkıntılarından biraz olsun kurtulacağına, kendisine yönelik yapılan iş tekliflerini değerlendirerek hanesinden ayrı sık sık seyahatlere çıkacağına delalet edilir. Rüyada nar çiçeği görmek, kişinin ailesinden gördüğü destek sayesinde büyük yatırım getiren işlere girip kısa zaman da kendini göstereceğine yorumlanır.

Rüyada Nar Suyu İçmek

Rüyada nar suyu içmek;helal yollarla kazanılan rızka, bol bereketli kazanç sağlayan işlere girmeye, çok yakın zaman da müjdeli bir haber alıp hayatınızın renkleneceğine, sıkıntı sonrasında kazandığı huzura, mağlubiyetten sonra umduğu şana, cefa çektikten sonra hayalini kurduğu zafere yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.