Rüyada “Evde Kedi” Görmek

Evde Kedi
Rüyada evde kedi görmek malınızda ve mülkünüz de gözü olan birinin varlığına işarettir. Rüyada evde kedi görmek islami anlamı ve diyanet yorumları
Rüyanın Tabiri : manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada evde kedi görmek malınızda ve mülkünüz de gözü olan birinin varlığına işarettir. Bu kişi size karşı haset ederek ve kıskanarak zarar vermeye çalışacağına yorumlanır. Rüyada evde kedi görmek uzun süredir dostluk ve arkadaşlık kurduğunuz bir kişiden zarar göreceğinize de işaret eder. Aynı zaman da bu rüya aile içine girebilen ve size yakın olan bu kişinin sizi maddi zarara sokacağına da delalettir. Rüyada evde kedi görmek hilekar, düzenbaz, hırsız ve sinsi planları olan bir kişinin varlığının habercisi olarak bilinir. Rüyada evde kedi beslediğini görmek  ise düşmanını evinde beslediğin ve size karşı çok yakın birisi olduğuna yorumlanır.  Rüyada kedi görmek zayıf düştüğünüz anda size zarar vermek isteyen geçmişte dost görünen kişilerin ve bu kişilerden göreceğiniz zarara işarettir. Rüyada evde kedi görmek bazı yorumlarda ise rüyayı gören kişi evli ise eşi ile arasında sorunlar yaşayacağını da gösterir.

Rüya Alimleri ( Rüyada Evde Kedi Görmek )

Câferi Sâdık (r.a)  Yorumu; Rüyada evde kedi görmek rüyayı gören kişinin iki farklı sorun yaşayacağına yorumlanır. Bunlar ya eşi ile bir başkası yüzünden sorun yaşayacağı yada rüyayı gören kişinin bir yakını tarafından maddi zarara uğrayacağına gösterir.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; Rüyada evde kedi görmek size ve ailenize fesat eden, hasetlik eden kişilerin olduğuna tabir edilir. Aynı zamanda rüya sahibi bu kişi tarafından iş hayatında yaşayacağı sıkıntılara delalettir bu rüya.İmamı Nablusi h.z bu rüyayı hırsıza, düşmana, malınızda göze olan birine işaret ettiğini buyurmuştur.

Diyanet Yorumu; Görülen bu rüya hem aile hayatını hemde iş hayatınızı ilgilendirir. Rüyada evde kedi görmek diyanet aileye sızan, dost görülen düşmana tabir edilir. Diğer yorumda ise rüyayı gören kişinin iş hayatında maddi zarara sokacak dost görülen kişilerin olduğuna yorumlanır.

İslami Açıklaması; Rüyada evde kedi görmek islami anlamı yakın bir zaman içerisinde rüyayı gören kişinin kendisine dost görülerek yaklaşacak olan düşmanına işaret eder. Bu rüyayı gören kişi yakın zamanda olacaklara dikkat etmeli ve herkese güvenmemelidir. Rüyada evde yatak odanda kedi görmek eşiniz ile aranızda yaşanacak olan huzursuzluklara işarettir. Aile içine giren bir kişi fitne ve fesatlık yaparak eşinizi size karşı dolduracağına yorumlanmıştır.

Alimlere Göre Neye İşarettir?

Rüyada evde kedi görmek rüya alimleri açıklamalarında iki farklı yorum almıştır. Bazı rüya alimleri bu rüyayı aileye yorumlarken bazıları ise iş hayatına yorumlamışlardır. Rüyada evde kedi görmek aile içine aldığınız bir yakınınızdan zarar göreceğinize ve hanede yaşanacak olan sıkıntılara yorumlamışlardır. Diğer bir yorumda ise yakın bir zaman içerisinde rüyayı gören kişinin kendisine maddi ve manevi zarar verecek bir kişi ile kuracağınız dostluğa tabir edilir. Rüyada kedi görmek kişinin bir başkasından göreceği maddi zararlara yorumlanmıştır. Kedi ile ilgili görülen bütün rüyanın yorumu düşmana işarettir, fakat kedinin büyüklüğü ve küçüklüğü bu düşmanın size vereceği zararı gösterir.

Rüyada Evde Kedi Görmek İslami Anlamı

Rüyada evde kedi görmek islami rüya yorumlarında sinsi ve art niyetli düşünceler içerisinde olan düşmana işarettir. Rüyada evde kedi öldürmek  ise size düşmanlık düşüncesi besleyen bu kişiyi hayatınızdan çıkartacağınızı ve vereceği zararlardan kurtulacağınızı gösterir. Rüyada kedi görmek düşmana ve bu düşmandan gelecek olan maddi ve manevi zararı gösterir. Rüyada kedi beslemek aile içine gelen kişiden görülecek zararı gösterir. Rüyada kedi öldürmek size düşmanlık eden kişilerden kurtulacağınızı ve rüyada kedi kovalamak size ve ailenize zarar verecek kişiyi başınızdan def edeceğinize yorumlanır.

Rüyada evde kedi görmek neye işarettir? Rüyada görülen bu kedi aile içine sızan yüzünüze gülen ve dost görülmeye çalışan sinsi ve art niyetli düşünce besleyen düşmana işaret eder. Görülen bu rüya hayra yorulmaz rüyayı gören kişinin başına gelecek sıkıntı ve üzüntüye yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi çevresindeki kişilere ve aile hayatına dikkat etmesi gerekir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.