Rüyada “Melek” Görmek

Melek
Rüyada melek görmek ne anlama gelir; plansız, hesapsız, saf, katıksız ve çıkarsız olmaya işarettir. Rüyada melek görmek islami yorumu
Rüyanın Tabiri : manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada Melek Görmek

Rüyada melek görmek, plansız, hesapsız, saf, katıksız ve çıkarsız olmaya işarettir. Rüyada melek görmek, rüya sahibinin hayatı boyunca kötülük görmeyeceğine işarettir. Rüyada melek görmek, kişinin kimseye zarar vermeyeceğine ve kötülük düşünmeyeceğine delalet eder. Rüyada melek görmek, rüya sahibi hayırlar ve nurlar içinde olacağına delalettir. Kişinin yüzü her daim güleç, kalbi ise bir pamuk kadar yumuşak olacağına işarettir. Rüya sahibi hayatı boyunca hep iyiliklerle karşılaşacak ve yaşamının hep iyi tarafını görecektir. Kişi mutlu ve güzel bir hayat sürecek. Rüya sahibi yer yüzünde iyi olan ne varsa tadına varacak ve mutlu olmanın zevkini çıkaracaktır. Kişinin hayatının güzel nimetlerinden bol bol nasipleneceğini ve çevresindekilere de bu nimetlerden sunacağına yorulur. Aynı zamanda kişinin çevresi tarafından güzel sözler işiteceğine de yorumlanır. Çevresindekiler tarafından sevilip, takdir görecek ve yüceltilecektir. Bu rüyayı gören kişi yaşamı boyunca sıkıntı, sorun, hastalık, parasızlık asla yaşamayacaktır.

Rüyada Melek Olup Uçmak

Rüyada melek olup uçmak, kişinin gerçek hayatını ve ahiret hayatını bir mümin gibi yaşayacağına haberdardır. Rüya sahibi Allah’ın her türlü mükafatına layık görülecek ve bunun şerefine nail olacağına delalet eder. Kişi Allah’ın verdiği nimetlerden yararlanacak ve her daim şükredecektir. Kişinin bu mertebeye ermesi çevresi ve ailesi içinde hürmet duyulacak ve sayılacak bir kul olduğuna delalettir.

Rüyada Melek Figürü Görmek

Rüyada melek figürü görmek, rüya sahibinin dualarına ve temiz hayallerine delalet eder. Rüya sahibi Allah’a el açıp en güzel dileklerini ve en içten dualarını edeceğine yorumlanır. Rüya sahibinin kalbi temiz ve iyiliklerle dolu olduğu için Allah tarafından ödüllendirileceğine işarettir.

Rüyada Melek Dövmesi Görmek

Rüyada melek dövmesi görmek, rüyayı gören kişinin hayatı boyunca her daim sağlıklı olacağına işarettir. Rüya sahibinin genç ve duru güzelliğini kaybetmeyeceğine, saf ve temiz güzelliğiyle herkesi kendine hayran bırakacağına işarettir. Çevresindekileri sevinci, güler yüzlülüğü ve zekasıyla hayran bırakacağına delalet eder.

Rüyada Melek Kolye Görmek

Rüyada melek kolye görmek, kişinin karşısındaki insanlara karşı samimi olduğunu gösterir. Aynı zamanda kişinin imanı tam olan biri olduğuna delalet eder.

Rüyada Melek ve Şeytan Görmek

Rüyada melek ve şeytan görmek, kişinin iki fikirli olacağına işarettir. Bazen iyimser bazende kötümser olacağına yorumlanır. Rüya sahibinin hem iyi hemde kötü düşünceleri olduğuna işarettir.

Rüyada Melekle Konuştuğunu Görmek

Rüyada melekle konuştuğunu görmek, kişinin şehadet mertebesine ulaştığına delalettir. Kişinin geri kalan ömründe iman dolu bir hayat süreceğine işarettir.

Rüyada Kabire Gelen Melekleri Görmek

Rüyada kabire gelen melekleri görmek, darlık ve sıkıntı çeken birinin rahata ereceğine yorulur. Fakirin zenginleşerek rızk sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada Uçan Melek Görmek

Rüyada uçan melek görmek, rüya sahibinin iş hayatında yaşayacağı sıkıntıların son bulacağına işarettir. Aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların ortadan kalkacağına delalettir.Kişinin atacağı doğru adımlar sayesinde iş hayatında ilerleyeceğine ve büyüyeceğine yorumlanır.

Rüyada Küçük Melek Görmek

Rüyada küçük melek görmek, kişinin geçicide olsa ufak sıkıntılar çekeceğinin habercisidir. Daha sonra bu sorunları hallederek rahata erecek ve bolluğa kavuşacaktır.

Rüyada Melekler Tarafından Korunmak

Rüyada melekler tarafından korunmak, kişinin yaşadığı kötü olayların ardından feraha ereceğine ve rahat bir nefes alacağına işarettir. Kişinin kalbini kıran kişilerden uzak durarak kendisine yeni bir hayat kuracağına yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.