Rüyada “Kedi” Görmek

Kedi
Rüyada kedi görmek, rüyada kedi sevmek, rüyada kara kedi görmek, rüyada beyaz kedi görmek, rüyada kedi kanı görmek, rüyada kedi okşamak,rüyada eve kedi girmesi
Rüyanın Tabiri : manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi görmek, rüya gören kişinin çocuk sahibi olacağına işarettir. Eğer rüyayı gören kişi kadın ise aile içinde eşiyle sıkıntılar yaşayacağınıza ve etrafınızda sizin kötülüğünüzü isteyen düşmanlarınızın olacağına yorumlanır. Rüyada kedi görmek, aynı zamanda son derece kurnaz, samimiyetsiz, iki yüzlü ve insanları kolaylıkla kandırabilen kötü niyetli erkeğe de yorulur. Başka bir açıdan yorumlandığında rüyada kedi görmek, kadının çocuğunu sıkacağına ve eğitim sürecinde çok baskı uygulayacağına, evladının kabul etmeyeceği kararlar alacağına da yorumlanabilir. Rüyada kedi görmek, kişinin  hayatında riyakar insanlarla bir araya geleceğine ve bir konu üzerine ümitsizliğe kapılarak hayal kırıklığı yaşayacağına işarettir.

Rüyada Dişi Kedi Görmek

Rüyada dişi kedi görmek, rüyayı gören kişinin yakınındaki bir insandan iyilik göreceğini ve aynı zamanda aynı kişiden kötülük göreceğine de yorumlanır. Rüyanızda gördüğünüz dişi kedi eğer ev kedisiyse bu sıkıntılarınızdan kurtulacağınız ama sokak kedisi ise etrafınızdaki kişi yada kişilerden zarar görecek ve onların davranışlarından rahatsız olacaksınız. Rüyanızda dişi kedinin sizi tırmaladığını görüyorsanız bu hane içinizde bir sene boyunca bolluğun, bereketin ve huzurun eksik olmayacağını gösterir. Rüyada görülen dişi kedi aynı zamanda çevrenizde iki yüzlü  bir kadının olduğunu da işaret eder.

Rüyada Kediye Dönüşmek

Rüyada kediye dönüşmek, rüyayı gören kişinin hırsızlık yapacağına delalettir.  Kişinin  hanesine haksız ve haram yollarla para gireceğini, bu parayla kişinin geçimini sağlayacağını gösterir. Kişi rüyasında kendisinin ev kedisine dönüştüğünü görüyorsa bu kişinin uzun bir süre işlerinin ters gideceğinin habercisidir. Rüyanızda kediye dönüşüp ve başka bir kediyle dövüştüğümüzü görüyorsanız bu iş hayatınızda yanlış kişilerle ortaklık yapacağınıza ve bu kişilerle tartışarak iş ortaklığınız bitireceğiniz anlamına gelir.

Rüyada Kedi Öldürmek

Rüyada kedi öldürmek, kişinin gerçek hayatta bir hırsızla karşılaşacağına ve onu zapt edeceğine delalet etmektedir. Aynı zamanda kedi öldürmek kişinin yaşamında refaha ereceğini de gösterir. Rüyasında öldürdüğü kedinin etini yiyen kişi gerçek hayatında haram yiyen, hırsızlık yapan birinden yardım alacağını işaret eder. Kişinin kendi boğazıyla birlikte ailesinin boğazından da haram lokma geçireceğine yorumlanır.

Rüyada Kedi Isırması Görmek

Rüyada kedi ısırması görmek, rüyayı gören kişi ev kedisi tarafından ısırılmışsa bu hayatınızın uzun bir dönemini rahatlık içinde geçireceğinize işarettir. Nitekim ısıran kedi sokak kedisiyse ve vahşi  bir kediyse bu işlerinizin ters gideceğine yorumlanır. Kişi rüyasında bir kediyi ısırdığını görmüş ise, hastalığının kötüye gideceğine ama hasta değilse en yakın zamanda sağlık sorunları yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Kedi Tırmalaması

Rüyada kedi tırmalaması, rüyayı gören kişinin etrafında kendini saklamayan düşmanlarının olacağına işarettir. Kişinin bu düşmanlarına dikkat etmesi ve gereken önlemleri alması gerekir. Rüyayı gören kişiyi tırmalayan kedi eğer erkek ise geçireceğiniz bir hastalık olarak yorumlanır. Eğer tırmalayan kedi vahşi bir sokak kedisiyse geçirilecek olan hastalık çok şiddetli ve ağır geçecektir. Rüyanızda kedinin göz çıkardığını görmüş iseniz bu rüyada kedi tırmalaması gibi yorumlanmaktadır.

Rüyada Kedi Satmak

Rüyada Kedi Satmak, rüyayı gören kişinin mal varlığını elden çıkaracağına yorumlanmaktadır. Kişinin kediyi para karşılığında sattığını görmesi rüya sahibinin iflas edeceğini, işlerinin kötü gideceğine delalettir. Rüyanızda sattığınız kedi ile kavga ettiğinizi görmüşseniz tedavi gördüğünüz hastalıklardan kurtulacağınız anlamına gelir. Aynı zamanda bu rüya kişinin mutlu günler göreceğine de yorumlanır.

Rüyada Eve Kedi Girmesi

Rüyada eve kedi girmesi, rüyayı gören kişinin evine hırsız gireceğine delalet edilir. Eve giren kedinin yemeklerinizi yediğini görmüş iseniz bu eve giren hırsızın para eden eşyalarınızı çalacağı anlamına gelir. Eğer rüyanızı sabah namazından sonra görmüş iseniz bu altı gün sürecek olan bir sağlık sorunu yaşayacağına yorumlanır. Rüyanızda evinizde kedi ile fareyi yan yana görmüş iseniz bu ikiyüzlü insanlarla bir araya gelip aynı masada oturacağınız anlamına gelir. Eve giren kediyi kovaladığınızı görüyorsanız bu rüya hayırlı olaylarla karşılaşacağınıza yorumlanır.

Rüyada Kedi Okşamak

Rüyada kedi okşamak, vefalı bir dostun habercisidir. Onunla güzel muhabbetlere gireceğinizin işaretidir. Eğer kedileri sevmeyerek okşuyor iseniz, hayatınızda ikiyüzlü insanlara hak etmedikleri değeri vereceğiniz anlamına gelir. Kedinin kendisine sürtündüğünü gören kişi çevresindeki düşmanlarına pembe gözlüklerle bakıyor anlamına gelir. Etrafındaki insanlara iyi ve merhametli davranmakta olup ancak bunun karşılığında hak etmediği nankörce tavırlarla karşılaşacaktır.

Rüyada Kedi Sevmek

Rüyada kedi sevmek, kişinin bulunduğu ortama göre değişir. Eğer işiyle ilgili kararlar alacaksa yanlış kişi veya kişilerle ortaklık yapacağına işaret eder. Kişinin evliliğiyle ilgili alacağı kararsa hanesine nur topu gibi bir çocuğun geleceğine işarettir. Ayrıca bu rüya çok sevinçli haberlerin olacağının habercisidir. Kişinin iş hayatında doğru adımlar atması neticesinde sağlam kazançlar elde edeceğine de yorumlanır.

Rüyada Beyaz Kedi Görmek

Rüyada beyaz kedi görmek, iş hayatında kazanılan başarıların ikinci şahıslar tarafından kıskanılmasına yorumlanır. Aile içinde mutluluğu çekemeyen insanların zarar vereceğine ve fesat düşüncelere işarettir. Ancak kötü niyetli insanlar kişinin başarısına uzaktan bakmakla yetineceklerdir.

Rüyada Kara Kedi Görmek

Rüyada kara kedi görmek, aile hayatında büyük sıkıntılara ve tartışmalara yol açacaktır. Rüyada kara kedi görmek, kardeşler arasında kavgaların ve büyük sorunlar yaşanacağının habercisidir.

Rüyada Kedi Kanı Görmek

Rüyada kedi kanı görmek, iş hayatında bazı sorunlar yaşayacağına, büyük sıkıntılar çekeceğine ancak bu sorunların tanıdık birinin yardımıyla atlatılacağına yorumlanır. Ayrıca alınan kararlar doğrultusunda iş hayatında doğru adımlar atacağına işarettir.

Rüyada Kuyruksuz Kedi Görmek

Rüyada kuyruksuz kedi görmek, kişinin hayatında olumlu kararlar veremediğine ve bu sebepten yaşantısından rahatsız olduğuna yorumlanır.

Rüyada Kedi Yalaması

Rüyada kedi yalaması, iş konusunda güvenilir birinden yardım alınacağına ve işlerin yolunda gideceğine yorumlanır.Kardeşlerin birlikte bir işe atılacağına ve sağlam adımlar atarak iyi kazançlar elde edeceklerine işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.