Rüyada “Açık Kapı” Görmek

Açık Kapı
Rüyada açık kapı görmek, kısmetinin, şansının açık olacağına ve hayalini kurduğu isteklerinin bir bir yerine geleceğine işaret eder.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada açık kapı görmek, rüya sahibinin kısmetinin, şansının açık olacağına ve hayalini kurduğu isteklerinin bir bir yerine geleceğine işaret eder. Rüyada açık kapı görmek, rüya sahibinin emek harcamadan, şansının da yardımıyla isteklerine zahmet çekmeden kavuşacağına işaret ediyor. Rüyada açık kapı görmek, hem çok güzel hemde çok müjdeli bir rüyadır, sevinçlerin, mutluluğun bol olacağı hayırlı bir rüyadır. Rüyada açık kapı görmek, kişinin zor dönemden çıkarak rahat bir nefes alacağına yorumlanır. Kişinin sorularına artık doğru cevaplar bulacağına yorulur.

Rüyada Açık Kapı Görmek

Rüyada açık kapı görmek, rüya sahibinin feraha çıkarak kendisini başarıya götürecek hayırlı bir yola gireceğine işaret eder. Yaşanmış olan maddi sıkıntılar yavaş yavaş atlatılarak rüya sahibi rahat bir nefes alacaktır. İşinde edinmiş olduğu tecrübeleri doğru şekilde kullanarak kendisini başarıya götürecek bir yola gireceğine işaret eder. Kişinin adını duyuracağı başarılı projelere imza atarak üst mertebede yerini sağlamlaştıracaktır. Rüya sahibinin iş hayatında yaşamış olduğu olumlu gelişmeleri özel hayatında da yaşayacağına ve mutlu olacağı güzel bir ilişkiye başlayacağına delalet eder.

Rüyada Açık Kapıdan İçeri Girmek

Rüyada açık kapıdan içeri girmek, hasret duyulan kişilere kavuşmaya, özlem gidermeye, mutlu olamaya, huzura ermeye, başarılarla dolu bir döneme işaret eder. Rüya sahibi devlet işinde çalışıyor ise, kendini emekliye ayırarak yıllardır yapmış olduğu birikimi ve tecrübeleri ile kendine bir iş kuracağına yorumlanır. Güzel haberler alacağı, yüzünün güleceği, bol kısmetli bir döneme giren rüya sahibinin çevresindeki kişilerle de olumlu diyaloglar kuracağına işaret eder. Kişinin hak edeceği zenginliğe kavuşacağına, hastalıklardan kurtularak sağlık dolu bir hayat süreceğine alamet eder.

Rüyada Açık Kapıyı Kapattığını Görmek

Rüyada açık kapıyı kapattığını görmek, rüya sahibinin ayağına gelecek kısmeti farkında olmadan geri tepeceğine ve büyük fırsatı kaçıracağına işaret eder. Rüya sahibinin ayağına gelen fırsatı, kısmeti kaçırmasından dolayı duyacağı üzüntüye, moral bozukluğuna yorumlanır. Rüya sahibi rüyasında açık kapıdan girdikten sonra kapattığını görüyor ise, hakkı olan mevkiye, şana, şöhrete kavuşacağına ve kısa zaman sonra maddi rahata ereceğine delalet eder.

Rüyada Açık Kapı Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada açık kapı görmenin psikolojik yorumu, kişinin yapmış olduğu hatalardan ötürü duyacağı pişmanlıklara, kırdığı kişilerden özür dilemeye ve kendini affettirme çabası içinde olduğuna yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.