Rüyada “Kan” Görmek

Kan
Rüyada kan görmek manası nedir; varlık içinde yokluğa, yokluk içindeyken varlığa düşeceğine delalettir. Rüyada kan görmek İslami yorumu
Rüyanın Tabiri : manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada Kan Görmek

Rüyada kan görmek, rüya sahibinin varlık içinde yokluğa, yokluk içindeyken varlığa düşeceğine delalettir. Rüyada kan görmek, kişinin yakın bir zamanda akraba tarafından kötülüğe uğrayacağına işarettir. Rüyada kan görmek, rüya sahibinin başından kötü bir olayın geçeceğine ve büyük sıkıntılar yaşayacağına işarettir. Aynı zamanda rüyada kan görülmesi kişinin haram mala el uzatacağına yorumlanır. Rüyada kan görmek, rüya sahibinin istemeyerekte olsa yaptığı kötülüklerden pişmanlık duyacağına yorulur. Rüya sahibinin aile içinde anne ve babasına yaptığı yardımları bırakacağına ve beddua alacağına yorumlanmaktadır. Aynı zamanda kişinin harama el uzatacağına, kul hakkı yiyeceğine delalettir. Rüya sahibinin yanlış yollara gireceğine, kötü arkadaşlar edineceğine ve parasal kayıplara uğrayarak borca gireceğine yorumlanır. Kişinin elinde olan malı mülkü kaybedip, yoksulluğa düşerek sıkıntılar yaşayacağına işaret eder. Kişinin aile içinde huzuru kaçacak, kavgalara ve ayrılıklara sebep olacak.

Rüyada Kan Kustuğunu Görmek

Rüyada kan kustuğunu görmek, genellikle rüya sahibi için vicdan azabına işaret etmektedir. Rüya sahibi kan kusarak aslında içindeki pişmanlıkları ve acıları dışarı çıkartıyor. Başka bir deyişle kan kusmak rüya sahibinin hastalıklardan kurtulacağına, sağlık ve huzura ereceğine yorumlanır.

Rüyada Kan Aldırmak

Rüyada kan aldırmak, rüya sahibinin çevresindekiler tarafından hep kötü anılacağına ve kötü düşmanları olacağına işaret eder. Rüyada kan sağ koldan alınıyorsa bu kaybolan bir eşyanın tez vakitte bulunacağına işarettir. Kan sol koldan alınmış ise buda rüya sahibinin kaybolan bir akrabasının yada aile içinden birinin bulunacağına yorumlanır.

Rüyada Kan Vermek

Rüyada kan vermek, rüya sahibinin içinde bulunacağı kötü durumdan çevresindekilerin yardımıyla kurtulacağına işaret eder. Kişi aile ve arkadaş desteği sayesinde feraha çıkarak güzel günler göreceğine yorumlanır. Kişi kanı bir başkasına verdiğini görüyor ise bu fakirlikten zenginliğe yükseleceğine ve rahat bir hayat süreceğine işarettir.

Rüyada Kan Tükürmek

Rüyada kan tükürmek, arkanızdan kötü sözler konuşulacağına ve kötü niyetler besleneceğine işarettir. Aynı zamanda rüya sahibinin mal varlığında azalmalar olacağına dair yorumlanır.

Rüyada Kan İçmek

Rüyada kan içmek, haram yoldan kazanılacak paraya ve ailesinin boğazından haram lokma geçirmeye yorumlanır. Aynı zamanda yapılan yardımların doğru yere gitmediğine ve yanlış insanların eline geçtiğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Kan İşemek

Rüyada kan işemek, rüya sahibinin çevresinde büyük ve amansız bir hastalığın eşiğinde olan bir kimsenin şifa bulacağına ve rahata ereceğine yorumlanmaktadır. Rüyada kan işemek aynı zamanda uzun bir yolculuğa çıkılacağına, hapisten kurtulacağına, sevinç ve mutluluğa işarettir.

Rüyada Kan Ağlamak

Rüyada kan ağlamak, ele geçen büyük fırsatların kaçırılmasına yorumlanır. Ayrıca kişinin vicdan azabı çekeceğine ve pişmanlık duyacağı hatalar yapacağına işarettir.

Rüyada Kan Akıtmak

Rüyada kan akıtmak, kişinin içindeki kini, nefreti dışa vuracağına tabir edilir. Uzun zamandır gerçekleştirilmek istenen planlı bir kötülüğün yapılmasına yorulur.

Rüyada Kan Bağışlamak

Rüyada Kan Bağışlamak, kişinin kötülüklerden kurtularak rahata ereceğinin müjdesidir. Kişinin tez vakitte kendini toparlayıp yeni işlere atılacağına ve kazancını arttıracağına delalettir.

Rüyada Kanlı Gömlek Görmek

Rüyada kanlı gömlek görmek, akrabalar arası yaşanacak husumetlere ve kişinin kavgalar içinde kalacağına yorulur. Aynı zamanda kişinin başından kötü bir olayın geçeceğine ve zarara uğrayacağına işarettir.

Rüyada Kanlı Elbise Görmek

Rüyada kanlı elbise görmek, bekar bayanlar için yaşayacakları gönül ilişkilerinde hatalar yapacaklarına ve gözyaşı dökeceklerine yorumlanır. Evli bayanlar için ise düşük yapacaklarına ve eşlerinden ayrılacaklarına yorumlanır.

Rüyada Kanlı Çarşaf Görmek

Rüyada kanlı çarşaf görmek, birine yapılan fenalıktan sonra duyulan pişmanlık ve vicdan azabına yorumlanır. Başkasının sakat kalmasına yada ölümüne sebep olacak kazaya karışmaya ve günah dolu bir hayat sürüleceğine işarettir.

Rüyada Kan Lekesi Görmek

Rüyada kan lekesi görmek, kişinin haksız yere iftiraya uğrayacağına ve düşmanları tarafınca hem iş hayatında hemde aile yaşantısı içerisinde sıkıntılar yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Kan Temizlemek

Rüyada kan temizlemek, kişinin aile yadigarı bir mala konacağına işarettir. İş hayatında güzel teklifler alacağına, yüksek makamlara ulaşacağına yorumlanır.

Rüyada Eline Kan Bulaşması

Rüyada eline kan bulaşması, düşünmeden söylenen sözler için özür dileneceğine, yanlış yaptığı kişilerden ah alacağına, kötü sözler işitip vicdan azabı çekeceğine yorumlanır.

Rüyada Siyah Kan Görmek

Rüyada siyah kan görmek, kişinin aile büyüklerinden kalacak olan mirası iyi bir şekilde yöneterek dahada zengin olacağına işarettir.

Rüyada Kan Kaybından Ölmek

Rüyada kan kaybından ölmek, kişinin hayata yeniden doğmuş gibi hissedeceğine, uzun zaman önce kaybettiği bir eşyasını bulacağına ve maddi açıdan elinin bollaşacağını işaret etmektedir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.