Rüyada “Bebek Kusması” Görmek

Bebek Kusması
Rüyada bebek kusması görmek neye işarettir, kustuğu miktar kadar mal elde edeceğine işaret eder. Rüyada bebek kusması görmek islami ve dini yorumu.
Rüyanın Tabiri : ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada Bebek Kusması Görmek

Rüyada bebek kusması görmek, rüya sahibinin kustuğu miktar kadar mal elde edeceğine işaret eder. Rüyada bebek kusması görmek, rüya sahibinin birçok nimete sahip olacağına ve bolluk içinde yaşayacağına delalet eder. Rüyada bebek kusması görmek, rüya sahibinin mala ve mülke rahat bir şekilde hiç sıkıntı çekmeden konacağına işaret eder. Rüyada bebek kusması görmek, rüya sahibinin kimseye muhtaç olmadan kendi rızkını kazanacağına ve yaşamını yoksulluk içinde sürmeden yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinde azmi ve hırsı sayesinde bir yerlere gelecek ve kendi ayakları üzerinde duracaktır. Kimseden maddi destek almadan bir şeyleri kendi başarmaya çalışacaktır. Rüya sahibinin çalışkanlığı çevresi tarafından takdir görecek ve emeğinin karşılığını fazlasıyla alacağına yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibine konacak mirasa yada eline geçecek olan toplu paraya işaret eder. Rüya sahibinin sıkıntılı günlerden kurtularak rahat bir nefes alacağına ve kazancını yoluna koyarak yatırımlar yapacağına delalet eder. Rüyada bebeğin kustuğunu görmek rüya sahibinin işiyle alakalı yeni projeler içinde olacağına ve yeni ortaklıklar kuracağına yorulur.

Rüyada Bebek Kusmuğu Görmek

Rüyada bebek kusmuğu görmek, bu rüya ağızdan çıkacak sözlere yada size verilecek önemli sırlara işaret eder. Rüya sahibinin hakkında konuşulmaya, gıybet etmeye ve haram mala el uzatan kişilerin varlığına delalet eder. Bu rüya çoğu kez kişinin hak etmediği başarıya ulaşmasına, haram paraya el uzatmasına, gayri meşru yollardan kazancını arttıracağına alamet eder. Rüya sahibinin rahat bir yaşam sürmek için yanlış ve kötü yollardan paralar kazanacağına, kul hakkı yiyeceğine yorumlanır.

Rüyada Bebek Kusmuğu Temizlemek

Rüyada bebek kusmuğu temizlemek, rüya sahibinin kendisine haksız yere atılan iftiradan kurularak selamete ereceğine işaret eder. Yakın zamanda rüya sahibinin alakası olmayan bir olayın içinde yer alacağına ve hilekar birinin oyununa gelerek iftiraya uğrayacağına yorulur. Rüya sahibinin kendisini yaşanan bu olaylardan aklaması uzun zaman alacaktır.

Rüyada Bebeğin Yediğini Kusması

Rüyada bebeğin yediğini kusması, rüya sahibinin verdiği sözü tutmayacağına, ettiği yemini yerine getirmeyeceğine işaret eder. Bazı alimlere göre bu rüya kişinin kendisine zor gününde iyilik yapan birine ihanet edeceğine delalet eder. Kişinin nankör biri olduğuna ve yapılan iyilikleri çok çabuk unutacağına yorulur.

Rüyada Kusulan Şeyi Tekrar Yemek

Rüyada kusulan şeyi tekrar yemek, ihtiyaç sahibi birine bağışladığınız malı tekrar geri alıp kullanacağınıza işaret eder. Yapılan bu davranıştan ötürü çok büyük günaha gireceğinize delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.