Rüyada “Zürafa” Görmek

Zürafa
Rüyada zürafa görmek, rüya sahibi için hayatında çok samimi olduğu uzun boylu tabiri caizse selvi boylu bir kimsenin varlığına işaret eder.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada zürafa görmek, rüya sahibi için hayatında çok samimi olduğu uzun boylu tabiri caizse selvi boylu bir kimsenin varlığına işaret eder. Rüyada zürafa görmek, gerçek anlama bakıldığında bebek bekleyen bir anne adayının varlığına, kişinin maddi zarara uğramasına, işitilecek kötü sözlere ve daha fazlasına delalet eder. Rüyada zürafa görmek, rüya sahibinin aynı zamanda çok yakınında dik başlı, sert sözlü, inatçı, bildiğinden şaşmayan ve hep kafasına buyruk hareket eden sevilmeyen bir kişinin varlığına da yorumlanır. Rüyada zürafa görmek, rüya sahinin iş hayatında onu sıkıntıya sokacak bir iş arkadaşına veya aile hayatı içinde huzurunu kaçıracak mutlu olmasına engel olacak bir eşe yorumlanır.

Rüyada Zürafa Görmek

Rüyada zürafa görmek, rüya sahibinin hayatında ona güven veren, koruyan, kollayan heybetli uzun boylu bir kişinin varlığına işaret eder. Bu rüyayı iyi yönde yorumlarsak evli çiftler için bebek müjdesine delalet ederken, bekar kişiler için ise güzel bir ilişkiye, mutlu bir evliliğe işaret eder. Bu rüyayı olumsuz yönde yorumlarsak, kişinin iş hayatında ciddi sıkıntılar yaşayacağına, iflasa kadar sürükleneceği zor günler geçireceğine işaret eder. Aynı zamanda kişinin toplum içinde haksız yere söylemediği bir sözü söylemiş gibi gösterilerek suçlanacağına yorumlanır. Kişinin iş hayatında sürekli yıkılmasını bekleyen, iflas ettiğinde mutlu olacak, arkasından konuşan kötü niyetli kişilerin olduğuna yorumlanır.

Rüyada Zürafa Beslediğini Görmek

Rüyada zürafa beslediğini görmek, rüya sahibinin iş hayatında döktüğü alın terinin, kaldığı uykusuz gecelerin gün geldiğinde mükafatını alacağına yorumlanır. Öyle ki rüya sahibi güzel bir gelecek için doğru yerde doğru adımlar atmayı ve sağlam yatırımlarda bulunarak kendini bulunduğu sektörde ispat etmeyi başaracaktır. Kişinin iş hayatındaki başarısı aile içinde de huzurlu ve mutlu olmasına yetecektir. Bu rüya tamamen kişinin iş hayatındaki başarıları üzerine yorumlanır.

Rüyada Zürafa Yavrusu Görmek

Rüyada zürafa yavrusu görmek, rüya sahibinin mutlu olan evliliğinde gurur duyacağı hayırlı evlatlara sahip olacağına işaret eder. Rüya sahibi evlatlarının başarılarıyla mutlu olacak, göğsü kabaracaktır. Her yerde parmakla gösterilen, takdir edilen, saygı duyulan ve bir o kadar da hürmet bilen vefalı evlatların varlığına işaret eder.

Rüyada Zürafa İle Konuştuğunu Görmek

Rüyada zürafa ile konuştuğunu görmek, bu rüya gören kişiler için emek harcanmadan ekmek kazanılmayacağının göstergesidir. Rüya sahibinin oturduğu yerden para kazanamayacağını, tembellikten yana değil çalışmaktan yana olması gerektiğinin işaretidir. Kişinin alın teri dökerek elde edilen helal kazancın ne olduğunu bilmesi için uyarı niteliğinde bir rüyadır.

Rüyada Zürafa Sürüsü Görmek

Rüyada zürafa sürüsü görmek, yaşanacak doğal afete işaret eder. Aynı zamanda kişinin arkasından konuşulacak dedikoduya yorumlanır. Kişinin yakın çevresinde meraklı kişilerin varlığına işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.