Rüyada “Jandarma” Görmek

Jandarma
Rüyada jandarma görmek, rüyada jandarma tarafından tutuklanmak, rüyada jandarma olduğunu görmek, rüyada jandarma arabası görmek, rüyada karakol görmek
Rüyanın Tabiri : manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada Jandarma Görmek

Rüyada jandarma görmek, rüya sahibinin yaptığı iyilikler karşısında aldığı dualar sayesinde korunduğunun ve güvende olduğunun habercisidir. Rüyada jandarma görmek, gören kişinin hayatında dualarını esirgemeyen insanların olduğuna ve bu duaların Allah katında gerçek olması ve bu dualar sayesinde belalardan, kazalardan, musibetlerden korunacağına yorumlanır. Kişinin dedikodulardan ve kem gözlerden korunacağının işaretidir. Bu rüya kişinin toplum içinde sözü ve hatırı geçen biri olduğuna, itibar sahibi olduğuna ve önemli bir kariyer sahibi olduğuna yorumlanır. Rüya sahibi bulunmuş olduğu makam sayesinde çevresinde sözü geçen ve itibar edilen biri olarak tanınır. Bu kişinin toplum içinde büyük ağırlığı vardır.

Rüyada Jandarma Tarafından Tutuklanmak

Rüyada jandarma tarafından tutuklanmak, rüya sahibinin başının dertte olduğu anlamına gelmektedir. Rüyasında jandarma tarafından tutuklandığını gören her kimse bir takım kişilerle yanlış ve doğru olmayan gayrı meşru işlerde bulunacaktır. Kişi yaptığı hataların ceremesini en ağır şekilde çekecek ve buna rağmen yanlış kişilerle görüşmeye devam edecektir. Kişinin başının dertte olacağına ve bu sıkıntılara karşı hatalar yapmaya devam edeceğine, aile içinde ve iş hayatında sorunlar yaşayacağına delalettir.

Rüyada Jandarma Arabası Görmek

Rüyada jandarma arabası görmek, rüyayı gören kişinin istediği işi yapabilmesi için resmi kurumlardan evrak alacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişinin uzun bir süre devlet kapılarını aşındıracağı söz konusudur. Rüyasında jandarma arabası gören kişi biriktirdiği birikimi yada eline geçen parayla kendine ait bir iş yeri açmak istemesi ve bu karardan ötürü işlerini halledebilmek için devlet kapılarında resmi evrakları onaylanmasına yorumlanır. Uzun süre sıkıntı yaşayacağına ama sonunda rahata ereceğine, hane içinde güzel haberlerin alınacağına işarettir.

Rüyada Jandarma Olduğunu Görmek

Rüyada jandarma olduğunu görmek, kişinin elini attığı her iş güçte başarılar kazanacağına, her işi başaracağına ve kudretli olacağına yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişi yapacağı her işte tanıdık birilerini araya sokmadan, ondan bundan yardım almadan, kimseden yardım dilenmeden işler başaracağının belirtisidir. Kişi elini attığı her işte muvaffak olur, başarıları peş peşe gelir ve hayatında karlı çıkar.

Rüyada Karakol Görmek

Rüyada karakol görmek, rüya sahibinin yapmadığı bir iş karşısında suçlanması ve iftiraya uğramasına işarettir. Kişinin masum olduğunu ispat etmek için mücadele vereceğinin ve ecel terleri dökeceğinin habercisidir. Rüyayı gören kişi zaman içerisinde ya hane içinde yada iş yerinde ağır suçlamalara maruz kalacak ve kendisini savunma fırsatı bulamayacaktır.

 

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.