Rüyada “Leylek” Görmek

Leylek
Rüyada Leylek Görmek neye işarettir; kırılgan yapılı, ince fikirli, naif, zarif ve kibar kişilerin varlığına işaret eder. Rüyada leylek görmek islami yorum
Rüyanın Tabiri : manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada Leylek Görmek

Rüyada leylek görmek, kırılgan yapılı, ince fikirli, naif, zarif ve kibar kişilerin varlığına işaret eder. Rüyada leylek görmek, rüya sahibinin bu özellikleri taşıyan biri ile izdivaç yolunda ilerleyeceğine delalet eder. Rüyada leylek görmek, hayırlı ve mutlu haberlerin müjdeler, güzel olayların yaşanacağına yorulur. Rüyada leylek görmek, rüya sahibinin sıkıntılarından ve dertlerinden kurtularak mutlu olacağına rivayet eder. Rüyada görülen leylek rüya sahibi için  zenginlik, mutluluk ve evlet anlamına gelir. Aynı zamanda kişinin görmeyi çok istediği bir ülkeyi keşfetmek için yola çıkacağına ve güneye doğru yolculuk edeceğine işaret eder. Bu rüya gören kişiye umut olur ve içini huzur kaplar, güzel günlerin müjdesini de verir. Kişinin bolluk ve berekete kavuşacağına tabiri caizse para içinde yüzeceğini delalet eder. Kişinin mutlu bir evlilik kuracağına ve hayırlı bir evlet sahibi olacağına haberdardır. Kişinin hanesinde huzurun, mutluluğun, kısmetin, şansın ve bereketin eksik olmayacağına rivayet eder.

Rüyada Leyleğin Uçtuğunu Görmek

Rüyada leyleğin uçtuğunu görmek, hava yoluyla yapılacak olan bir seyahate yada uçakla gelecek olan bir misafire işaret eder. Rüyayı gören bekar bir bayan ise ağır başlı, asil, eğitimli ve tutucu bir kişi ile evleneceğine delalet eder. Rüyada kar içinde leylek görülmüş ise havanın çok soğuk olacağına ve kışın çok karlı geçeceğine yorumlanır.

Rüyada Leylek Öldürmek

Rüyada leylek öldürmek, rüya sahibi için hayırlı olayların müjdecisidir. Rüya sahibi kendisine engel olan, başarılarını kıskanan kişileri hayatından çıkaracağına delalet eder. Kişinin çevresinde iyi görünüp arkasından iş çeviren kişilerin varlığına işaret eder. Rüya sahibinin sürekli kafasını meşgul eden ve önüne set koyan içten pazarlıklı kişilere işaret eder.

Rüyada Leylek Yavrusu Görmek

Rüyada leylek yavrusu görmek, rüya sahibinin evlet istediğine yorumlanır. Kişinin Allah’tan kız, erkek fark etmez eli ayağı sağlıklı olsun diye dua edeceğine delalet eder. Kendisine soyunu sürecek ve gururlanacak evlatlar vermesi için ellerini açıp dua edeceğine yorulur.

Rüyada Leylek Pisliğini Görmek

Rüyada leylek pisliği görmek, rüya sahibinin kısmet ve şans kapılarının açık olacağına delalet eder. Rüya sahibinin çalıştığı işte yada kuracağı işte şansının yolunda gideceğine ve güzel kazançlar elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada Leylek Yakalamak

Rüyada leylek yakalamak, kişinin çevresindeki fedakar ve iyi insanların varlığına işaret eder. Bu kişi yada kişiler rüya sahibinin arkasından sürekli hayır duası edecektir. Rüya sahibinin üzerinden hayır dualarının eksik olmayacağına işaret eder.

Rüyada Leylek Yumurtası Görmek

Rüyada leylek yumurtası görmek, rüya sahibinin yavrusundan gelecek gözyaşına delalet eder. Bu sıkıntılı günler uzun sürmeyecek ve tez vakitte feraha çıkılacaktır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.