Rüyada “Çeşme” Görmek

Çeşme
Rüyada çeşme görmenin anlamı nedir; ömrü boyunca hiç yoksulluğa ve sefalete uğramayacağına işarettir. Rüyada çeşme görmek islami yorumu
Rüyanın Tabiri : manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada Çeşme Görmek

Rüyada çeşme görmek, rüya sahibinin ömrü boyunca hiç yoksulluğa ve sefalete uğramayacağına işarettir. Rüyada çeşme görmek, kişinin kötü yollara sapmayacağına ve asla haram mala el uzatmayacağını, kul hakkı yemeyeceğine yorumlanır. Rüyada çeşme görmek, rüya sahibinin hayatını adil, temiz ve dürüst ilkeler üzerine kurup ve bu kurallar doğrultusunda yaşayacağına işarettir. Rüyada çeşme görmek, kişinin inançlarından ve doğrularından asla taviz vermeyeceğine, kötü insanları hayatına sokmayacağına yorumlanır. Aynı zamanda bu rüya kişinin yapacağı bir hata sonucunda elindeki malının oluk oluk akacağına da işarettir. Kişi istemeyerek de olsa iş hayatında hatalar yapacak ve bunu hataları telafi edemediği için parasal kayıplara uğrayacaktır. Rüya sahibi görülen bu rüya karşısında önlemlerini almalı ve iş hayatında temkinli davranmalıdır. Kişi önlemini almazsa büyük kayıplara uğrayacak ve sorunların ardı arkası kesilmeyecektir.

Rüyada Çeşmede El Yıkamak

Rüyada çeşmede el yıkamak, rüya sahibinin asla harama el uzatmayacağını ve zinhar zinaya karışmayacağına işarettir. Rüya sahibi görmüş olduğu bu rüya sayesinde geçirdiği bütün hastalıklardan kurtulacak ve görmemişe dönecektir. Bu rüyayı gören kişi öyle mübarek bir kişidir yaptığı iyilikler ve aldığı dualar sayesinde Allah katında güzel mevkilere ulaşacaktır.

Rüyada Çeşmeden Su İçmek

Rüyada çeşmeden su içmek, bu kişinin hak yolunda ve din kapısında mübarek sayılacak ve güzel işler başaracaktır. Bu kişi kullara yardım ederek Allah katında ödüllendirilecek ve asla darlık yüzü görmeyecektir. Hastaysa tez vakitte dermanını bulup sağlığına kavuşacaktır. İşsiz ise iş kapıları sonuna kadar açılacak rızk torbası dolup taşacaktır. Bekar ise kendi gibi mümin ve iyi bir kulla evlenip, hayırlı evlatlar yetiştirecektir. Bu rüyayı gören her kimse uyanır uyanmaz Allah’a dua etsin mübarekler katına erdiği için.

Rüyada Çeşme Yaptırmak

Rüyada çeşme yaptırmak, rüya sahibinin içini manevi huzura kavuşturacak işler yapacağına işarettir. Kişinin bu sayede içi ferahlık ve rahatlıkla dolacak, vicdanı ve kafası da son derece huzurlu olacaktır. Rüya sahibinin bunca zaman yaptığı iyilikler karşısında ona minnet duyanların ellerini açıp dua edeceğine yorumlanır.

Rüyada Çeşme Akması

Rüyada çeşme akması, bu rüya gören kişi için iki şekilde yorumlanır. Eğer akan su tatlı ise kişinin ağız tadının ve huzurunun yerinde olacağına işarettir. Akan su acı ise kişinin sıkıntı çekip, derde düşeceğine işaret eder.

Rüyada Çeşme Kapatmak

Rüyada çeşme kapatmak, kişinin malını israf etmeyeceğine ve tutumlu olacağına işarettir. Kişinin Allah’a olan inancından ötürü israfın haram olduğunu bildiği için malını ziyan etmeden doğru harcayacağına işarettir.

Rüyada Çeşmeden Su Taşımak

Rüyada çeşmeden su taşımak, rüya sahibinin emeği ve alın teriyle kazanacağı paraya işarettir. Kişi işinde bir şeyleri başararak bir yerlere gelecek ve emeğinin karşılığını kazanacaktır. Kişinin haram yemeyerek ve kul hakkına girmeden işinde mükafatını alacak, yüksek mertebelere erecektir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.