Yengeç Burcu Özellikleri

22 Haziran
22 Temmuz

Yengeç Burcu Özellikleri

Yengeç burcu özellikleri; kadını ve erkeği, bir çok olumlu ve olumsuz özellik taşıyan yengeç burcu insanı duygusal, düşünceli ve karşısındaki kişileri kırmaktan çekinen bir yapıya sahip olurlar. Sevdiklerine, değer verdiklerine her daim iyimser yaklaşım sunan yengeç burcu insanı kırılgan ve aşırı alıngandırlar. İş hayatında ise başarıları özenli ve disiplinli çalışmalarından kaynaklanmaktadır. Adap de olma özellikleri ile aldıkları her işi başarma inancı taşıyan yengeç burcu özellikleri olarak kararlı ve ısrarcı kişilikte olurlar. Yengeç burcu olumsuz yönleri ise aşırı güven ve sevdiklerine karşı bağlılık duygularıdır. Çevresindeki kişilerin onu üzmeleri ve düşüncelerine karşı gelmeleri yengeç burcu insanının taraf seçme özelliğini ortaya koyarak bir anda arkadaşlık ve dostluklarına mesafe koyabilir.

Yengeç Burcu Kadını Özellikleri

Yengeç burcu kadını özellikleri; aile yapısına önem veren yengeç burcu kadını iş ve evlilik hayatını hiç bir zaman bir birine karıştırmadan ilişkilerini sürdürebilir. Çalışma hayatında başarıları ve azmi ile bilinen yengeç burcu kadını aşk ve evlilik hayatında romantik ve duygusal birliktelikler kurma çabasında olurlar. Asla eşlerini aldatmazlar ve aldatılmayı da kabullenemezler.

Yengeç Burcu Erkeği Özellikleri

Yengeç burcu erkeği özellikleri; iş hayatında oldukça kendinden söz ettiren yengeç burcu erkeği azimli, kararlı ve meraklı yapısı ile her zaman yenilikçi ve arayış içinde olur. Arkadaş çevresi de kalabalık olan yengeç burcu insanı sempatik tavırları ile kolayca arkadaşlık kurabilir. Evlilik hayatında ise seçici olan yengeç burcu insanı verdiği kararlarda sabit ve tutumlu kalabilmek için seçici davranabilir. Bu sayede ilişkileri de uzun süreli olur.

Yengeç Burcu Aşk Hayatı

Yengeç burcu aşk hayatı; sevgisinde daima güven hissi veren yengeç burcu insanı aşk hayatında duygusal, içten, sempatik ve sosyal kişiliği her zaman ön plan da olur. Kurduğu arkadaşlıklarda çevresindeki kişileri muhabbeti ile ilgisini çekebilen yengeç burcu insanının bu yüzden muhabbet yıldızı yüksek olur ve hayata her daim pozitif bakarlar.

Yengeç Burcu İş Hayatı

Yengeç burcu iş hayatı; hızlı kararlar ve el becerisi ile göz önünde olan yengeç burcu insanının en güzel özelliği ise öğrenme kabiliyetinin yüksek olmasıdır. Meraklı gözlemleri ile yenilikçi ve öğrenmeye açık olan yengeç burcu insanı iş hayatında hata ve aksaklıklar yapmadan bağlılığını tam bir şekilde ifade ederek çalışırlar. Bu şekilde çalışmaları ise çevresinde övgü ve saygı ile karşılandığı için çalışma ortamlarında her zaman mevki sahibi olurlar.

Yengeç Burcu Para Falı

Yengeç burcu para falı; tutumlu ve gereksiz harcamalardan uzak duran yengeç burcu insanı parasal olarak her zaman maddi gücü elinde barındıran kişilerden olurlar. Parasal sıkıntı yaşamayan yengeç burcu insanı gizli yaptığı bağışlar ve temiz kalpliliği ile rızkı ve bereketi her zaman yüksek olur ve ömürleri boyunca maddi sıkıntı yaşamazlar.

Yengeç Burcu Özellikleri
Yengeç burcu özellikleri
Girdiği Gruplar : Duygusal, Su, Enerjik
Burcun Yıldızı : Ay
Burcun Sembolü : Yengeç
Burcun Günü : Pazartesi, Perşembe
Burcun Sayısı : 2-7
Burcun Taşları : Kristal, Yakut, Akik
Burcun Renkleri : Beyaz, Siyah, Koyu Renkler
Burcun Çiçekleri : Gül, Zambak, Orkide
Burcun Kokuları : Menekşe, leylak Kokusu
Burcun Madeni : Gümüş
Burcun Etkisindeki Bitkiler : Tere, Hindiba
Yengeç Burcu Özellikleri nelerdir, yengeç burcu iş hayatı, yengeç burcu aşk hayatı, yengeç burcu erkeği özellikleri nelerdir, yengeç burcu kadını özellikleri neledir, yengeç burcu yıldızname açıklaması, yengeç burcu günlük yorumu. Yengeç burcu özellikleri olarak kadını ve erkeği, bir çok olumlu ve olumsuz özellik taşıyan yengeç burcu insanı duygusal, düşünceli ve karşısındaki kişileri kırmaktan çekinen bir yapıya sahip olurlar. Sevdiklerine, değer verdiklerine her daim iyimser yaklaşım sunan yengeç burcu insanı kırılgan ve aşırı alıngandırlar.
DEVAMINI GÖSTER

Yorum yazın

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.