Rüyada “İpek Böceği” Görmek

İpek Böceği
Rüyada ipek böceği görmek manası nedir; iyi manası yoktur ve hayır getirmeyecek rüyalardan biri olarak kabul edilir. Rüyada ipek böceği görmek islami yorumu
Rüyanın Tabiri : manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada İpek Böceği Görmek

Rüyada ipek böceği görmek, rüya sahibi için iyi manası yoktur ve hayır getirmeyecek rüyalardan biri olarak kabul edilir. Rüyada ipek böceği görmek, kişinin hayatının kötü ve olumsuz yönde ilerleyeceğine işarettir. Rüyada ipek böceği görmek, kişinin yaşadığı güzel günlere gölge düşürerek sıkıntılı bir hayat süreceğine yorumlanır. Rüyada ipek böceği görmek, rüya sahibinin iş hayatında yolunda gitmeyen ve üstesinden gelemeyeceği sıkıntıların habercisidir. Rüya sahibinin işlerinin kötüye gideceğine, maddi sıkıntılar çekeceğine ve fakir bir hayat süreceğine delalet eder. Rüya sahibinin yoksulluğun ortasına düşerek mücadele vereceğine işarettir. Bazende bu rüya kişinin hayatına arsız kişilerin gireceğine yorumlanır. Bu kötü kişiler rüya sahibinin sıkıntı çekmesi için ellerinden gelen kötülüğü yapmaya hazırdırlar. Rüya sahibi çevrelerinde veya hane içinde bu kişiler uzak durmalı ve onlara karşı önlemler almalıdır. Kişi bu insanlara uyarsa hayatında çok büyük hatalar yapacak ve günaha girecektir. Kişi malından, mülkünden olduğu kadar, hane içinde de ayrılıklar yaşayacaktır. Bu kişinin evli ise eşiyle boşanacağına, bekar ise anne babası tarafından reddedileceğine yorumlanır.

Rüyada İpek Böceği Yakalamak

Rüyada ipek böceği yakalamak, kişinin çok çalışarak alın teri döktüğü işinden ayrılarak rahat bir işe geçeceğine işarettir. Kişinin işindeki rahatlığı ve bu sayede gösterdiği başarısı maaşına yansıyarak yüzleri güldürecektir. Kişinin biranda rahata ermesi çevresi tarafından kıskanılacak ve düşmanlarını çatlatacaktır. Rüya sahibi olması gereken ve hak ettiği makamda olacaktır. Uzun zamandır verdiği emeklerinin karşılığını alacak ve bu sayede sıkıntılarından kurtulacaktır.

Rüyada İpek Böceği Kozası Görmek

Rüyada ipek böceği kozası görmek, rüya sahibi için gelip geçici bir sıkıntının habercisidir. Yaşanacak sıkıntı ufak görünse de yinede rüya sahibine sorun yaşatacaktır. Bu sıkıntı rüya sahibinin işlerinden geri kalmasına ve geçici bir para sıkıntısı yaşamasına yorumlanır. Kişi kendini eve kapatacak ve problemlerini kendi içinde çözmeye çalışacaktır.

Rüyada İpek Böceği Öldürmek

Rüyada ipek böceği öldürmek, kişinin ayağına kadar gelen  şansı ve kısmeti kendi elleriyle geri tepmesine işarettir. Rüya sahibi kaçırdığı bu kısmetler için büyük üzüntü yaşayacak ve kafasını taşlara vuracaktır. Bu fırsat iş hayatında güzel bir mevki ve makam olabilir.

Rüyada İpek Böceği Isırması

Rüyada ipek böceği ısırması, rüya sahibine ciddi anlamda zarar vermek isteyen bir kişinin varlığına işarettir. Bu kişi rüya sahibinin yakın çevresinde yada aile içinde olabilir. Rüya sahibini kötülemeye ve karalamaya çalışarak, zarara uğratmaya çalışacaktır.

Rüyada İpek Böceği Kelebeği Görmek

Rüyada ipek böceği kelebeği görmek, rüya sahibinin oturduğu yerden ve hiç çalışmadan para kazanacağına delalet eder. Kişi yorulmadan gelr elde edecek ve eli bollaşacaktır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.