Rüyada “Fasülye” Görmek

Fasülye
Rüyada fasulye görmek neye işarettir; şans, kısmet, bereket, bolluk ve para olarak yorumlanır. Rüyada fasulye görmek islami yorumu
Rüyanın Tabiri : manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada Fasulye Görmek

Rüyada fasulye görmek, bir çok anlamda yorumlanmaktadır. Rüyada fasulye görmek, şans, kısmet, bereket, bolluk ve para olarak yorumlanır. Rüyada fasulye görmek, renkleri ve çeşitleri bakımından farklı anlamlarda da ifade edilir. Rüyada fasulye görmek, aynı zamanda kötü şans ve yanlış kısmetlere işarettir. Kişinin yakın zaman içerisinde gerçekleştirmek istediği işlerinin yolunda gitmeyeceğine işarettir. Rüya sahibi bu sıkıntılardan dolayı üzüntü yaşayacak ve sıkıntılar çekecektir. Rüya sahibinin bu zor günlerde yapacağı işlerinde dikkat etmesi ve önlemler alması gerekmektedir. Aynı zamanda rüyada görülen fasulye yaşanacak bir hastalığında habercisidir. Bu rüyayı gören kişi yakın zamanda sağlık sorunları yaşayacaktır. Rüya sahibi hasta ise bu sağlık sorunlarının daha da kötüye gideceğine işarettir. Bu açıdan bakıldığı zaman bu rüya pek hayra yorulmaz. Görülen rüyaya iyi taraftan bakıldığı zaman ise bu rüya sahibinin işlerinde ve aile hayatında sorunlarının ortadan kalkacağına yorumlanır. İş hayatında gerçekleştirmek istediği projelerinde başarı sağlayarak yeni iş imkanlarını iyi yönde değerlendireceğine işarettir. Kişi bekar ise hayırlı kısmetinin olacağına ve mutlu bir evliliğe adım atacağına yorumlanır. Rüya sahibi bu rüyayı yaşamına göre yorumlayabilir.

Rüyada Yeşil Fasulye Görmek

Rüyada yeşil fasulye görmek, rüya sahibi için hayra yorumlanmaktadır. Kişi için yakın zamanda gerçekleşecek bolluk ve berekete işarettir. Aynı zamanda hayırlı bir kısmetinde habercisidir. Rüya sahibi bekar ise yakın zamanda kendisi için doğru olan biriyle evlilik yolunda adım atacağına yorumlanır. Kişinin parasal yönden sıkıntılarının son bulacağına ve rahata ereceğine işarettir. Rüya sahibi iş konusunda yeni atılımlarda bulunacak ve mükafatını alacaktır.

Rüyada Kuru Fasulye Yemek

Rüyada kuru fasulye yemek, rüya sahibinin yapmış olduğu işler neticesinde emeğinin karşılığını alacağına işarettir. Rüya sahibi aynı zamanda uzun zamandır haber alamadığı ve merak ettiği bir yakınını görerek sevinç yaşayacaktır. Kişinin uzun zamandır gerçekleşmesini beklediği bir işinin veya kendisini mutlu edecek bir haberin alınacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Yeşil Fasulye Yemek

Rüyada yeşil fasulye yemek, kişinin işlerinin yolunda gideceğine ve güzel haberler alacağına işarettir. Rüya sahibi ailesi veya iş arkadaşları tarafından beklemediği ve mutlu olacağı bir hediye yada sürprizle karşılaşacağına işarettir. Rüya sahibi iş hayatında yükselebilir ve güzel kazançlar sağlayacağı atılımlarda bulunacağına işarettir.

Rüyada Fasulye Toplamak

Rüyada fasulye toplamak, rüya sahibi için hayırlara yorumlanmaktadır. Kişinin yakın zamanda yaşayacağı talihli bir olaya işarettir. Rüya sahibinin şansı açılacak ve iş hayatında olumlu adımlar atarak kariyerinde ilerleyecektir. Aynı zamanda kişinin hayırlı kısmetleri olacağına işarettir. Rüyada toplanan fasulyenin sayısı ne kadar fazla ise kişinin kısmeti ve şansıda o kadar fazladır.

Rüyada Olgunlaşmamış Fasulye Görmek

Rüyada olgunlaşmamış fasulye görmek, kişinin ömrüne işaret eder. Rüya sahibinin ömrünün uzayacağına ve sağlık sorunları yaşamayacağına işarettir. Uzun ve sağlıklı bir hayatı ifade ettiği için hayırlara yorumlanmaktadır.

Rüyada Kuru Fasulye Satın Almak

Rüyada kuru fasulye satın almak, rüya sahibinin yaşamında çok dikkatli olmasına işarettir. Rüya sahibinin yakınında onu kıskanan ve zarar vermek isteyen kişilerin olduğuna işarettir. Kişinin çevresindekilere karşı dikkatlı olması ve önlemini alması gerekmektedir.

Rüyada Taze Fasulye Görmek

Rüyada taze fasulye görmek, rüya sahibi için beklenmedik bir zenginliğin habercisidir. Azimle yapılan işten güzel kazançlar elde etmeye ve doğru yatırımlar yapmaya işarettir. Kişinin kendisine ev yada mülk gibi yatırımlarda bulunacağına işarettir.

Rüyada Fasulye Yemeği Yapmak

Rüyada fasulye yemeği yapmak, kişinin evlendirme çağında çocuğu varsa yakın zamanda mürüvvetini göreceğine ve yapmak istediği hayallerini gerçekleştireceğine işarettir. Rüyasında yemek yapan kişi bekar bir kadın ise bu asil ve eli bol biriyle evleneceğine işarettir. Yaşlı kimseler için ise eşleriyle sağlıklı ve uzun ömürlü bir hayat süreceklerine işarettir.

Rüyada Kurtlanmış Fasulye Görmek

Rüyada kurtlanmış fasulye görmek, kişinin nişanlı yada evli ise yakın zamanda ayrılık göreceğine işarettir. Rüya sahibinin iş konusunda yaptığı yatırımlarda zarar edeceğine ve sıkıntılar çekeceğine işarettir.

Rüyada Fasulye Haşlamak

Rüyada fasulye haşlamak, kişinin anne ve babasından kalacak güzel bir mirasa işarettir. Rüya sahibinin çevresi tarafından anlamlı ve güzel hediyeler alacağına yorumlanır. Kişinin aynı zamanda güzel işlere adım atarak sağlam ortaklıklar kuracağına yorumlanır.

Rüyada Fasulye Ektiğini Görmek

Rüyada fasulye ektiğini görmek, kişinin ekmeğini helal yollardan kazanacağına ve rızkının artacağına işarettir. Kişi elindeki parayı daha iyi yatırımlarda kullanarak sağlam adımlar atacaktır.

Rüyada Fasulye Tohumu Görmek

Rüyada fasulye tohumu görmek, kişinin hayatındaki fesat ve kıskanç insanlardan kurtulacağına işarettir. Kişinin kimseye el açmadan hayatına devam edeceğine ve işinde başarı göstererek güzel yerlere geleceğine işarettir.

Rüyada Fasulye Dikmek

Rüyada fasulye dikmek, kişinin hastalıklar ırak kalacağına ve doğru seçimler yapacağına işarettir. Rüya sahibinin elini attığı her işinde başarı sağlayacağına ve parasal sıkıntılar yaşamayacağına işarettir.

Rüyada Fasulye Tarlası Görmek

Rüyada fasulye tarlası görmek, rüya sahibi için gösterişli ve ihtişamlı bir zenginliğe ulaşmaya işarettir. Kişinin hayatında beklenenden daha fazlasını göreceğine ve yaşayacağına işarettir.

Rüyada Çuvalla Fasulye Görmek

Rüyada çuvalla fasulye görmek, kişinin arkasından yapılacak dedikoduya işarettir. Kişinin başarılarına ve işindeki kariyerine karşı çevresinde onu çekemeyen ve kıskanan birilerinin olduğuna yorumlanır.

Rüyada Fasulye Turşusu Görmek

Rüyada fasulye turşusu görmek, kişinin tasarruf edeceğine işarettir. Kişi birikim yapabilmek için zaman zaman cimri davranışlarda bulunacaktır.

Rüyada Fasulye Ayıklamak

Rüyada fasulye ayıklamak, kişinin işleri düzene koyacağına ve pürüzleri ortadan kaldıracağına işarettir. Kişi gelirini yükseltmek amaçlı yatırımlarda bulunacak ve başarı göstererek kazancını artıracaktır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.