Rüyada “Zurna” Görmek

Zurna
Rüyada zurna görmek, rüya sahibinin tembel bir kişiliğe sahip olacağına bu sebepten aile ve çevresi tarafından eleştirileceğine delalet eder.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada zurna görmek, rüya sahibinin boş işlerle uğraşmasına ve hayatını avare bir şekilde yaşamasına işaret eder. Rüyada zurna görmek, rüya sahibinin tembel bir kişiliğe sahip olacağına  bu sebepten aile ve çevresi tarafından eleştirileceğine delalet eder. Rüya sahibi hayatını mahvederek kendini çıkılması zor olacak bir boşluğa düşürerek, geleceği olmayan anlamsız bir hayatın peşine düşeceğine delalet eder. Rüyada zurna görmek, iş hayatının sürekli başarısızlıklarla sonuçlanacağına ve bununla beraber ekonomik hayatınında sıkıntıya gireceğine işaret eder. Rüyada zurna görmek, rüya sahibinin yapmış olduğu hatalarının ilerde başına dert olacağına ve bu hataların kendisinden daha çok çevresindekilere zarar vereceğine yorumlanır.

Rüyada Zurna Görmek

Rüyada zurna görmek, rüya sahibinin başı boş bir kişiliğe sahip olacağına ve önemsiz işlerle uğraşarak zamanını boş yere harcayacağına işaret eder. Rüya sahibinin tabiri caizse ipsiz sapsız biri olacağına ve çevresi tarafından bu davranışlarından dolayı dışlanarak yadırganacağına delalet eder. Rüya sahibi hem iş konusunda hem aile konusunda sorumluluk almayı sevmeyen, bu sebepten hem aile kurmaya yanaşmıyor hemde bir işe girip çalışmayı düşünmüyor. Rüya sahibinin bu yanlış kararları ilerde başına dert olacak ve adeta zamanı geldiğinde yapa yalnız kalacaktır. Rüya sahibinin sürekli girdiği işlerde başarısız olacağına ve istediği mükafatı alamayacağına yorumlanır. Bu rüya adeta rüya sahibine kendine kendini biran önce toparlaması için uyarı niteliğindedir.

Rüyada Zurna Çaldığını Görmek

Rüyada zurna çaldığını görmek, rüya sahibinin eli bol bir kimse olacağına, ekmeğini ihtiyaç sahipleri ile paylaşarak hayır dualarını alacağına yorumlanır. Rüya sahibinin Allah rızası için birçok iyilikte bulunacağına ve kişinin manevi huzura ereceğine delalet eder. Rüya sahibinin zengin yoksul, güzel çirkin ayırt etmeden herkese eşit davranacağına ve bu adaletli kişiliğinden ötürü hiçbir zaman maddi dara düşmeyeceğine işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibinin ekmeğini taştan çıkaracağına, başkalarının rızkına göz dikmeyerek helal yoldan para kazanacağına, kimselere muhtaç olamadan, el açmadan yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Zurna Kırdığını Görmek

Rüyada zurna kırdığını görmek, kişinin sonucunu bilmeden söyleyeceği bir söz yüzünden başının belaya gireceğine ve dostları tarafından yanlış anlaşılarak arasının bozulacağına işaret eder. Aynı zamanda kişinin içinde bulunduğu ortamda çıkacak olan kavgayı ayırmak isterken kavgaya dahil olacağına yorumlanır. Rüya sahibinin talihsiz bir sürece gireceğine ve sürekli başının belaya karışacağına yorumlanır. Rüyada zurnanın kırılması demek, can sıkıcı olayların yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Zurna Yaptığını Görmek

Rüyada zurna yaptığını görmek, rüya sahibinin uzun yıllar yaşamış olduğu sıkıntıların, yoksulluğun nihayet son bulacağına ve hayatının bolluğa ereceğine delalet eder. Hasta olanların dertlerine derman bularak tez vakitte iyileşip sağlıklarına kavuşacaklarına işaret eder. Rüya sahibinin yüzünün güleceğine, güzel günler yaşayacağına ve ailecek huzurlu, mutlu, sağlıklı, bereketli bir hayat geçireceklerine işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.