Rüyada “Işık” Görmek

Işık
Rüyada Işık Görmek Neye İşarettir; ferah, aydınlık, mutlu, huzurlu ve güzel günlerin yaşanacağına delalet eder. Rüyada ışık görmek islami yorumu
Rüyanın Tabiri : manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada Işık Görmek

Rüyada ışık görmek, rüya sahibi için ferah, aydınlık, mutlu, huzurlu ve güzel günlerin yaşanacağına delalet eder. Rüyada ışık görmek, rüya sahibinin çektiği sıkıntılardan kurtularak rahata ereceğine işaret eder. Rüyada ışık görmek, rüya sahibinin yaşadığı acıların dineceğine ve yaşanmış her türlü yaraların kapanacağı anlamına gelir. Rüyada ışık görmek, rüya sahibinin yaşadığı tüm sıkıntıları, acıları ve üzüntüleri bir kenara atıp hayatının tadını çıkaracağına işarettir. Rüya sahibine zor günlerinden Allah sabır, sakinlik ve kolaylık verecektir. Rüya sahibinin doğru yoldan çıkmadığı sürece her zor anında Allah yanında olacak ve ona el uzatacaktır. Rüya sahibinin yaşadığı cehennem ateşinden kurtulacağına ve rahata ereceğine delalet eder.Rüyada ışık görmek kişinin çalıştığı işte başarı göstereceğine ve elde ettiği kazancıyla birazda olsa sorunlarını çözmeye çalışacağına rivayet eder.Kişinin yaşadığı iyi yada kötü her olaydan sonra şükredeceğine ve kendine ders çıkaracağına yorumlanır.

Rüyada Işık Yakmak

Rüyada ışık yakmak, rüya sahibinin  bu hayattan istediği her şeyi elde edeceğine yorumlanır. Kendisi için hayırlısı neyse onu diler ve onu yaşar. Hayırlı işlere girer, helal mal kazanır ve hayırlı kısmetle evlenip mutluluğunu daim eder. Kişinin aydınlığa ulaşacağına, güzel günler yaşayacağına ve ömrü yettikçe sağlıklı bir yaşam süreceğine delalet eder. Rüya sahibi yaptığı iyilikler sayesinde herkesin hayır duasını alacak ve işleri her daim yolunda gidecektir.

Rüyada Işık Kapamak

Rüyada ışık kapamak, rüya sahibinin, karamsar, umutsuz ve mutsuz olacağına delalet eder. Rüya sahibi istediklerini elde edemeyecek ve bu sebepten büyük üzüntü yaşayacaktır. Rüya sahibinin yaşayacağı hayal kırıklarıyla dolu bir döneme delalet eder. Rüya sahibi elini hangi işe atsa başarısız olacak ve sıkıntıları artacaktır. Kişi yaşadığı umutsuzluklardan dolayı boşluğa düşecek ve yanlış işlere bulaşacaktır. Hayatına doğru olmayan insanların girmesine izin verecektir.

Rüyada Işık Topu Görmek

Rüyada ışık topu görmek, Allah’ın lütuflarını bulmaya ve huzura kavuşmaya delalet eder. Rüya sahibinin Allah katında şefaat ve rahmet görmesine rivayet eder. Rüya sahibinin hayırlı kimselerle tanışarak, hayırlı işler yapacağına delalet eder.

Rüyada Gece Işık Görmek

Rüyada gece ışık görmek, kişinin içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan kurtulacağına rivayet eder. Hastaysa şifasını bulur, kısırsa evlat sahibi olur, suçluysa aklanacağına yorulur. Görülen bu rüya kerametli rüyalar arasında yer almaktadır ve her kula görmek nasip olmaz şeklinde rivayet edilir.Rüyada gece ışık görmek kişinin gördüğü bu rüyadan sonra rahat ve mutlu bir yaşam süreceğine yorulur.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.