Rüyada “Bilezik” Görmek

Bilezik
Rüyada Bilezik Görmek neye işarettir; güzel ve mutluluk verici olayların yaşanacağına, haneye bir erkek evladın gireceğine yorumlanır.
Rüyanın Tabiri : manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada Bilezik Görmek

Rüyada bilezik görmek, rüya sahibi için güzel ve mutluluk verici olayların yaşanacağına, haneye bir erkek evladın gireceğine yorumlanır. Rüyada bilezik görmek, kişinin yakınında ölmüş birinin ruhunun şad olacağına ve yerinin aydınlık olacağına yorumlanır. Rüyada bilezik görmek, rüya sahibi erkek ise zor günler yaşayacağına ve sıkıntılarının çoğalacağına delalet eder. Rüyada bilezik görmek, rüya sahibi bileziği odasında görmüş ise hanesine bolluk ve bereketin gireceğine manadır. Rüya sahibi eğer kendi altında çalışan kişileri bilezik takarken görmüş ise bu o kişilere saygı ve hürmet duyacağına yorumlanır. Rüya sahibinin eş, dost ve akraba ziyareti yapmak için yollara düşeceğine delalet eder. Kişinin aile büyüklerinin huzuruna çıkıp ellerini öperek hayır dualarını alacağına yorulur. Aynı zamanda bilezik kadın için iyiye yorulur, erkek için ise kötüye delalet eder. Rüya sahibi hayatında yaşadıklarıyla alakalı rüyasında gördüklerine anlam biçmeli ve ona göre değerlendirmelidir.

Rüyada Kolundan Bilezik Çıkarmak

Rüyada kolundan bilezik çıkarmak, rüya sahibi için pek hayırlara yorulmaz. Rüya sahibi için kavgalara, ayrılıklara, sorunlara ve tatsızlıklara delalet eder. Rüya sahibi iş hayatında oldukça büyük sıkıntılar yaşayacak ve işten kovulacağına kadar ilerleyecektir. Rüya sahibi yanlış insanlarla arkadaşlık ederek yaşamını kötü yönde zarara sokacaktır. Bu kişiler iş hayatında sorunlar yaratacak bunun neticesinde rüya sahibi aile içinde de tartışmalar yaşayacaktır. Kişinin yaşadığı sorunlar eşiyle tartışmalara ve hatta ayrılıkların olacağına yorumlanır.

Rüyada Bileziğin Kırıldığını Görmek

Rüyada bileziğin kırıldığını görmek, rüya sahibi için üst üste yaşanacak talihsizliklerin habercisidir. Rüya sahibinin hayatı biranda değişecek ve sorunlar yaşayacaktır. Rüya sahibinin para kaybına uğramasıyla beraber sağlık sorunları yaşayacağına yorumlanır. Rüya sahibi işinde biranda eksiye düşecek ve kendisini toparlamakta güçlük çekecektir.

Rüyada Kolunda Bilezik Görmek

Rüyada kolunda bilezik görmek, rüyayı gören kişi için pek iyi olduğu söylenemez. Rüya sahibinin üst üste yaşayacağı sıkıntılara, kötü olaylara, buhran ve kaoslara işaret eder. Kişi önlemlerini almazsa maddi kayba uğramasıyla beraber yaşayacağı sıkıntılar neticesinde sağlık sorunları ile karşılaşacaktır. Kişinin ağır sağlık sorunları geçireceğine ve ciddi bir ameliyat operasyonu geçireceğine delalet eder.

Rüyada Altın Bilezik Görmek

Rüyada altın bilezik görmek, rüyayı gören kadın ise hoşluğa, güzelliğe ve mutluluğa delalet eder. Ancak rüyayı gören kişi erkek ise yaşanacak sıkıntıya, soruna, hastalığa, iflasa ve kayıplara delalet eder.

Rüyada Gümüş Bilezik Görmek

Rüyada gümüş bilezik görmek, rüya sahibinin haramdan ve zinadan korkacağına, dinin görevlerine uyacağına ve Allah katında hayırlı işler yapacağına yorulur.

Rüyada Erkeğin Bilezik Taktığını Görmek

Rüyada erkeğin bilezik taktığını görmek, rüya sahibinin ciddi ekonomik krizler yaşayacağına tabir edilir. Kişi para kaybına uğrayacak ve yaşanacak sorunlarla boğuşarak çözüm yollarına gidecektir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.