Rüyada “Kirli Deniz” Görmek

Kirli Deniz
Rüyada kirli deniz görmek, çok isteyip ama bir türlü gerçekleşmeyecek hayallere ve hayırlı olmayacak bir takım işlerle uğraşılacağına delalet eder.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada kirli deniz görmek, çok isteyip ama bir türlü gerçekleşmeyecek hayallere ve hayırlı olmayacak bir takım işlerle uğraşılacağına delalet eder. Rüyada kirli deniz görmek, rüya sahibinin olmasını istemeyeceği bir takım sıkıntılar yaşayacağına ve bu sebepten duyacağı üzüntüye, mutsuzluğa yorulur. Rüyada kirli deniz görmek, bu rüya aynı zamanda haram mala işaret eder. Rüya sahibinin hakkı olmayacağı mala, mülke, paraya el uzatacağına ve bundan ötürü işini, bereketini, itibarını kaybedeceğine yorulur. Rüyada kirli deniz görmek, kişinin çok yakın çevresinde ona zarar verecek ve arkasından kuyusunu kazacak kişilerin varlığına işaret eder. Bu rüyayı gören kişi çevresindekilere karşı dikkatli olamalı ve tedbirini almalıdır.

Rüyada Kirli Deniz Görmek

Rüyada kirli deniz görmek, görülebilecek en sıkıntılı rüyalardandır.  Bu rüyayı gören kişinin hayatında başına dert olacağı bazı sıkıntılarının ve problemlerinin olacağına yorulur. İşinde hayal kırıklığına uğrayacak ve olmayacak bir iş için boş yere zamanını harcayacaktır. Yapmış olduğu planlara rağmen yinede çalışmaları başarısızlıklarla sonuçlanacak ve bu sebepten içten içe üzüntü duyacaktır. Bu rüya aynı zamanda hakkı olmadan el uzatılan haram mala delalet eder. Görülen bu rüya aslında rüya sahibine bir ikaz uyarı olarak nitelendirilmektedir. Rüya sahibi hakkı olmayan bir kazancın üstünde hak talep ederek başkalarının rızkına göz koymuş olmaktadır.

Rüyada Kirli Denizde Yüzmek

Rüyada kirli denizde yüzmek, rüya sahibinin bir takım şaibeli işlerinde içinde olarak harama el uzatacağına yorulur. Hak edilmeden el uzatılan mal mülk olduğu kadar, başkasının helali olan kadına da el uzatılacağı anlamında yorulur. Yani bu rüya namahreme uçkur çözme, yan gözle bakma, arkadan laf söz etme anlamına gelir.Rüya sahibi yol yakınken günahlarından tövbe ederek yanlış yollardan ayrılarak hidayete ermelidir.

Rüyada Kirli Denizde Boğulmak

Rüyada kirli denizde boğulmak, rüya sahibinin hem bedenen hemde ruhen günah batağına saplandığına ve her yerini kötülüğün sardığına delalet eder. Rüya sahibinin günden güne kötülüğü benimseyerek kendine yakışmayan hal ve davranışlar içinde olacağına yorulur. Rüya sahibinin biran önce kendine çeki düzen vererek yaptığı hatalardan pişmanlık duyarak tövbe etmesi gerektiğine yorulur.

Rüyada Kirli Denizin Kıyısında Yürümek

Rüyada kirli denizin kıyısında yürümek, rüya sahibinin etrafında doğru olmayan kötü niyetli insanların varlığına yorulur. Çevresinde tasvip etmediği yanlış işler yapılmakta olup rüya sahibi bu kişilerden uzak durmazsa kendide bu belanın içinde yer alacaktır. Aynı zamanda rüya sahibinin kısa sürelide olsa bir takım sıkıntılar yaşayacağına ve daha sonra birazda olsa rahata ereceğine yorulur.

Rüyada Kirli Denize Dalmak

Rüyada kirli denize dalmak, rüya sahibinin yanlış çevresinden ötürü istemediği işlere karışacağına yorulur. Aile tarafından dışlanmaya hatta küslüğe ayrılığa işaret eder. Rüya sahibinin yaptığı yanlışlar yüzünden çevresi tarafından kötü anılmaya ve hatta dışlanarak yalnızlığa terk edileceğine delalet eder.

Rüyada Kirli Deniz Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada kirli deniz görmenin psikolojik yorumu, rüya sahibinin bir takım sıkıntılar içerisinde olduğuna ve bu rüyada bu sıkıntıların yansıması olarak görülmektedir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.