Rüyada “Mezar” Görmek

Mezar
Rüyada mezar görmek, kişinin günahlarından arınmak için verdiği çabaya yorumlanır.Rüyada mezar görmekle ilgili tüm islami tabirleri okuyun.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada Mezar Görmek

Rüyada mezar görmek, kişinin günahlarından arınmak için verdiği çabaya yorumlanır. Rüyayı gören kişi gerçek hayatta işledikleri günahlar sonucunda çektiği vicdan azabından dolayı rüyalarında mezar taşı yada kendini ölmüş olarak görür. Rüyada mezar görmek rüyayı gören kişi rüyasında kendisini ölmüş olarak görüyor ise bu kişinin ömrünün uzayacağına delalet eder. Kişi rüyasında ölen kişinin mezardan kaçtığını görüyor ise buda ömrünün uzayacağına işarettir. Eğer kişi ölen kişiyi mezarda ağlarken görüyor ise buda üzüntülü bir haber alınacağına delalettir. Rüyada mezarda ağlayan kişi gerçek hayatta imanıyla ölen kişi olarak bilinir. Rüyada mezar görmek eğer rüyada ölen kişinin güldüğünü görüyorsanız bu güzel haberlerin alınacağına, sevince ve hayırlara işarettir. Örneğin sevdiğiniz birinin hastalığından kurtularak iyileştiğini görmek gibi güzel haberlere delalettir. Rüyada görülen mezar eski ve döküntü ise bu kişinin hayatında ayrılığa, terk edilişe yorumlanır. Rüyada mezar görmek başka bir deyişle fani dünyadan el etek çekmek anlamına da gelir.

Rüyada Mezar Yaptırmak

Rüyada mezar yaptırmak, rüyayı gören kişi rüyasında mezar yaptırdığını veya mezar kazdığını görüyorsa bu yeni bir eve taşınılacağını yada yeni bir evin temelinin atılacağına yorumlanır. Rüyada mezar örttüğünü görmek ise kişinin sağlıklı ve uzun bir ömre sahip olacağının habercisidir. Rüyasında bir kadının mezara girdiğini görmek hayırlı bir izdivaç yapmaya, erkeğin mezara girdiğini görmek ise iş hayatında sıkıntılar yaşayacağına yorumlanır. Mezarlıkta toprak kazdığını görmek  kişinin ömrünün uzayacağına işaret eder.

Rüyada Mezar Taşı Görmek

Rüyada mezar taşı görmek, rüyayı gören kişi bekar ise bu o kişinin uzun ömürlü olacağına işaret eder. Bu rüya bekar birinin ömrünün uzayacağına yorumlansa da yaşamının boş ve sıkıcı olacağına da işaret eder. Rüyayı gören kişi evli ise uzun ömürlü olmasıyla beraber güzel ve mutlu bir hayat süreceğine yorumlanır.

Rüyada Mezar Sulamak

Rüyada mezar sulamak, rüyayı gören kişinin yakın zamanda bir evlet sahibi olacağının müjdesidir. Rüyasında mezar suladığını veya çiçek diktiğini görmek bir çocuğun habercisidir. Mezarın üzerindeki oyukların üzerinde kuşlar dolaşıyorsa ve oyukların içinde su yoksa bu ölen kişinin hayatta olan yakınlarından dua beklediğinin haberidir.

Rüyada Temiz Mezar Görmek

Rüyada temiz mezar görmek, kişinin geçmişte yaptığı bir iş karşısında eline toplu para geçeceğini işaret eder. Geçmişte yapılan işten gelen bu toplu para kişinin sıkıntısını rahatlatacak ve feraha erdirecektir.

Rüyada Mezarlığın İçinde Olduğunu Görmek

Rüyada mezarlığın içinde olduğunu görmek, kişinin gerçek hayatta yapmış olduğu pişmanlığa yorumlanır. Kişinin yapmış olduğu bir suç, hata yada günahtan dolayı çekmiş olduğu pişmanlığa işarettir. Bazende bu rüya gören kişinin bir günah işleyeceğine veya hata yapacağına yorumlanır.

Rüyada Mezar Kazmak

Rüyada mezar kazmak, kişinin gerçek hayatta bir ev yaptıracağına yada bir ev alacağına yorumlanır. Bekarlar için ise görülen bu rüya hayırlı bir izdivaç ve mutlu bir aile yaşamına işarettir.

Rüyada Mezar Örtmek

Rüyada mezar örtmek, rüyayı gören kişinin hasta ise şifa bulacağına, hastanede yatıyorsa iyileşip sağlığına kavuşacağına işaret eder. Rüyayı ören kişi normal ise uzun ömürlü olacağına, sağlıklı ve sıhhatli olacağına yorumlanır. Rüyada mezar örtmek, aynı zamanda sır saklayan, özü sözü bir, güvenilir kimse anlamına da gelir.

Rüyada Mezar Almak

Rüyada mezar almak, kişinin bir izdivaç yapacağına yorumlanır. Kişi rüyasında bir mezar alıp ve mezar taşına adını yazdırıyorsa bu o kişinin çevresinde tanıdığı bir kadınla evleneceğinin habercisidir.

Rüyada Mezar Açmak

Rüyada mezar açmak, mezarda yatan kişi hayatta mevki sahibi ve saygı duyulan biriyse, rüyayı gören kişinin de normal yaşamında mevkisi olan ve saygı duyulan biri olacağı anlamına gelir. Eğer mezarda yatan kişi ölmeden önceki hayatında alim ise bu rüyayı gören kişininde alim olacağına yorumlanır.

Rüyada Mezar Kazıcı Görmek

Rüyada mezar kazıcı görmek, genellikle zengin ve mal sahibi bir adamı işaret eder. Bu rüya kişinin gayrimenkul alacağına yada bir ev alacağına yorulmakta. Bazı alimler bu rüyayı mezar kazıcının çok zengin ve alim biri olduğuna yorumlar.

Rüyada Mezardaki Ölüleri Çiğnemek

Rüyada mezardaki ölüleri çiğnemek, kişinin dünya hayatında bazı sınav ve imtihanlardan geçeceğine yorumlanır. Bu rüya gören kişinin başından bir takım olaylar geçeceğine ve sabredildiğinde feraha çıkacağının habercisidir. Rüyada ölü çiğnemek bazende kişinin olaylara karışıp günah işleyeceğine yorumlanır.

Rüyada Aile Mezarlığı Görmek

Rüyada aile mezarlığı görmek, rüyayı gören kişinin eşi ve çocuklarıyla mutlu, uzun bir ömür süreceğine işaret eder. Bu rüya genellikle hayırlara ve güzelliklere yorumlanır. Ailenin saadet içinde, dayanışma ve huzur içinde yaşayacaklarının habercisidir.

Rüyada Anıt Mezar Görmek

Rüyada anıt mezar görmek, insanlar tarafından sevilen bir devlet adamına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi devlet kapısına girecek ve itibar görecektir. Rüyasında anıt mezarı ziyaret ettiğini görmek, büyük bir zatın ziyaretine gideceğini işaret eder. Bazende bu rüya kişinin işinde makam ve mevki sahibi olacağına yorumlanır.

Rüyada Bir Ölünün Mezara Konulduğunu Görmek

Rüyada bir ölünün mezara konulduğunu görmek, rüyayı gören kişi hapiste ise en yakın zamanda özgürlüğe kavuşacağına yada üzerine atılan iftiradan aklanacağına yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.