Rüyada “Deve” Görmek

Deve
Rüyada deve görmek, rüyada deve kesmek, rüyada deve eti yemek, rüyada deve yavrusu görmek, rüyada deve beslemek, rüyada deve yükü görmek, rüyada deveden düşmek
Rüyanın Tabiri : ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada Deve Görmek

Rüyada deve görmek, rüyayı gören kişinin uzun bir yolculuğa çıkacağının habercisidir. Rüyayı gören kişinin normal hayatında kadri yüce bir insan olduğuna işarettir. Rüyada deve görmek hayırlara vesile olmak, hane içinde  bolluk ve berekete, muradın gerçekleşeceğine yorumlanır. Dileklerin, duaların kabulü ve huzurun her daim bol olacağına delalettir. Rüyada deve gören kişi Allah huzurunda hacca gitmeye kabul edilmiş ve bu vesile ile uzun yola çıkacağının müjdeli haberidir. Rüyada görülen deve öyle kutsal bir hayvandır ki, rüyayı gören kişinin rızkını bol ve  hanesini bereketli kılar. Kişinin  iş hayatında itibarı, saygıyı, hürmet ve mertebeyi göreceğine işarettir.

Rüyada Deveye Binmek

Rüyada deveye binmek, kişinin büyük bir kısmet alacağına ve şansının bol olacağına yorumlanır. Kişinin parasal açıdan zenginliğe dolayısıyla da bolluğa ve berekete kavuşacağına, rahat ve lüks içinde yaşayacağına işarettir. Yeni bir yaşamın kapılarının açılacağına ve hayalini bile kuramayacağı imkanların eline geçeceğine, güzel fırsatlar kazanacağına rivayet edilir. Yeni yaşamında hastalıktan, sıkıntılardan ve borçlarından kurtulacağının habercisidir.

Rüyada Deve Eti Yemek

Rüyada deve eti yemek kişinin tehlikeli ve hassas bir işle uğraşacağına, düşmanlarının şerrinden kendini korumaya çalışacağına işarettir. Rüyada deve eti yemek kişinin hak etmediği bir zenginliğe kavuşacağının işaretidir. Kişinin başının beladan kurtulamayacağına, sıkıntılar içinde boğuşacağını ve aile düzeninin bozulacağına yorumlanır.

Rüyada Deve Kesmek

Rüyada deve kesmek çevrenizde zengin bir kişinin öleceğine ve ölen kişinin mal varlığından hak talep edeceğine işaret eder. Başka bir deyişle bu rüyayı gören kişinin saygınlığını ve itibarını kaybetmesine de yorumlanır.

Rüyada Deve Sürüsü Görmek

Rüyada deve sürüsü görmek kişinin hane içinde veya iş yerinde söz sahibi olacağına yorumlanır. Kişinin kalabalık içinde önderlik yapacağına işaret eder.

Rüyada Deve Isırdığını Görmek

Rüyada deve ısırdığını görmek kişinin maddi sıkıntılar yaşayacağına, rızkı  ve kazancının kesileceğine yorumlanır. Kişi zor günler geçirerek, geçim derdine düşecektir.

Rüyada Deveden Düşmek

Rüyada deveden düşmek kişinin emeği ve çabasıyla kazandığı başarıyı biranda ellerinden kaybetmesine delalet eder. Kişinin maddi ve manevi kayba uğrayacağının işaretidir.

Rüyada Deve Yükü Görmek

Rüyada deve yükü görmek kişinin işinde azim ve çaba göstereceğini, mevki ve makam sahibi olacağının belirtisidir. Rüyayı gören kadın ise evlenip yükünü sırtlayacağını işaret eder.

Rüyada Deve Pisliğine Basmak

Rüyada deve pisliğine basmak rüya sahibinin yapmış olduğu işten vazgeçmezse itibarının kaybolacağına yorumlanır. Rüyayı gören kişiyi çok zor günler beklediğinin işaretidir.

Rüyada Deve Yavrusu Görmek

Rüyada deve yavrusu görmek kişinin yıllardır hasret çektiği ve özlem duyduğu bebek sevgisine kavuşacağına delalet eder. Aynı zamanda kişinin uzun bir süre beklediği bir haberi alacağının da belirtisidir.

Rüyada Deve Beslemek

Rüyada deve beslemek rüya sahibinin zengin bir hayata kavuşacağının  işaretidir. Kişinin yeni ve karlı iş teklifleri alacağının habercisidir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.