Terazi Burcu Özellikleri

24 Eylül
23 Ekim

Terazi Burcu Özellikleri

Terazi burcu özellikleri olarak birden çok iyi ve güzel kendini yansıtabilen vasıflara sahip olurlar. Terazi bur insanı zarif, güzel, iyimser, adaletli, ve sevecen içten tavırları ile bilinir. Çevresinde her zaman saygı ve sevgi gören terazi burcu insanı uyumlu ve anlayışlı yapısı ile girdiği her ortama ayak uydurabilir. İdealleri için yaşayan terazi burcu insanı konuşkan ve konuşmaları ile karşısındaki kişileri etkisi altına alabildiği için iyi bir siyasetçi de olabilir.Eli güzel sanatlara yatkın olan terazi burcu insanı yaptıklarını içtenlikle ve özenle yapması ve keyif alması hayata her zaman pozitif bakarlar. Terazi burcu olumsuz yanları ise çabuk fikir değiştirebilen, etkileyici sözlerde başkalarının etkisi altında kalabilen bir olumsuz özelliği de vardır. Sosyal hayatı geniş olan terazi burcu insanı arkadaş çevresinde bir o kadar kalabalıktır ve ilişkilerin de partnerine karşı güven veremez. Hatta aldatıcı özelliklerde taşırlar. Bazı durumlarda ise tembel ve üşengeç davranışları ki bu genelde istemediği işleri yaptırdıklarında ortaya çıkan özelliği tembel ve miskinlikleridir.

Terazi Burcu Kadını Özellikleri

Terazi burcu kadını özellikleri olarak hoş, zarif ve etkileyici özellikleri yanın da arkadaş çevresine önem veren fikir alış verişlerinde bulunan ve bir o kadarda güzelliğine önem veren burç özelliğini taşır. Giyimlerine de özen gösteren terazi burcu kadını modayı takip etmenin yanında kendine has ve özgü giyim sitili ile güzelliğini ve zarafetini yansıtmaya çalışır.İlişkilerinde duygusallığı ön planda olan terazi burcu kadını fikir alış verişi yapmayı sevdiği gibi kendi bildiklerinin yani doğrularının dışına çıkmamaya özen gösterir. Etkileyici tarzı ile bir çok erkeğin gözdesi haline gelen terazi burcu kadını aşk uyumu olarak da terazi burcu erkeklerinden etkilenirler.

Terazi Burcu Erkeği Özellikleri

Terazi burcu erkeği özellikleri etkileyici, girişken, her konuda ön ayak olmaya çalışan fakat gördükleri yada karşılarına çıkan her engelden kaçan bir özellik taşırlar. Duygusal ve sempatik tavırları ile ilgi odağı olan terazi burcu erkeği ilişkilerinde kararsız ve tutumsuz davranışlar sergilediği için aşk hayatı kısa süreli olur. Tek anlaşabilecekleri burç ise terazi burcu kadını olur. Gezmeyi, eğlenmeyi ve sosyal aktivitelerden hoşlanan terazi burcu erkeği arkadaşları ile uzun süre vakit geçirmekten zevk alırlar. Evliliklerinde ise geçmiş yaşantılarını geride bırakarak ailesi ve yuvasına bağlı sağdık bir eş olmak için gayret gösterirler.

Terazi Burcu Aşk Hayatı

Terazi burcu aşk hayatı olarak ilişkilerinde duygusallığa önem veren terazi burcu insanı aşk hayatında bazen sabit fikirleri ile ilişkilerine zarar vermektedirler. Partneri ile fikir alışverişinde bulunmayı seven terazi burcu insanı aşk hayatında güvensiz davranışlar sergileyebilirler. Yalnız evliliklerinde ise geçmiş yaşantılarını geride bırakarak evine ve eşine sağdık dürüst, iyi bir eş ve sorumluluk sahibi olurlar. Aşk hayatında anlaşabilecekleri tek burç yine terazi burcu özelliği taşıyan insanlar olur.

Terazi Burcu İş Hayatı

Terazi burcu iş hayatı olarak yönetilmekten çok yönetmeyi seven terazi burcu insanının en güzel özelliği olan konuşma ve etkile özelliği iş hayatında her zaman ön plan da olur. Çalışmalarında disiplinli ve öz verili çalışan terazi burcunun yönetici ruhu çok geniştir. İş hayatında başarıları ile bilinirler ve bu başarıları sayesinde her zaman yetki ve konum sahibi olurlar.

Terazi Burcu Para Falı

Terazi burcu para falı olarak hesapsız davranışları ile ön planda olan terazi burcu insanı dönem dönem geçicide olsa parasal sıkıntı içerisine girmektedir. gereksiz harcamaları çok olan terazi burcu insanının iş hayatı performansı sayesinde maddi zorluk ve sıkıntı yaşamadan hayatlarını idame ettirebilirler. Parasal yönden sadece yılın belirli aylarında zorluk yaşayabilirler.

Terazi Burcu Özellikleri
Terazi burcu özellikleri
Girdiği Gruplar : Hava, Öncü
Burcun Yıldızı : Venüs
Burcun Sembolü : Terazi
Burcun Günü : Çarşamba - cuma Günleri
Burcun Sayısı : 6-9
Burcun Taşları : Koyu Zafir, Opal, Zebercet
Burcun Renkleri : Mavi, Lila ve Pembe Tonlar
Burcun Çiçekleri : Gül ve Krizantem
Burcun Kokuları : Yasemin ve gül
Burcun Madeni : Bakır
Burcun Etkisindeki Bitkiler : Buğday, Arpa ve Yonca
Terazi burcu özellikleri, terazi burcu kadının özellikleri, terazi burcu erkeği özellikleri, terazi burcu aşk hayatı, terazi burcu iş hayatı, terazi burcu para falı, terazi burcu günlük yorumu. Terazi burcu özellikleri olarak birden çok iyi ve güzel kendini yansıtabilen vasıflara sahip olurlar. Terazi bur insanı zarif, güzel, iyimser, adaletli, ve sevecen içten tavırları ile bilinir. Çevresinde her zaman saygı ve sevgi gören terazi burcu insanı uyumlu ve anlayışlı yapısı ile girdiği her ortama ayak uydurabilir. İdealleri için yaşayan terazi burcu insanı konuşkan ve konuşmaları ile karşısındaki kişileri etkisi altına alabildiği için iyi bir siyasetçi de olabilir.Eli güzel sanatlara yatkın olan terazi burcu insanı yaptıklarını içtenlikle ve özenle yapması ve keyif alması hayata her zaman pozitif bakarlar. Terazi burcu olumsuz yanları ise çabuk fikir değiştirebilen, etkileyici sözlerde başkalarının etkisi altında kalabilen bir olumsuz özelliği de vardır.
DEVAMINI GÖSTER

Yorum yazın

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.