Rüyada “Altın Bilezik” Görmek

Altın Bilezik
Rüyada altın bilezik görmek, dış görünüşüne önem vereceğine, bakımlı bir kişiliğe sahip olacağına ve bulunduğu ortamlarda parlayacağına işaret eder.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada altın bilezik görmek, rüya sahi için güzelliğin, zarafetin, estetiğin temsilcisidir. Rüyada altın bilezik görmek, rüya sahibinin dış görünüşüne önem vereceğine, bakımlı bir kişiliğe sahip olacağına ve bulunduğu ortamlarda parlayacağına işaret eder. Rüyada altın bilezik görmek, rüya sahibinin çevresi tarafından fark edilen ve bütün gözleri üzerine çeken bir yapıya sahip olacağına yorulur. Rüyada altın bilezik görmek, rüya sahibinin bakımına aşırı önem vereceğine ve hatta eşine güzel görünmek adına sürekli estetik araştırmalar içinde olacağına delalet eder. Kişinin güzellik uğruna ciddi paralar harcayacağına ve kazancının büyük bir kısmını bunun için tüketeceğine işaret eder.

Rüyada Altın Bilezik Görmek

Rüyada altın bilezik görmek, rüyayı gören kadının kendisine olan saygısına ve sevgisine, kendine verdiği değere delalet eder. Bu rüya kadın için güzelliğe, estetiğe, bakıma, zarafete yorumlansa da erkek için aynı şeyler söylenemez. Erkekler için bu rüya hayırlara yorulmaz ve görenler için hiçte iyi değildir. Rüya sahibi erkek için yaşanacak sıkıntılara, sorunlara, zorluklara, mutsuzluklara, şanssızlıklara işaret eder. Kişinin içinden çıkamayacağı zor günler yaşayacağına  ve çözüm yolları arayacağına işaret eder.

Rüyada Altın Bilezik Taktığını Görmek

Rüyada altın bilezik taktığını görmek, kadın veya erkek fark etmeksizin güzel haberlere ve hayırlara vesiledir. Rüya sahibinin başta eşi olmak üzere çevresi tarafından sayılan, sevilen, takdir edilen biri olacağına işaret eder. Evleneceği kişi ile birbirini tamamlayacak ve toplum tarafından göstermiş oldukları uyumları ile dikkat çekeceklerdir.

Rüyada Altın Bilezik Bulmak

Rüyada altın bilezik bulmak, rüya sahibinin eline büyük bir kısmetin geçeceğine işaret eder. Rüya sahibi özel hayatında güzel olaylar yaşayacak bu mutluluk bir evlenme teklifi ile taçlanabilir yada mutlu olacağı bir ilişkinin temellerini atabilir. Aynı zamanda maddi anlamda güzel kazançlar sağlayacak işler başaracağına yorulur.

Rüyada Altın Bilezik Hediye Almak

Rüyada altın bilezik hediye almak, rüya sahibinin eline geçecek toplu paraya yada çalışmadan, emek harcamadan sahip olacağı mala, mülke işaret eder. Kişinin ortak bir iş kuracağına ve bu işten payına düşeni fazlasıyla alacağına delalet eder.

Rüyada Kırık Altın Bilezik Görmek

Rüyada kırık altın bilezik görmek, rüya sahibi için yaşanacak yokluğa ve bunun getireceği sağlık problemlerine işaret eder. Rüya sahibi uzun süre tedavi göreceği ve bu hastalıktan dolayı ölüm korkusuyla yaşayacağına yorulur. Aynı zamanda bu zor günlerde yaşanacak maddi eksikliğe de işaret eder.

Rüyada Birinin Koluna Altın Bilezik Takmak

Rüyada birinin koluna altın bilezik takmak, rüya sahibinin yakınındaki birinin menfaatini korumak adına ona hem maddi hemde manevi destekte bulunacağına işaret eder. Rüya sahibinin toplum tarafından takdir göreceği tabiri caizse koltuklarını kabartacak işler başaracağına yorumlanır. Aynı zamanda kişinin yakın bir arkadaşı korumak amaçlı pembe yalanlar söyleyeceğine yorulur.

Rüyada Altın Bilezik Saklamak

Rüyada altın bilezik saklamak, rüya sahibinin kenarda biriktirdiği parası ve üstüne tapulu olan mal varlığından kimseye bahsetmeyeceğine ve bu konuda ağzı sıkı olacağına yorulur. Kişinin ailesinden yada eşinden bilezik saklaması yakın zamanda yaşanacak tartışmalara ve kalp kırıklarının yaşanacağına işaret eder. Kişinin ileri ki yıllarında kendini güvence altına almak adına birikim yapacağına yorumlanır.

Rüyada Kendine Altın Bilezik Takıldığını Görmek

Rüyada kendine altın bilezik takıldığını görmek, kişinin aile büyüklerinden ilerde işine yarayacak bilgiler, tecrübeler edineceğine işaret eder. Rüyada kadına babası tarafından altın bilezik takılması, kişinin babasının adına layık bir evlat olacağına ve onun adını anacak güzel işler başaracağına delalet eder. Rüyada akraba tarafından takılan bilezik ise, kişinin dara düştüğü biranda yakınlarının desteğini göreceğine yorulur.

Rüyada Altın Bilezik Düşürmek

Rüyada altın bilezik düşürmek, kişinin işiyle alakalı olumsuzluk yaşayacağına ve bu sebepten maddi düşüşe geçeceğine yorulur. Rüya sahibinin yanlış işlere para yatırarak ticarette büyük zararlar edeceğine ve beklediği gibi bir iş başaramayacağına yorumlanır.

Rüyada Altın Bilezik Çaldırmak

Rüyada altın bilezik çaldırmak, rüya sahibinin en yakınından göreceği darbeye ve bu ihanetten ötürü duyacağı üzüntüye işaret eder. Kişinin yıllardır yapmış olduğu birikimini bir anlık hata ile kaybedeceğine ve girmiş olduğu iş ortaklığında zarara uğrayacaktır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.