Rüyada “Gözyaşı” Görmek

Gözyaşı
Rüyada Gözyaşı Görmek ne anlama gelir; hayırlara, iyi haberlere, güzel olaylara, şansa ve kısmete işaret eder. Rüyada gözyaşı görmek islami yorumu
Rüyanın Tabiri : manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada Gözyaşı Görmek

Rüyada gözyaşı görmek, rüya sahibi için hayırlara, iyi haberlere, güzel olaylara, şansa ve kısmete işaret eder. Rüyada gözyaşı görmek, rüya sahibinin hayatında güzel ve sürpriz olayların yaşanacağına delalet eder. Rüyada gözyaşı görmek, sevinç, mutluluk ve huzur olarak da yorulur. Rüyada gözyaşı görmek, kişinin ağız tadının yerine geleceğine ve hayatının kıymetini bileceğine yorumlanır. Rüya sahibinin yaptıklarından, gördüklerinden, aldıklarından, duyduklarından ve hatta yediklerinden keyif alacağına delalet eder. Rüya sahibi hayatının güzel yanlarının farkına varacak ve tadını çıkarmaya çalışacaktır. Kişinin ev değişikliği yapacağına yada şehir değiştireceğine işarettir. Rüya sahibi çevresindeki insanlardan uzak duracak ve kendisine yeni ortamlar edinecektir. Bunun için ilk olarak eken değişikliği yapacak ve yeni ortamlarda yeni arkadaşlıklar edinmeye başlayacaktır. Kişinin hayatıyla alakalı bu ani kararı aile içinde tepki yaratacak olsa da kişi hedeflerinden vazgeçmeyecektir. Rüya sahi iş değişikliği de yapabilir ve yeni iş imkanlarını değerlendirebilir. Rüya sahibinin iş ve özel hayatında oldukça kısmetli ve şanslı olduğuna yorulur. Kişi aynı zamanda yeni biriyle tanışıp aşk yolunda mutlu bir beraberliği yakalayabileceğine yorulur.

Rüyada Gözyaşı Akıtmak

Rüyada gözyaşı akıtmak, sıkıntılardan, dertlerden ve üzüntülerden uzak kalınacağına delalet eder. Rüya sahibinin canını sıkan ve mutsuz eden olaylardan uzak duracağına işarettir. Rüya sahibi sorunlardan uzak durdukça rahata ve huzura erecektir. Kişi çevresinde ona zarar veren kötü insanlardan uzak duracak ve hayatına yeniden yön verecektir. Kişinin iş değişikliği yada mekan değişikliği yapacağına delalet eder.

Rüyada Gözyaşı Silmek

Rüyada gözyaşı silmek, rüya sahibinin hayatında birçok güzel gelişmelerin yaşanacağına işaret eder. Kişinin mutlu olacağına ve rahat bir nefes alacağına delalet eder. Rüya sahibinin mutluluğu uzun süre sürecek ve gözlerinden okunacaktır sevinci, keyfi. Kişi yaşamındaki bu güzel değişimden oldukça mutlu olacaktır.

Rüyada Gözyaşı Döken Birini Görmek

Rüyada gözyaşı döken birini görmek, rüya sahibinin tanıdığı bir kişi ise rüyasındaki kişi bu mutlu haberlere işarettir. Rüya sahibi arkadaşının yakın zamanda hayırlı ve güzel haberlerini alacağına delalet eder. Eğer tanımadığı birinin gözyaşı döktüğünü görmüş ise bu rüya kendisine yorulur. Yani rüya sahibinin hayatında çok güzel ve hayırlı haberlerin yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Gözyaşı Dökmeden Ağlamak

Rüyada gözyaşı dökmeden ağlamak, rüya sahibinin kolay yollardan zengin olacağına delalet eder. Rüya sahibine şans oyunlarından yada bir akrabasından miras kalarak zenginleşeceğine yorulur. Kişinin biranda hayatı değişecek ve bolluk içinde bir yaşam süreceğine rivayet eder.

Rüyada Bağırarak Gözyaşı Dökmek

Rüyada bağırarak gözyaşı dökmek, rüya sahibi için pek hayırlara yorulmaz. Rüya sahibinin yaşadığı mutluluğun kısa süreceğine delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.