Yay Burcu Özellikleri

23 Kasım
21 Aralık

Yay Burcu Özellikleri

Yay Burcu Özellikleri; burçların içinde ideallerine en çok bağlı, şanslı ve iyimser olan bir burçtur. Özgürlüklerine olan bağlılıklarıyla tanınırlar. Enerjisi her zaman en üst seviyededir, coşkusu hiç bitmez fakat oldukça huzursuzdur. Yay burcu insanı dürüst ve açık sözlüdür. Öğrenme hevesi, yolculuk sevgisi, bilgi peşinde koşması yay burcunun en bilindik özelliğidir. Meraklıdırlar ve her zaman bilgi edinme, birilerini tanıma hevesi vardır. Simgesinden de anlaşılacağı gibi çift karakterlidir. İlk görüşte güven duymaya hazırdırlar. Şansları ve talihleri hep açıktır. Kafalarını kullanırlarsa Jüpiterin desteğiyle başarıdan başarıya koşarlar. Yalnızlıktan nefret eder, dostlarına önem verir, cana yakın ve neşelidirler. Hem dış görünüşleriyle hemde zekalarıyla yaşamlarında hep ön plandadırlar. Yay burcu kendini 30 yaşından sonra daha çok gösterir ve iş konusunda da mizaçlı bir yönetici anlayışı sağlamaktadır. Yay burcu materyalist bir yapıya sahiptir asla üzerine atılan iftiraları kabul etmez.

Yay Burcu Kadını Özellikleri

Yay Burcu Kadını Özellikleri; öncelikle kültürlü bir yapıya sahiptir. Bulundukları her ortamda ilgi ve dikkatleri üzerine çekmeyi başarırlar. Espri ve neşeli bir yapıya sahiptirler ve çevresindeki kişileri enerjileriyle mutlu edebilirler. Yay burcu kadını sevilen ve aranan bir kadındır. Yay burcu kadınları akıllı ve zekidirler. Birden fazla konuya hakim olabiliyor ve çözüm üretebiliyor. Kolay kırılan ve üzülen bir yapıya sahiptir. Bulundukları ortamdan sıkılırlarsa bir daha enerjisi düşmesin diye aynı ortama girmemeye çalışırlar. Yay burcu kadını kendini sever ve ona değer veren herkesi sahiplenir. Eğlence ve gezi hayatına oldukça meraklıdır, bu sebepten olacak ki en çok seyahat eden burçtur. Sürekli olarak yeni yerler keşfetme ve yeni insanlarla ilişkiler kurma peşindedir. Yay burcu için para bir araçtır, buna rağmen eli cömert ve savurgandır. Yay burcu kadını özgürlüğüne düşkündür ve bundan ötürü kısıtlanmayı asla sevmez. Emir almayı sevmez, karşısındakine emir etmeyi sevmez onun için rica etmek daha doğrudur. İlgiden ve iltifattan aşırı hoşlanır ve bu sayede insanlara istediği herşeyi yaptırabilir.

Yay Burcu Erkeği Özellikleri

Yay burcu erkeği özellikler; entelektüel bir yapıya sahiptirler. Kibar, bilgili ve son derece saygılıdır. Renkli, sevecen, ılımlıdır ve insanlar tarafından sevilen bir kişiliktir. Enerjik bir yapıya sahiptirler, gezmeyi çok sevdikleri için sürekli hayatta dinamik olmaya çalışırlar. Dans, müzik, eğlence onların işidir ve arkadaşları tarafından paylaşılamazlar. Arkadaşlarını kırmaz ve onları üzmezler, onların mutluluğu için iyilik fırsatlarını değerlendirirler. Emir altında çalışmayı sevmezler ama eğlenceli hayatlarından vazgeçmemek için paraya ihtiyaçları vardır. İkili ilişkilerde oldukça iyi muhabbet kurabilir, sevdiğini rahatça dile getirebilir. Yay burcu özgür yaşamaya düşkündürler ve asla emir altına girmezler.

Yay Burcu Aşk Hayatı

Yay burcu aşk hayatı; söz konusu aşk ise tam bir kumarbazlar. Aşk hayatları fırtınalı ve hareketlidir. İlişkilerinde hata bile yapsalar açık sözlülükle dile getirirler. Romantik, sıcakkanlı ve ateşlidirler. Özgür yapıları asla kısıtlanamaz doğru ilişkiyi bulmak için hatalar yapabilir. Aşk için yaptıkları hatalardan asla pişman olmazlar.

Yay Burcu İş Hayatı

Yay burcu iş hayatı; çalışma ortamında oldukça sıkılgan bir yapıya sahiptirler. Masa başı işinde çalışamazlar onlar için hareketli bir iş temposu gerekir. İş hayatında eğlenceli çalışmayı severler ve yöneticiliği çok iyi başarırlar.

Yay Burcu Para Falı

Yay burcu para falı; cömert ve eli açık olmasından ötürü çalışması gerekir. Paraya değer vermeyen bir yapıya sahiptir onlar için para bir araçtır. Eğlenmeyi sevdikleri için harcamaları çok olur, arkadaşlarından asla paralarını esirgemezler.

Yay Burcu Özellikleri
Yay burcu özellikleri
Girdiği Gruplar : Ateş, Değişken, Pozitif
Burcun Yıldızı : Jüpiter, Neşe, Zenginlik, Bolluk
Burcun Sembolü : Yarı at yarı insan elinde ok ve yay var
Burcun Günü : Perşembe
Burcun Sayısı : 3-5-7
Burcun Taşları : Turkuaz, Lapis
Burcun Renkleri : Mor, Mavi ve koyu tonlar
Burcun Çiçekleri : Leylak, Menekşe, Papatya
Burcun Kokuları : Menekşe, Zambak
Burcun Madeni : Teneke
Burcun Etkisindeki Bitkiler : Ardıç, Anason
Yay burcu özellikleri, yay burcu kadını özellikleri, yay burcu erkeği özellikleri, yay burcu aşk hayatı, yay burcu iş hayatı, yay burcu günlük yorum; burçların içinde ideallerine en çok bağlı, şanslı ve iyimser olan bir burçtur. Özgürlüklerine olan bağlılıklarıyla tanınırlar. Enerjisi her zaman en üst seviyededir, coşkusu hiç bitmez fakat oldukça huzursuzdur. Yay burcu insanı dürüst ve açık sözlüdür. Öğrenme hevesi, yolculuk sevgisi, bilgi peşinde koşması yay burcunun en bilindik özelliğidir. Meraklıdırlar ve her zaman bilgi edinme, birilerini tanıma hevesi vardır.
DEVAMINI GÖSTER

Yorum yazın

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.