Rüyada “Bebek Bezi” Görmek

Bebek Bezi
Rüyada Bebek Bezi Görmek ne anlama gelmektedir; eline geçecek mala, fakirlikten zenginliğe ulaşmaya işaret eder. Rüyada bebek bezi görmek islami yorum.
Rüyanın Tabiri : manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada Bebek Bezi Görmek

Rüyada bebek bezi görmek, bezin durumuna göre farklı şekilde yorumlanmaktadır. Rüyada bebek bezi görmek, bebek bezi kirli ise kişinin eline geçecek mala, fakirlikten zenginliğe ulaşmaya işaret eder. Rüyada bebek bezi görmek, rüya sahibinin evladı tarafından bakılacağına ve yardım göreceğine delalet eder. Rüyada bebek bezi görmek, rüya sahibinin çocuklarının çok zengin ve meşhur olacağına, anne babalarına emeklerinin karşılığını vefalı evlat olarak ödeyeceklerine delalet eder. Eğer görülen bez temiz ise rüya sahibinin elinden çıkacak mala veya toplu paraya işaret eder. Rüya sahibinin iş kurmak amaçlı elindeki toplu parayı elden çıkaracağına ve yatırım amaçlı kullanmaya işaret eder. Rüya sahibinin yeni iş atılımlarında bulunacağına ve kazanç kapıları açacağına yorumlanır. Yeni ortaklıklar kuracağına ve farklı iş deneyimleri içinde olacağına işaret eder. Bu rüya tamamen rüya sahibi için  maddi yönden yorumlanmaktadır.

 Rüyada Bebek Bezi Yıkamak

Rüyada bebek bezi yıkamak, rüya sahibinin çalışma hayatında başarısız olacağına işaret eder. Rüya sahibinin kolay yoldan kazandığı parasını kaybedeceğine delalet eder. Örneğin; sayısal loto, milli piyango gibi yollarla kazanılan paranın ne olduğunu anlamadan kaybedeceğine işaret eder. Tabiri caizse haydan geldi huya gitti düşünülür. Bu rüya başka bir şekilde de yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin hayırlı ve ahlaklı bir evlada sahip olacağına yorulur. Rüya sahibi bekar ise hayırlı bir kısmetin varlığına işaret eder.

Rüyada Çocuğa Bebek Bezi Bağlamak

Rüyada çocuğa bebek bezi bağlamak, rüya sahibi eğer sıkıntı içindeyse yakın zamanda tanışacağı hayır sever biri tarafından destek görecek ve bütün sıkıntılarından kurtulacaktır. Bu rüya bazende rüya sahibinin yardıma muhtaç birine el uzatacağına işaret eder. Rüya sahibinin merhamet sahibi ve duygu yüklü biri olduğuna yorumlanır.

Rüyada Bebek Bezi Bağlamak

Rüyada bebek bezi bağlamak, rüya sahibinin toplum içinde kendini küçük düşürecek hareketlerde bulanacağına işaret eder. Görülen bu rüya aslında rüya sahibine yapılan bir uyarıdır. Rüya sahibi hareketlerine dikkat etmezse çevresi tarafından ayıplanacak ve dışlanacaktır.

Rüyada Erkek Bebek Bezi Görmek

Rüyada erkek bebek bezi görmek, rüya sahibinin bereketli ve bolluk içinde olacağı bir döneme gireceğine işaret eder. Bu rüya bazende alınacak güzel ve mutlu bir habere yorulur.

Rüyada Kirli Bebek Bezi Görmek

Rüyada kirli bebek bezi görmek, rüya sahibinin eline geçecek toplu paraya yada aileden kalacak mirasa delalet eder. Kişinin fakirlikten zenginliğe geçeceğine ve rahat bir hayat süreceğine işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.