Rüyada “Kurban Kanı” Görmek

Kurban Kanı
Rüyada kurban kanı görmek, vermiş olduğu sözü aradan zaman geçmesine rağmen yerine getireceğine, dileğinin kabul olmasıyla Allah'a minnet duyacağına yorulur
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada kurban kanı görmek, kişinin geçmişte vermiş olduğu sözü aradan zaman geçmesine rağmen yerine getireceğine, dileğinin kabul olmasıyla Allah’a minnet duyacağına yorulur. Rüyada kurban kanı görmek, kişinin Allah katında yapacağı yada yapmış olduğu iyiliklere delalet eder. Rüyada kurban kanı görmek, kişinin verilen bir sözü, bir yemini yada bir ahdi er yada geç yerine getireceğine yorumlanır. Rüyada kurban kanı görmek, dinine ve ibadetine bağlı rüya sahibinin Allah katında büyük sevaplar işleyeceğine, haktan ve adaletten yana olacağına, yalana başvurmayarak hiç kimsenin ahını almayacaklarına yorulur. Kişinin kul hakkına, harama, kumara el sürmeden ibadet içinde bir yaşam süreceğine işaret eder.

Rüyada Kurban Kanı Görmek

Rüyada kurban kanı görmek, insanların gözünde iyilikleriyle, merhametiyle, kişiliğiyle, dürüstlüğüyle sevilen sayılan bir kişi olacağına yorulur. Rüya sahibinin yoksulun, yetimin lokmasına el uzatmadan, yalan söylemeyip fesatlık düşünmeden, kimsenin arkasından gıybet yapmadan ömrünü ibadet içinde dua ederek geçireceğine rivayet eder. Yapacağı işlerde alnının akıyla üstesinden gelerek kazancının bereketini artıracağına ve maddi rahata ererek ihtiyaç sahipleri ile ekmeğini paylaşacağına yorumlanır. Rüya sahibi itibarıyla, kişiliğiyle, çalışkanlığıyla ve aile düzeni ile kendisini çekemeyen düşmanlarına karşı adeta büyük zaferler kazanacak ve girdiği her işte alnının akıyla çıkacaktır. Rüya sahibinin hayatı boyunca güçlü ve kudretli bir şekilde ayakta dimdik duracağına yorumlanır. Aynı zaman da başarılarıyla ve iyilikleriyle hakkında iyi konuşulan bir kişi olacağına delalet eder.

Rüyada Kurban Kanı İçmek

Rüyada kurban kanı içmek, bu rüya hiçbir şekilde hayra yorulmaz. Kişinin rüyasında kestiği kurbanın kanını içmesi demek iyilik yapmak isterken aksine kötülük yapacağına delalet eder. Kişinin istemeyerek de olsa doğru olamayan hal ve davranışlarda bulunacağına hatta buda yetmezmiş gibi dini inancında boşluğa düşecek ve doğruları sorgulamaya başlayacaktır. Rüya sahibi kendisinin de çözemediği bir boşluğa düşecek ve bir süre bu boşlukta anlamsız arayışlar içinde olacaktır. Dünya malına karşı zaafı artacak ve kendine ait olamayan başkasına ait olan mala mülke göz koyacaktır. Çevresine karşı göstermiş olduğu kibirli davranışları toplum tarafından dışlanacak ve hoş karşılanmayacaktır.

Rüyada Kurban Kanı Görüp Bayılmak

rüyada kurban kanı görüp bayılmak, rüya sahibinin işlerinde yaşanacak sıkıntıya ve bu sıkıntıdan ötürü elden çıkacak mala, mülke işaret eder. Kişinin başkasının lafıyla hareket ederek elindekilerini kaybedeceğine ve bu durumdan ötürü aile içinde yaşayacağı, sorunlara, huzursuzluklara, kavgalara hatta ayrılıklara delalet eder. Kişinin kendini kurtarmak için yanlış ortamlara gireceğine ve bu sebepten dini inancında zayıflayacağını gösterir.

Rüyada Kurban Kanı Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada kurban kanı görmenin psikolojik yorumu, kişinin yakın çevresi tarafından kullanıldığına, karşısındakiler tarafından sanki zavallı biriymiş gibi bakıldığı hissi verir. Kişinin başkaları tarafından değersiz görüldüğüne ve bundan ötürü asosyal bir hayatın içinde yaşama isteği duyacağına yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.