Rüyada “Merdiven” Görmek

Merdiven
Rüyada merdiven görmek ne manaya gelir; ketum olmaya ve yapılması gereken işi azimle yerine getirmeye işaret eder. Rüyada merdiven görmek islami yorumu
Rüyanın Tabiri : manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada Merdiven Görmek

Rüyada merdiven görmek, ketum olmaya ve yapılması gereken işi azimle yerine getirmeye işaret eder. Rüya da merdiven görmek, aynı zamanda rüya sahibi için sıkıntıya, darlığa ve zorluklara işaret eder. Rüyada merdiven görmek, kişinin yanlış kişilerle muhatap olup başının belaya gireceğine, çevresi tarafından ikaz edileceğine işarettir. Rüyada merdiven görmek, kişinin üzüntülü ve kötü haber alacağına yorumlanır. Sıkıntıda olan kişilerin rüyasında merdiven görmesi ise hayırlara yorulur. kişinin sıkıntılardan ve parasızlıktan kurtulacağına, sağlık sorunları varsa en kısa zamanda iyileşeceğine delalet eder. Aynı zamanda kişinin istikbalinin parlak olacağına, şansının açık olacağına işarettir. Kişinin düşmanlarına karşı zaferler kazanacağına, hedeflerine ulaşacağına, makam mevki sahibi olacağına yorumlanır. Rüyada merdivenden düşmek rüya sahibinin hane içinde de huzur, sağlık ve mutluluk daim olacak, sıkıntılar ortadan kalkacaktır.

Rüyada Merdivenden İndiğini Görmek

Rüyada merdivenden indiğini görmek, kişinin işlerinde zarar edeceğine, kısmetinin kapanacağına, parasal sıkıntılar yaşayacağına işaret eder. Kişinin iş hayatında inişler yaşayacağı ve ortaklıkların zarar göreceği bir döneme gireceğine yorumlanır. Rüya sahibinin maddi yönden büyük kayıplar yaşayacağına, iflasın eşiğinde olacağının haberidir. Rüya sahibi sürekli hatalar yaparak büyük kayıplara uğrayacak ve çevresindeki düşmanlarının yüzünü güldürecektir. Kişinin parasal kayıplara uğrayarak zor günler geçireceğine yorumlanır. Rüya sahibi müdahale etmezse sıkıntılar dahada artacak ve ciddi kayıplara uğrayacaktır. Bu sıkıntılar aile sorunlarının da yaşanacağına işarettir.

Rüyada Eski Merdiven Görmek

Rüyada eski merdiven görmek, rüya sahibi için hayırlara delalet eder. Rüya sahibinin işlerinde ummadık bir artış olacak ve kazancıyla yüzü gülecektir. Tüccar olanlar işleri büyütecek, işsizler tez vakitte iş bulacak, işlerinde terfi bekleyenler yükselecek ve daha hayırlı bir çok işi müjdeleyecektir.

Rüyada Yeni Merdiven Görmek

Rüyada yeni merdiven görmek, rüya sahibinin gönül gözünün açılacağına, dini inançlarının ve duygularının artacağına işarettir. Dolayısıyla rüya sahibi tez vakitte huzuru bulacak ve rahata erecektir.

Rüyada Merdivenin Kırılması

Rüyada merdivenin kırılması, rüya sahibi için iyiye yorulmaz. Rüya sahibinin çok büyük maddi ve manevi zarara uğrayacağına işarettir. Kişinin parasal kayıplara uğrayarak borçlanacağına ve kısmetlerinin kapanacağına yorumlanır.

Rüyada Merdivenden Çıkmak

Rüyada merdivenden çıkmak, rüya sahibi için aydınlık ve mutlu günlere işarettir. Rüya sahibinin çalışarak en yüksek makamlara hakkıyla geleceğine delalet eder. kişinin mevkiyle beraber itibar ve saygı kazanacağına da işarettir.

Rüyada Merdiven Yıkamak

Rüyada merdiven yıkamak, kişinin iş hayatını daha güzel ve eğlenceli bir hale getirmek için yenilikler yapacağına işarettir. Kişinin yeni firmalarla anlaşmalar yaparak işini büyüteceğine ve yeni personellerle çalışacağına yorumlanır. Rüya sahibinin kazançlarıyla yeni yatırımlar yapacağına, mülk alacağına ve dahada büyüyen bir isim olacağına delalettir. 

Rüyada Merdiven Süpürmek

Rüyada merdiven süpürmek, kişinin aile içinden biriyle çok hayırlı bir işe girişeceğine ve başarılı olacağına yorumlanır. Aynı zamanda insanların hayır dualarıyla bol kazanç sağlayacak, rızk kapısı hep açık olacaktır. Kişinin yeni işlere atılım yapacağına ve çalışmasıyla takdir edilen bir kişi olarak anılacağına işarettir.

Rüyada Merdiven Yapmak

Rüyada merdiven yapmak, kişi kendine uygun bir iş bulamayacak ve kendi işini kurmak isteyecektir. Rüya sahibi yaptığı birikimleriyle kendine ev alabilir yada kendine işyeri açabilir. Küçük adımlarla büyük yerlere geleceğine ve güzel kazançlar elde edileceğine işarettir.

Rüyada Yürüyen Merdiven Görmek

Rüyada yürüyen merdiven görmek, kişinin yaptığı işiyle alakalı büyük bir teklif alacağına ve sıkıntılarından kurtulacağına yorumlanır. Kişinin yeni fikir ve çalışmalara imza atacağına, parasızlıktan kurtularak bol kazanç sağlayacağına işarettir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.