Rüyada “Cadı” Görmek

Cadı
Rüyada cadı görmek neye işarettir; haksızlığa uğramaya tabir edilir ve her zaman uğursuzluk olarak yorumlanır. Rüyada cadı görmek islami yorumu
Rüyanın Tabiri : manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada Cadı Görmek

Rüyada cadı görmek, rüya sahibi için haksızlığa uğramaya tabir edilir ve her zaman uğursuzluk olarak yorumlanır. Rüyada cadı görmek, rüya sahibinin haksız yere iftiraya uğrayacağına ve cezalandırılacağına delalet eder. Rüyada cadı görmek, kişinin düzgün ve güzel giden hayatını biranda kendi elleriyle altüst edeceğine işarettir. Rüyada cadı görmek, kişinin yardım amaçlı yaptığı iyiliklerin karşı taraftan yanlış anlaşılacağına yorumlanır. Rüya sahibi söylemediği bir sözden dolayı suç altında kalacak ve gözden düşecektir. Kişinin sürekli yanlış anlaşılması üzüntüye ve mutsuzluğa neden olacaktır. Aile tarafından sürekli günah keçisi olarak görülen rüya sahibi, hatalara meyilli olacak ve sorunlar yaşayacaktır. Rüya sahibi iyi niyetlerle atmış olduğu adımlarında yine yanlış anlaşılacak ve kendini ifade edemeyecektir. Kendisi iyilik ve yardım etmeye çalıştıkça karşı taraftan sürekli ters tepki alacaktır. Rüya sahibi bu aksilikleri ve yanlış anlaşılmaları iş hayatında da yaşayacak ve bu iyi niyetli oluşu sürekli başına iş açacaktır. Aile içinde kötü bakışlara ve azarlamalara maruz kalacak ve kendini boşlukta hissedecektir.

Rüyada Cadı Kadın Görmek

Rüyada cadı kadın görmek, kişinin asla dahil olmak istemediği pis ve kirli konuların içine çekileceğine yorumlanır. Rüya sahibi tamamen iyi niyetli olmasına rağmen bir takım dedikodu, fesat ve hileye dahil olacaktır. Buda rüya sahibinin yakın çevresinde kurnaz ve kötü niyetli insanların varlığına delalet eder. Kişi bu insanlardan uzak durarak kendini korumaya çalışmalı ve önlemler alarak uzak durmalıdır.

Rüyada Cadı Olduğunu Görmek

Rüyada cadı olduğunu görmek, rüya sahibinin herkesten çekindiği ve içine dert olan sıkıntılarının olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin bu düşünce ve sıkıntılardan dolayı çok zor bir dönem geçireceğine yorulur. Kişi içindeki sıkıntıyı yakınındaki insanlarla paylaşmadığı sürece üzüntü yaşayacak ve sağlık sorunları başlayacaktır.

Rüyada Cadı Öldürmek

Rüyada cadı öldürmek, rüya sahibinin yakınındaki kötü ve art niyetli insanlardan kurulacağına işarettir. Bu düşmanlar rüya sahibinin arkasından konuşarak ve ona zarar vermekten başka bir işe yaramazlar. Hiçbir işe yaramayıp ve hatta bir baltaya bile sap olamamış bu kişilerin tek uğraşı rüya sahibine zarar vermektir.Bu kendini bilmez kişiler iş ortamında olabilir, aile ortamında olabilir ve yakın arkadaş ortamında olabilir. Rüya sahibi yaşadığı sıkıntılara göre önlemlerini almalı ve bu insanları hayatından def etmelidir.

Rüyada Cadı İle Konuşmak

Rüyada cadı ile konuşmak, rüya sahibi beyhude işlerin peşinde koşacak ve bu işlerden asla hayır göremeyecektir. Rüya sahibi olmayacağını bile bile gereksiz sevinçlere kapılacak ve üzüntü yaşayacaktır.

Rüyada Cadı Süpürgesi Görmek

Rüyada cadı süpürgesi görmek, rüya sahibinin çok mutlu olacağı ve kendisi için güzel, hayırlı olan haberlerin varlığına işarettir. Aynı zamanda rüya sahibinin zahmet ve sıkıntı çekmeden rahat bir hayata kavuşacağına, para dahi ödemeden bedava bir mala konacağına delalet eder. Kişi için mutlu, güzel, sağlıklı ve huzurlu bir hayatın müjdesi olarak yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.