Rüyada “Zeytin Yemek” Görmek

Zeytin Yemek
Rüyada zeytin yemek görmek, kişinin hayalini kurduğu projeleri gerçekleştirmeye çalışacağına ve bu sayede kazancını dahada artıracağına delalet eder.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada zeytin yemek görmek, kişinin hayalini kurduğu projeleri gerçekleştirmeye çalışacağına ve bu sayede kazancını dahada artıracağına delalet eder. Rüyada zeytin yemek görmek, kişinin iş hayatında emek harcayarak, alın teri dökerek hedeflediği işleri başaracağına ve bu sayede adından oldukça olumlu söz ettireceğine işaret eder. Rüyada zeytin yemek görmek, kişinin haram yollardan değil Allah katında helal yollardan para kazanacağına yorumlanır. Rüyada zeytin yemek görmek, kişinin elde ettiği malı, mülkü kendi başına kimseden destek görmeden yapacağına ve bu zenginliğe kendi imkanları ile sahip olacağına delalet eder.

Rüyada Zeytin Yemek Görmek

Rüyada zeytin yemek görmek, rüya sahibinin hayalini kurduğu ve yaşamak istediği hayatı sıkıntılar çekerek, emek harcayarak elde edeceğine delalet eder. Bu rüya gören kişinin bir şeyleri elde etmek için, gösterdiği çabaya, azme, hırsa, arzuya işaret eder. Rüya sahibi ailesinden yada çevresinden maddi destek görmeden sahip olmak istediklerini yalnız kendi çabasıyla elde etmeye çalışacağına işaret eder. Uzun zamandır maddi yönden çektiği sıkıntıların üstesinden gelecek ve bu sıkıntıları bir daha yaşanmamak üzere son bulacaktır. Rüya sahibi sağlam yatırımlar yaparak işinde zarar etmeyi değil kar etmeyi amaçlayacaktır. Kişinin bu azmi ve başarısı toplum tarafından takdir görecek, ailesinin gözünde yücelecektir. Rüya sahibi elde etmiş olduğu mal varlığını haksız ve haram yollardan değil, Allah katında helal sayılan para ile gerçekleştirecektir.

Rüyada Zeytin Yediğini Görmek

Rüyada zeytin yediğini görmek, rüya sahibinin hayatı boyunca bir şeyleri elde etmek için vermiş olduğu savaşa, azme, hırsa işaret eder. Rüya sahibi kendi gücü ile ayaklarının üstünde durmaya çalışacak ve bu davranışı başta ailesi olmak üzere yakınları tarafından takdir görecektir. Rüya sahibinin kolay yollardan para kazanmak varken, kendi başına zoru başarmak isteyişine delalet eder.

Rüyada Dalından Zeytin Yediğini Görmek

Rüyada dalından zeytin yediğini görmek, rüya sahibinin çok ahlaklı ve dürüst bir kişi olacağına ve ilerde kendisi gibi bir evlet sahibi olacağına işaret eder. Aynı zamanda kişinin iş hayatında göstermiş olduğu başarısı ile hakkı olan mevkilere ulaşacağına yorumlanır. Kişinin emek harcanarak kazanacağı paraya ve bu paranın bereketine işaret eder.

Rüyada Sarı Zeytin Yemek

Rüyada sarı zeytin yemek, rüya sahibinin birinci dereceden yakını sayılan ve çok sevdiği bir kimsenin hasta haberini yada ölüm haberini alacağına işaret eder. Kişinin bu haber ile çok üzüleceğine ve göz yaşı dökeceğine yorumlanır.

Rüyada Yeşil Zeytin Yemek

Rüyada yeşil zeytin yemek, kişinin iş hayatında büyük riskler alarak ciddi paralar ile yatırım yapacağına ve bu sayede kazancını dahada artıracağına işaret eder. Kişinin malını ve mülkünü çoğaltarak ömür boyu rahat etmesini sağlayacak servete sahip olacağına işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibinin çok değer verdiği ve kendisi için manevi değeri büyük olan bir eşyasını kaybedeceğine bu sebepten çok üzüleceğine delalet eder.

Rüyada Siyah Zeytin Yemek

Rüyada siyah zeytin yemek, rüya sahibinin aile içinden yada çok sevdiği bir yakınının ölümü ile tutacağı yasa ve acısını yaşamak için toplumdan uzaklaşarak yalnız kalacağına işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.