Rüyada “Altın Bulmak” Görmek

Altın Bulmak
Rüyada altın bulmak görmek, çözüm yolları bulamayıp çaresiz kalacağına, dertlerinin dahada çoğalıp içinden çıkılmaz bir hal alacağına işaret eder.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada altın bulmak görmek, rüya sahibi için hayra yorulmaz. Rüyada altın bulmak görmek, rüya sahibinin maddi sıkıntılara düşeceğine, elindekini kaybedeceğine, daralacağına, çözüm yolları bulamayıp çaresiz kalacağına, dertlerinin dahada çoğalıp içinden çıkılmaz bir hal alacağına işaret eder. Rüyada altın bulmak görmek, rüya sahibinin içinde bulunduğu sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulamadığı sürece aile içindeki yaşamınında çatlaklık göstereceğine bu sebepten dertlerinin dahada artacağına delalet eder. Rüyada altın bulmak görmek, rüya sahibinin omuzlarındaki ağır yükten ötürü umutlarının kalmayacağına ve içten içe dahada karamsar hale gireceğine işaret eder. Rüya sahibi zamanında önlemler almaz ise hem maddi hemde manevi kayıplar yaşayacak ve buda yaşanacak sağlık sorunlarını getirecektir.

Rüyada Altın Bulmak Görmek

Rüyada altın bulmak görmek, rüya sahibinin tecrübesi, bilgisi olmayacağı bir işe girişeceğine ve kar etmeyi beklerken zarar ederek elindeki birikimini de kaybedeceğine işaret eder. Rüya sahibinin bir türlü çözüm bulamayacağı sıkıntılarına, sorunlarına, üzüntülerine, dertlerine delalet eder. Kişinin maddi sıkıntılar yaşayacağına ve iş için yüklü miktarda paralar harcayarak zarara uğrayacağına işaret eder. Borçlarından ötürü rahatsız olacağına ve sıkıntısını aile bireylerine yansıtarak hane içinde huzursuzluk yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Altın Yüzük Bulmak

Rüyada altın yüzük bulmak, rüya sahibinin mutlu olacağı bir haber alacağına ve bu haber ile yüzünün güleceğine işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibine karşı yoğun ilgi duyan bir kişinin aşkını ilan edeceğine ve bu kişinin rüya sahibinin de gönülden istediği bir kimse olacağına delalet eder.

Rüyada Altın Küpe Bulmak

Rüyada altın küpe bulmak, bu rüya erkekler ve kadınlar için farklı yönde yorumlanır. Rüyada bir kadının altın küpe bulması demek, çevresindekiler tarafından beğenilip, yoğun ilgi göreceğine işaret eder. Rüyada bir erkeğin altın küpe bulması demek, severek yaptığı mesleğine ve hobilerine yorumlanır.

Rüyada Çeyrek Altın Bulmak

Rüyada çeyrek altın bulmak, rüya sahibi ile alakası olmayan bir parasal borcun rüya sahibinin üzerine ihale edileceğine işaret eder. Biranda kendisini maddi yükümlülüğün altında bulacağına ve başkasının zararının kendisine fatura edileceğine yorumlanır.

Rüyada Altın Bilezik Bulmak

Rüyada altın bilezik bulmak, rüya sahibinin iş hayatında iflasın eşiğine geleceğine bundan ötürü aile bireyleri ile arasının açılarak ayrılıklar yaşayacağına ve çok sevdiği, güvendiği bir kişi tarafından ihanete uğrayacağına işaret eder. Rüya sahibinin bulduğu bileziği satması ise, yaşadığı o zor günlerin ardından birazda olsa feraha çıkacağına ve sıkıntılarının yavaş yavaş üstesinden geleceğine işaret eder. Rüya sahibi hatalarını telafi ederek kaybettiklerini geri kazanmaya başlayacağına yorulur.

Rüyada Bir Küp Altın Bulmak

Rüyada bir küp altın bulmak, eşler arasında çözülmesi zor görülen tartışmalar yaşanacağına ve bu kavgaların neticesinde ayrılık yolunda kararlar alınacağına işaret eder. Aynı zamanda aile içinde çok sevilen, sayılan bir aile büyüğü ile alakalı üzücü bir haber alınacağına yorulur. Kişinin ekonomik yönden zarar edeceği bir takım işlere girişeceğine ve parasal kayıplar yaşayacağına yorumlanır. Eğlenceli çıkılan bir yolcuğun tatsız bir şekilde bitmesine de işaret eder.

Rüyada Tarlada Altın Bulmak

Rüyada tarlada altın bulmak, rüya sahibinin yolunda giden işinin hiç beklemediği biranda yaşanan doğal afetten ötürü ( sel, deprem vb. ) zarar göreceğine ve buda maddi zarar yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibi eline geçen paraları zararı kapatmak için kullansa da yinede uzun bir süre maddi sıkıntı içinde olacaktır.

Rüyada Toprak Kazarak Altın Bulmak

Rüyada toprak kazarak altın bulmak, rüya sahibinin emeklerinin karşılığını alarak muradına ereceğine ve işinde başarıya ulaşacağına işaret eder.Kişinin beklemediği bir sürpriz ile karşılaşacağına ve mutlu olacağı bir haber alacağına delalet eder.

Rüyada Define Bulmak

Rüyada define bulmak, rüya sahibinin ayağına gelen fırsatları iyi değerlendirerek yaşadığı yokluk dolu günlere son vererek zengin olacağı işler yapacağına işaret eder. İşlerinde doğru hamleler yapacak ve her işinde kar edecektir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.