Rüyada “İncir” Görmek

İncir
Rüyada İncir Görmek neye işarettir; her daim iyiye yorulur ve kısmet, şans, bereket, rızık anlamına gelir. Rüyada incir görmek islami yorumu
Rüyanın Tabiri : manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada İncir Görmek

Rüyada incir görmek, her daim iyiye yorulur ve kısmet, şans, bereket, rızık anlamına gelir. Rüyada incir görmek, rüya sahibinin ziyadesiyle elde edeceği bol kazanca ve rızka delalet eder. Rüyada incir görmek, rüya sahibi için, başarı, para, iş ve zenginlik anlamında da yorulur. Rüyada incir görmek, aynı zamanda kişinin etrafında onu çekemeyen insanların varlığına da delalet eder. Kişinin etrafında çekemeyen haset komşuların yada kötülük sahibi arkadaşların olacağına yorulur. Kişinin işinde bol kazanç elde edeceğine ve rızk kapısının hep açık olduğuna tabir edilir. Rüya sahibinin sevince, mutluluğa, huzura ve rahata ereceğine yorulur. Aynı zamanda kişinin hanesini huzur kaplayacak ve aileyi sevince boğacak haberlerin alınacağına yorulur. Bu haber çocuk bekleyen eşler için yakın zamanda bebek müjdesi olabilir. Bekar kişi ise tez vakitte hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda ilerleyeceğine yorulur. Bu rüya her daim hayırlara, mutluluğa ve berekete vesile olmaya yorumlanır.

Rüyada İncir Yemek

Rüyada incir yemek, rüya sahibinin hanesinin kalabalıklaşacağını tabir eder. Rüya sahibinin soyunun devamına ve evlatlarının çokluğuna delalet eder. Aynı zamanda bolluk, bereket ve helal yolla kazanılan alın teridir. Mevsiminde yenilen incir rüya sahibi için hayırlara vesile olacak işlere ve hayırlı kısmete delalet eder. Kişinin işinde başarılı ve çalışkan olacağına, emeğinin hakkını alacağına yorumlanır.

Rüyada Kuru İncir Görmek

Rüyada kuru incir görmek, rüya sahibi için hayırlı olaylara ve müjdeli haberlere delalet eder. Kişinin mal varlığının artacağına ve bolluk içinde zengin bir hayat süreceğine yorumlanır. Kişinin kazancı artacak, evinin rızkı çoğalacak ve müşterisi çok olacaktır. Kişi işindeki kazancıyla yeni iş yerleri açacak ve işinde yükselecektir.

Rüyada Tatlı İncir Görmek

Rüyada tatlı incir görmek,kişinin zenginliğinin git gide artarak çoğalacağına delalet eder. Rüya sahibi eline geçen iş fırsatlarını çok iyi değerlendirecek ve güzel kazançlar elde edecektir. Kişinin kazancıyla yeni yatırımlar yapacağına ve zenginliğini artıracağına yorulur. Rüya sahibi bol kazancıyla beraber mekan, ev, semt gibi değişiklikler yapacaktır.

Rüyada Sarı İncir Görmek

Rüyada sarı incir görmek, kişinin hayatındaki soluk ve sarı benizli bir kişinin varlığına delalet eder. Sarı incir görmek rüya sahibi için pek hayırlı olmaz. Sağlık sorunlarının yaşanacağına ve rüya sahibinin ciddi sağlık problemleri çekeceğine yorulur. Kişinin ağır ameliyat operasyonları geçireceğine ve uzun süre iş tutamaz hale geleceğine delalet eder.

Rüyada Siyah İncir Görmek

Rüyada siyah incir görmek, rüya sahibinin uzun zamandır çektiği vicdan azabına delalet eder. Kişinin yapmış olduğu bir işten dolayı büyük pişmanlıklar yaşayacağına ve üzüntü duyacağına yorumlanır.

Rüyada İncir Ağacı Görmek

Rüyada incir ağacı görmek, kişinin geldiği yeri unutmadan zenginliğe ve servete kavuşacağına yorulur. Kişinin  yıllarca emek vererek ve tırnaklarıyla kazıya kazıya geldiği patronluk koltuğuna işaret eder. Aynı zamanda kişinin yoksulluktan geldiğini unutmayarak yardıma muhtaç kişilere yardım edeceğine yorulur. Kişinin hayır duaları alacağına ve bereketinin artacağına işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.