Rüyada “Abur Cubur” Görmek

Abur Cubur
Rüyada abur cubur görmek, gerçek hayatın dışında bir boyutta hayaller kuracağına, gerçekle hayal arasında gel git yaşayacağına işaret eder.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada abur cubur görmek, rüya sahibinin gerçek hayatın dışında bir boyutta hayaller kuracağına, gerçekle hayal arasında gel git yaşayacağına işaret eder. Rüyada abur cubur görmek, kişinin gerçek hayattaki sorumluluklarını önemsemediğine ve masallar içinde kendini kaybedeceğine delalet eder. Rüyada abur cubur görmek, rüya sahibinin bulunduğu ortamlarda yapmış olduğu tuhaf davranışlarından ötürü tepki alacağına ve toplum içinde yadırganacağına yorulur. Rüyada abur cubur görmek, kişinin iş hayatında ve özel hayatında başarılı olamayacağına, ciddiyet, disiplin sağlayamadığı ve kendine çeki düzen vermediği sürece iş hayatında hep bir eksiklik yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Abur Cubur Görmek

Rüyada abur cubur görmek, kişinin gerçek hayattın dışında farklı bir boyutta adeta hayal alemi içinde bir yaşantısının olduğuna yorulur. Rüya sahibi bir türlü gerçek yaşam ve hayal ötesi yaşamı ayırt edememiş bu çizginin ortasında kalmıştır. Rüya sahibinin toplum içindeki göstermiş olduğu davranışlar insanlar tarafından yadırganacak ve ciddiyetsiz oluşu tepki çekecektir. Kişinin bu davranışı iş hayatında da bir yerlere gelmesine engel olacak ve hiçbir şekilde bir mevki, makam sahibi olamayacaktır. Aynı zamanda kişinin bulunduğu durum ilişki hayatını da olumlu etkilemeyecektir. Rüya sahibinin şıpsevdi kişiliği ve karşı cinslerine karşı ayran gönüllü olması ciddi bir ilişkinin temelini atmasına engel olmaktadır. Toplum tarafından ciddiye alınmayan ve şakacı, cıvık davranışları ile karşısındaki kişide ters tepki yaratan bir mizaca sahip olması kendisi tarafından iyi görünse de karşısındakiler tarafından tepki çekmektedir.

Rüyada Abur Cubur Yemek

Rüyada abur cubur yemek, bu rüya özellikle erkekler için daha önem taşır. Bekar erkeğin gördüğü her güzel bayana ilgi duyması ve beğenmesi bir türlü ciddi bir ilişkiye başlamasına engel olacaktır. Rüya sahibinin kararsız davranışlarından dolayı çok geç yaşta evlenmesine ve yaşından dolayı çocuk sahibi olmakta emin olamayışına bununla beraber aslında bir sorumluluk altına girme korkusu yaşayacağına işaret eder. Aynı zamanda bu rüya başka bir deyiş ile kişinin evlenmekten, çocuk sahibi olmaktan önce hayalini kurduğu hayatı yaşama isteğinin olacağına yorulur. Rüya sahibinin başka ülkelere gidip oralarda farklı insanlar ile tanışma isteği, başka diller, başka dinler öğrenme arzusu hep daha ön planda olacaktır.

Rüyada Abur Cubur İkram Etmek

Rüyada abur cubur ikram etmek, kişinin gevezeliği ve boş boğazlığı yüzünden başının sürekli belaya gireceğine işaret eder. Bulunduğu ortamlarda göstermiş olduğu hal ve davranışlardan ötürü günden güne dışlanır ve adeta yalnız kalmaya mahkum olur. İş hayatında ise tahammülsüz oluşu ve sürekli başka işler ile uğraşması iş ortamında huzurunun kaçacağına, aynı zamanda bu sebepten tatsızlıklar yaşayacağına işaret eder. Yerleşik hayatı sevmeyen rüya sahibi sürekli yeni maceralar peşinde koşacak ve bundan dolayı yeni ülkeler görecek, yeni insanlar ile tanışacaktır.

Rüyada Abur Cubur Görmek Psikolojik Yorumu

Rüyada abur cubur görmek psikolojik yorumu, olaylar karşısında konsantrasyon olamayan, ilgi dağınıklığı yaşayan kişileri sembol eder. Kişinin bu davranışları iş hayatında sıkıntılar yaşamasına neden olacaktır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.