Rüyada “Altın Çaldırmak” Görmek

Altın Çaldırmak
Rüyada altın çaldırmak görmek, geçen zor dönemi atlatarak rahata kavuşmasına ve rahat bir nefes almasına işaret eder. Rüya yorumlarınız için linki tıklayın
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada altın çaldırmak görmek, sıkıntılı geçen zor dönemi atlatarak rahata kavuşmasına ve rahat bir nefes almasına işaret eder. Rüyada altın çaldırmak görmek, rüya sahibinin yakın dostundan maddi destek görerek parasal sıkıntılarından kurulacağına işaret eder. Rüya sahibi bu sayede düze çıkacağına işaret eder. Rüyada altın çaldırdığını görmek, ayağına gelen kısmetlerinin başkaları tarafından engellenerek zorluk çekmesine ve aynı zamanda yakınında ki düşmanlarına delalet eder. Rüyada altın çalmak görmek, rüya sahibi çaldırdığı altınların azlığına, çokluğuna göre sıkıntı yaşayacaktır. Rüyada çalınan altınlar çok ise ciddi paralar kaybetmeye, az ise ufak miktarda paralar kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada Altın Çaldırmak Görmek

Rüyada altın çaldırmak görmek, elinin dara düşeceğine ve maddi sıkıntılar ile boğuşacağını yorulur. Rüya sahibi tabiri caizse uçurumun eşiğine kadar gelecek ve tam her şey bitti derken en yakın arkadaşından, dostundan büyük yardım görecektir. Bu yardım sayesinde kendini yeniden toparlayacak ve işlerini yoluna koyacaktır. Rüya sahibinin işini yeniden eski haline getirmesi çevresindeki düşmanlarını mutsuz edecek ve bu düşmanlara karşı pençelerini göstererek onlara göz dağı verecektir. Rüya sahibinin rüyasında çaldırdığı altınlar çok ise, büyük paralar kaybedecek ve hatta iflas ederek sıfıra düşecektir. Çalınan altınlar az ise, kişi ufak sarsıntılar yaşasa bile hemen kendini toparlayacak ve zararını kapatacaktır.

Rüyada Altın Çaldığını Görmek

Rüyada altın çaldığını görmek, rüya sahibinin arkadaşları tarafından haksız yere iftiraya uğrayacağına ve bulunduğu çevre tarafından kötü anılarak dedikodulara sebep olacaktır. Rüya sahibinin güvenilmez biri olduğuna ve yalancı bir kişiliğe sahip olduğuna yorulur. Aynı zamanda kişinin islami inançlarının zayıf olacağına ve hak yoluna dönmesi gerektiğini işaret eder. Rüya sahibinin alacağı kötü haber ile hayatının altüst olacağına ve arkası kesilmeyen felaketler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Altın Bilezik Çalmak

Rüyada altın bilezik çalmak, kişinin imandan uzaklaşarak günaha yöneleceğine, başkalarının rızkına, malına, namusuna göz koyacağına ve harama el uzatacağına işaret eder. Rüyanın başka bir şekilde yorumlanması ise, kişinin güzel haberler alacağına, mutlu olacağı bir yolculuğa çıkacağına ve bununla beraber kendine yeni bir hayat kuracağına işaret eder.

Rüyada Altın Çaldırmak Psikolojik Yorumu

Rüyada altın çaldırmak psikolojik yorumu, rüya sahibinin gerçek hayatta sahip olduğu malını, mülkünü kaybetme korkusu yaşayacağına ve bu korku ile hayat süreceğine işaret eder. Evlerinde yastık altı dediğimiz altınları olan kişilerin evlerine hırsız girme korkusu yaşayacağına yorulur.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.