Rüyada “Açık Mezar” Görmek

Açık Mezar
Rüyada açık mezar görmek, başına sürekli anlam veremediği ve can sıkıcı olaylar geleceğine, bu sebepten duyacağı üzüntüye işaret eder.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada açık mezar görmek, rüya sahibi iyiye yorulmaz. Rüyada açık mezar görmek, rüya sahibinin başına sürekli anlam veremediği ve can sıkıcı olaylar geleceğine, bu sebepten duyacağı üzüntüye işaret eder. Rüyada açık mezar görmek, kişinin sürekli yanlış anlaşılacağı ve sanki kötü bir kişiymiş gibi sıfatlanacağı olayların içinde olacağına yorumlanır. Rüyada açık mezar görmek, rüya sahibinin yeryüzünde ne kadar şanssızlıklar, aksilikler varsa başına geleceğine yorumlanır. Uğursuzluk olarak kabul edilen bu rüya gören kişinin hayatını fazlasıyla altüst edecek ve tabiri caizse iki yakasını bir araya getirmeyecektir. Hem maddi hemde manevi büyük kayıplar verecektir.

Rüyada Açık Mezar Görmek

Rüyada açık mezar görmek islami, rüya sahibinin iş hayatında üst üste başarısızlık yaşayacağına, kurduğu hayallerinin avuçlarından uçup gideceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına yorumlanır. Yapacağı işlerden keyif alamayacağına, umutlarını kaybederek karamsarlığa düşeceğine ve bunca olay karşısında duyacağı o büyük üzüntüye işaret eder. Bu rüya tam anlamıyla umutsuzluğun, şanssızlığın, mutsuzluğun, başarısızlığın yaşanacağına işaret eder. Rüya sahibi istemese de nasıl olduğunu anlamadan sürekli kendini aksiliklerin içinde buluyor olması hayattan umudunu kaybetmesine neden olmaya yorumlanır.

Rüyada Açık Mezara Girdiğini Görmek

Rüyada açık mezara girdiğini görmek, rüya sahibinin en yakınından göreceği ihanete işaret eder. Rüya sahibinin en yakın dostum sandığı, evine aldığı ve evine gittiği, derdini, mutluluğunu paylaştığı kişinin aslında en büyük düşmanı olduğunu öğrenerek duyacağı üzüntüye delalet eder. Rüya sahibine maddi manevi zarar verecek gizli düşmanın varlığına işaret eder. Rüya sahibi bu kişi yada kişilere karşı tedbirlerini aldığı sürece uğradığı saldırıları ufak tefek hasarlar ile atlatarak karşısındakilere ne kadar güçlü olduğunu göstereceğine yorumlanır.

Rüyada Açık Mezarı Kapatmak

Rüyada açık mezarı kapatmak, kişinin çevresinde onun iyiliğini isteyen ve arkasında duran kişileri görmezden geleceğine işaret eder. Rüya sahibinin bilinçsizce davranarak hayatını sıkıntıya sokacağına ve çözüm yolu aradıkça dahada dibe batacağına yorumlanır.

Rüyada Mezar Açtığını Görmek

Rüyada mezar açtığını görmek, rüya sahibinin mezara gömeceği kişi sayesinde iş sahibi olacağına ve ekmeğini kazandığı kişiye karşı kendini borçlu hissedeceğine yorumlanır. O kişiden öğrenilen bilgiler, tecrübeler sayesinde güzel makamlara erdiğine ve yol göstericisi olduğu için ona duyacağı minnete işaret eder.

Rüyada Mezar Görmek

Rüyada mezar görmek, rüya sahibi alın teri dökerek, tırnaklarıyla kazıyarak kazanmış olduğu parasını ileriye dönük bir yatırım amaçlı değerlendireceğine işaret eder. İleride rahat bir yaşam sürmek için birikim yapacağına ve bu birikimi arsa, ev gibi yatırımlarda değerlendireceğine yorumlanır.

Rüyada Boş Mezar Görmek

Rüyada boş mezar görmek, rüya sahibinin hayatı anlık yaşayacağına ve bu sebepten günü birlik ilişkiler içinde olacağına yorumlanır. Hayattan zevk alamayacağına, yaptıklarının sonunda sürekli pişmanlık hissine kapılacağına ve üzüntü duyacağına işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.