Rüyada “Fare Yakalamak” Görmek

Fare Yakalamak
Rüyada Fare Yakalamak Görmek neye işarettir; çevrenizde sinsi bir düşmanınızın olduğuna ve onun kötülüklerine karşı kendinizi koruyacağınıza işaret eder.
Rüyanın Tabiri : manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada Fare Yakalamak Görmek

Rüyada fare yakalamak görmek, çevrenizde sinsi bir düşmanınızın olduğuna ve onun kötülüklerine karşı kendinizi koruyacağınıza işaret eder. Rüyada fare yakalamak görmek, hilekar,sinsi ve aynı zamanda güçsüz bir düşmanın varlığına delalet eder. Rüyada fare yakalamak görmek, rüya sahibinin kötülüğünü isteyen dost görünümlü düşmanın olduğuna alamet eder. Rüyada fare yakalamak görmek, rüya sahibinin düşmanının yapacağı kötülüklerden emin olacağına ve ona göre önlemler alacağına delalet eder. Rüya sahibi bu düşmanları hane içine sokarak onların planlarını gerçekleştirmelerine adeta yardım etmiş olacaktır. Rüya sahibinin iyi niyetli olması ve yardımsever olması kendisine yapılan kötülükleri geç görmesine neden olacaktır. Rüya sahibi aile içinde ve akraba içinde düşmanlarını gördükçe üzülecek ve hatta ruhsal çöküntü yaşayacaktır. Rüya sahibinin yaşadıklarından ötürü kedere, gama bürünüp gözyaşı dökeceğine bu sebepten sağlık sorunları yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibinin yakınındaki bir dostundan manevi destek alarak düşmanlarının karşısına dimdik çıkacağına yorumlanır.

Rüyada Eliyle Fare Yakalamak

Rüyada eliyle fare yakalamak, rüya sahibinin evine hoşlanmadığı bazı misafirlerin geleceğine yorulur. Rüya sahibinin akrabaları ile ufak tartışmalar içinde olacağına delalet eder. Aynı zamanda rüya sahibinin dünyaya meylederek dünyevi olana ilgi duyacağına işaret eder. Rüya sahibinin bu sebepten maneviyatını kaybedeceğine yorulur. Bu rüya kötü olduğu kadar iyiyede delalet eder. Rüya sahibinin zenginleşerek elinin bolluğa ereceğine yorumlanır. Kişinin mal ve mülke konarak rahat bir hayatın kapılarını açacağına, paralar kazanacağına işaret eder.

Rüyada Kapanla Fare Yakalamak

Rüyada kapanla fare yakalamak, rüya sahibinin güçlü ve kudretli birinden güç alarak düşmanlarının karşısına dimdik çıkacağına işaret eder. Düşmanlarına karşı bir bir zafer kazanacağına yorumlanır. İşinde ise kendini çekemeyen ve yükselmesini istemeyen kişilere planlı hareket ederek mağlup edeceğine işaret eder. Bu sayede düşmanları kendisinden korkar ve geri adım atarak yolundan çekilmeye çalışırlar.

Rüyada Evde Fare Yakalamak

Rüyada evde fare yakalamak, rüya sahibinin akraba içinde ona zarar vermek isteyecek düşmanlarının olacağına delalet eder. Rüya sahibinin her anlamda yanında olan ve heran hata yapmasını kollayan kişilerin varlığına işaret eder. Rüya sahibi bu kişilere karşı yıkılmayıp dimdik ayakta durmalı ve gücünü göstermelidir.

Rüyada Sokakta Fare Yakalamak

Rüyada sokakta fare yakalamak, rüya sahibinin toplum içinde huzuru bozacak olaylar ile karşılaşacağına işaret eder. Kalabalık ortamlarda fitne çıkarıp huzuru bozan insanların varlığına delalet eder.

Rüyada Fare Yakalamanın Psikolojik Yorumu

Rüyada fare yakalamanın psikolojik yorumu, rüya sahibinin içinden bir türlü atamadığı korkularının ve endişelerinin olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin muhatap olmak istemediği insanlarla yüz yüze geldiğinde duyduğu bezginliğin ve sıkıntının dışa vuruşudur.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.