Rüyada “Nalbant” Görmek

Nalbant
Rüyada nalbant görmek, rüyasında atın ayağına nal çakan ustayı görmek himmet, gayret ve ehli insana yorumlanır. Rüyada nalbant islami ve diyanet yorumu
Rüyanın Tabiri : manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada Nalbant Görmek

Rüyada nalbant görmek, rüyasında atın ayağına nal çakan ustayı görmek himmet, gayret ve ehli insana yorumlanır. Rüyada nalbant görmek, gören kişiye çok iyi ve müjdeli haberlerin geleceğine, çok güzel haberler duyacağına delalet eder. Rüyada nalbant görmek kişinin sağlığının yerinde olacağına, çektiği sıkıntılarının ardından feraha kavuşacağına, zor ve yorucu işinin ardından rahata kavuşacağına yorumlanır. Rüyada nalbantın kendi ayaklarına nal çaktığını görmesi bu rüyayı gören kişinin uzun bir yolculuğa çıkacağının habercisidir. Rüyada nalbant görmek  kişi bekar ise; yakın zamanda evleneceğine, mutlu bir yuva kuracağına, çocuk sahibi olacağına delalettir. Eğer rüyayı gören bekar bir kız ise; tez vakitte beyaz gelinlik giyeceğine, hayırlı biriyle izdivaç yapacağına işarettir.

Rüyada Nalbant Olduğunu Görmek

Rüyada nalbant olduğunu görmek, rüya sahibinin vefakar bir dost olduğu ve değer verdiği bir arkadaşına, sevdiğini büyük yardımlarda bulunacağına işaret eder. Rüyada nalbant görmek rüyası at ile çağrıştırıldığında rüya sahibinin ya muradı gerçekleşecektir yada bir kimsenin muradını gerçekleştirecektir. Rüyada nalbant olduğunu görmek fedakar ve iyilik sever birisi olduğunuza yorumlanır.

Rüyada Nalbant’ın Atın Ayağına Nal Çaktığını Görmek

Rüyada nalbant’ın atın ayağına nal çaktığını görmek hayırlı ve bol bereketli bir işe gireceğinize ve bu işinizde değer verdiğiniz büyüklerinizden yardım alacağınıza işaret eder. Rüyayı gören kişi hayırlı ve bereketli bol kazançlı bir işe girerek bir çok kişiye de nasip kapısı açacağına yorumlanır.

Not: Rüyada nalbant görmek islam alimlerine göre maneviyatı ve itikat güçlü olan birinden hayırlı niyetleriniz için yardım alıp tez vakitte muradınızın gerçekleşeceğine delalet eder diye yorumlamıştır. İmamı nablusi rüyada nalban görmeyi şu şekilde yorumlamıştır; her kim ki rüyasında ehli iş erbabını görürse o kişi güçlü, kuvvetli ve hayır sahibi birinden büyük yardın görecek diye buyurmuştur.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.