Rüyada “Altın Bozdurmak” Görmek

Altın Bozdurmak
Rüyada altın bozdurmak görmek, ucu bucağı olmayan mala mülke, bolluk içinde yaşanacak bir ömre, zahmet etmeden konulacak mirasa işaret eder.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada altın bozdurmak görmek, rüya sahibinin eline geçecek ganimete, ucu bucağı olmayan mala mülke, bolluk içinde yaşanacak bir ömre, zahmet etmeden konulacak mirasa işaret eder. Rüyada altın bozdurmak görmek, rüya sahibinin elde edeceği zenginliğe, şana, şöhrete, itibara, bolluğa, berekete, kısmete, şansa delalet eder. Rüyada altın bozdurmak görmek, yaşanacak olan sıkıntıların, sorunların bir daha yaşanmamak üzere son bulacağına, dertten, tasadan uzak kalınacağına ve sağlık dolu güzel günlerin yaşanacağına işaret eder. Rüyada altın bozdurmak görmek, kişinin yoksulluktan kurtularak iş güç sahibi olacağına, işinde başarıdan başarıya yükselerek itibar göreceğine delalet eder.

Rüyada Altın Bozdurmak Görmek

Rüyada altın bozdurmak görmek, rüya sahibinin işinde yapmış olduğu yatırımlarla kazancını iki misline çıkararak parasal gücünü artıracağına yorulur. Kişinin hayatında feraha çıkarak sağlıklı güzel bir ömür yaşayacağına işaret eder. Bazı yorumculara göre ise, kişinin maddi sıkıntılar içinde mücadele vereceğine, elindekileri kaybederek maddi zorluğa düşeceğine yorulur. Elden para çıkmasına ve aile içinde üzüntüye, korkuya, moral bozukluğuna işaret eder. Rüya sahibinin belli bir süreçte zor bir dönemden geçeceğine ve bu zaman aşımında ciddi anlamda maddi kayıplar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Altın Bozdurduğunu Görmek

Rüyada altın bozdurduğunu görmek, rüya sahibi için yaşanacak üzüntüye, sıkıntıya, derde,kedere delalet eder. Rüya sahibinin elinde avucunda ne varsa kaybedeceğine ve ciddi alamda borca gireceğine işaret eder. Rüya sahibi işini yola koymaya çalıştıkça dahada dibe batacak ve kurtulmak için sürekli hatalar yapacaktır. Bu rüya aynı zamanda olumsuz olduğu kadar olumlu yönde de yorumlanır. Kişinin devlet kapısından içeri gireceğine ve kamu kuruluşunda işe başlayacağına işaret eder. Kişinin sevincini, mutluluğunu müjdeler.

Rüyada Kuyumcuya Altın Bozdurmak

Rüyada kuyumcuya altın bozdurmak, rüya sahibinin elindeki mal varlığını başkasıyla paylaşacağına ve bundan ötürü duyacağı üzüntüye işaret eder. Rüya sahibinin yıllardır biriktirdiği birikiminin yanlış iş girişimlerinde bulunarak kaybedileceğine ve kişinin sıfırdan tekrar birikim yapacağına yorulur. Yaşanacak zor süreçli bir hayata delalet eder.

Rüyada Altın Bozdurmak Psikolojik Yorumu

Rüyada altın bozdurmanın psikolojik yorumu, rüya sahibinin yanlışa meyilli olacağına ve yaptığı hataların bir başka hatayı da peşinden getireceğine yorulur. Rüya sahibinin yaşadıklarından ötürü kaybetme korkusu yaşayacağına yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.