Rüyada “Abdest Aldığını” Görmek

Abdest Aldığını
Rüyada abdest aldığını görmek, güzel ahlaklı, hak yolundan şaşmayan, kul hakkı yemeyen kişilerin varlığına işaret eder. Rüyada abdest almak ne demek
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada abdest aldığını görmek, güzel ahlaklı, hak yolundan şaşmayan, kul hakkı yemeyen kişilerin varlığına işaret eder. Sevdikleriyle hoş muhabbet ederek insanların sevgisini kazanan iyi niyetli hidayet sahibi kimselere yorumlanır. Rüyada abdest aldığını görmek, genel olarak hayra ve güzelliğe sembol olarak gösterilir. Rüyada abdest almak, kişinin her anlamda mutlu olacağı olayların ortasında kalarak rızkının her daim geniş olacağına yorumlanır. İş hayatında büyük başarılara imza atmasına vesile olacak hayırlı işlere nail olup kendisini ruhen ve bedenen mutlu hissedeceğine işaret edilir. Rüyada abdest almak, aynı zaman da kişinin manevi bağlılığına, Allah’ı tealaya olan yakınlığına rivayet eder.

Rüyada Abdest Aldığını Görmek

Rüyada abdest aldığını görmek, İslama yönelik önemli adımlar atarak kendisini ilim ve irfan yönünden üstün kılmaya yorumlanır.  Ünlü rüya alimimiz İbn’i Sirin’e göre rüyada abdest bozmak, yolculuğa çıkmaya, hoş muhabbete, gönül dostluğuna işaret edilir. Rüyada abdest görmek, aynı zaman da ilim ihsan sahibi alim bir kimseden yardım eli görmeye işaret eder. Bu rüyayı gören kişi sıkıntılardan ve dertlerden kurtularak huzuru bulacağına yorumlanır. Aynı zaman da rızkını helal yollarla elde ederek bir çok işte üstün başarılara imza atmaya yorumlanır.

Rüyada Abdest Bozmak 

Rüyada abdest bozmak, hayra işaret edilen bu rüya kişinin içinde bulunduğu koşullardan biraz olsun kurtularak rahata ereceğine işaret eder. Rüya sahibinin çektiği maddi sıkıntıların son bularak kazanç sağlayan bir çok işte yer alıp kendisini her anlamda üstün kılacağına işaret edilir. Rüyada abdest bozmak, aynı zamanda tövbe etmeye, yaptıklarınız hatalı işlerden dolayı pişmanlık duyarak tövbe etmeye yorumlanır.Rızkımızın kesilmesine sebep verecek olaylardan ders alarak ileriye dönük hayatınızı ona göre şekillendirmeye yorumlanır.

Rüyada Abdest Almak

Rüyada abdest almak, kişinin kendine yakınlık gösteren insanlardan büyük destek göreceğine, geçmişte yaşadığı sıkıntıları geride bırakıp Allah yolunda ilerleyip mümin kulları arasına gireceğine yorumlanır. Rüyada abdest aldığını görmek aynı zaman da büyük bir hayır işi yapacağınıza, size yardım elini uzatan kişilere karşı maddi manevi yardım sağlayacağınıza işaret eder.

Rüyada Abdest Görmek

Rüyada abdest görmek; rüyanın şekli ve sembolü ne şekilde olursa olsun genel anlam itibariyle hayra, kısmete, güzelliğe sembol olarak gösterilen bu rüya kişinin rızk kapısının her daim açık olup hayatına yönelik aldığı tüm kararlarda başarı sağlayacağına, kendisine yönelik verilen her işte başarı sağlayarak üst düzey yetkili kimselerin güvenlerini fazlasıyla kazanacağına işaret edilir.

Rüyada Abdest Alıp Namaz Kılmak

Rüyada abdest alıp namaz kılmak, rüyayı gören kimselerin ettiği tövbelerin kabul olup huzuru bulacağına, hayatının büyük bölümünü maneviyata ve güzelliğe adayarak kendisini tüm kötülüklerden ve hayatın sıkıntılarından uzak tutacağına, çıktığı hayır yolunda rızkının geniş olup yeni serüvenlere imza atacağına işaret edilir. Rüyada abdestsiz namaz kılmak, yanlı yolda yürümeye, pişmanlık duyacağınız hatalara yer vermeye, hoşnutsuz olayların ortasında kalarak canınızın sıkılmasına sebep verecek olayların ortasında kalacağınıza delalet edilir.

Rüyada Abdest Alırken Uyanmak

Rüyada abdest alırken uyanmak, hatalarınıza yönelik ders almaya, kendinize yeni hayat kurmaya delalet eder. Çıktığınız yollarda karşınıza engel olacak bir çok tehlikelere karşı kendinizi savunma altında tutacağınıza işaret eder. Rüyada abdest alırken uyanmak aynı zaman da kişinin içine düştüğü maddi sıkıntılarının son bulup manevi huzura ereceğine yorumlanır. Ailesiyle olan küslüklerin son bulacağına yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.