Rüyada “Zemzem Suyu” Görmek

Zemzem Suyu
Rüyada zemzem suyu görmek, kişinin işlemiş olduğu günahlarından arınacağına ve Allah katında dilediği afların kabul olacağına delalet eder.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada zemzem suyu görmek, gören kişi için oldukça hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Rüyada zemzem suyu görmek, kişinin işlemiş olduğu günahlarından arınacağına ve Allah katında dilediği afların kabul olacağına delalet eder. Rüyada zemzem suyu görmek, rüya sahibinin yakınında olan hasta bir kişinin şifasını bularak sağlığına kavuşacağına, dertlerine derman olacağına yorumlanır. Rüyada zemzem suyu görmek, rüya sahibinin sıkıntılarının son bularak rahata ereceğine, çileli  günlerinin biterek mutluluğa ereceğine işarettir. Bu rüya güzel haberlerin, sevinçlerin, kısmetlerin müjdecisidir. Kişinin manevi yönden hayatında büyük değişiklikler olacağına yorumlanır. Kişinin kazalardan, belalardan uzak durarak ailesi ile güzel bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada Zemzem Suyu Görmek

Rüyada zemzem suyu görmek, rüya sahibinin mutlu bir hayatını olacağına, sıkıntılarının, çilelerinin, hastalıklarının, sorunlarının, gözyaşlarının artık son bulacağına delalet eder. Rüya sahibinin artık huzur içinde süreceği ömre, bolluk ve bereket içinde yaşayacağına, güzel haberler alacağına işaret eder. Kişinin bunalım içinde olduğu dönemde istemeyerek de olsa işlemiş olduğu hatalardan pişmanlık duyarak af dileyeceğine ve hatalarından ders çıkaracağına yorumlanır. Kişinin iş hayatında geçirmiş olduğu zor günleri atlatarak eski rahat günlerine döneceğine, çok yakın bir kişinin sağlığına kavuştuğu haberi ile çok mutlu olacağına delalet eder. Kişinin uzaktan alacağı güzel, iyi haberlere işaret eder.

Rüyada Zemzem Suyu Görmenin İslami Yorumu

Rüyada zemzem suyu görmenin islami yorumu, kişinin Allah’a olan inancını yitirmediği sürece ve Allah’ın gücüne, merhametine sığındığı sürece ettiği dualarının kabul olacağına işaret eder. Kişinin ailesi ve sevdikleri ile geçireceği sağlıklı, huzurlu, güzel bir ömre işaret eder. Rüya sahibinin dara düştüğü ve kafasının karıştığı her dönemde Allah’a sığınarak yine huzuru ve doğruyu bulacağına yorulur. Kişinin islam yolunda ilerlemek ve daha çok bilgi edinmek adına araştırmalar yapacağına işarettir.

Rüyada Zemzem Suyu Görmenin Diyanet Yorumu

Rüyada zemzem suyu görmenin diyanet yorumu, rüya sahibinin manevi huzura ereceğine ve kendini hayır işlerine adayacağına işaret eder. Rüya sahibinin dininin mucizelerini keşfetmek adına ilim, irfan sahibi alim kişiler ile bir araya geleceğine yorulur. Bu kişilerin zengin bilgilerinden faydalanarak, gerçek zenginliğin mal, mülk değil gönül zenginliği olduğunu keşfedecektir. Kişinin geri kalan ömrünü islam dinine adayacağına ve kursağından geçen her lokmanın helal olacağına, kul hakkına girmeden hayır duaları ile öleceğine işaret eder.

Rüyada Zemzem Suyu İçtiğini Görmek

Rüyada zemzem suyu içtiğini görmek, kişinin ömür boyu süreceği mutlu, huzurlu, bereketli, sağlıklı ömrüne işaret eder. Kişinin hayatı boyunca iyi insanlar ile karşılaşacağına, iyilik yaparak hayır duası alacağına ve iş hayatında göstermiş olduğu başarılarına delalet eder. Hem Allah katında hemde dünya katında sevabı bol biri olarak adından söz ettireceğine yorulur. Kişinin gönlünden geçen herşeye bir bir sahip olacağına, mutlu bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada Zemzem Suyuyla Yıkandığını Görmek

Rüyada zemzem suyuyla yıkandığını görmek, kişinin alışkanlık edindiği kötü huylarından, niyetlerinden ve düşüncelerinden uzak durarak namuslu bir hayat süreceğine işaret eder. Kişinin helal yollardan onurlu bir şekilde para kazanacağına ve ailesinin kursağına alın teri ile kazanılmış ekmek gireceğine delalet eder. Kişinin kendi gibi dürüst, namuslu bir eş bulacağına ve yaşadığı her gününe şükredeceğine yorulur.

Rüyada Zemzem Suyuyla Abdest Aldığını Görmek

Rüyada zemzem suyuyla abdest aldığını görmek, kişinin karanlıktan düze çıkacağına ve işlerinin yoluna gireceğine yorulur. Kişinin sağlam temeller üzerine kurulmuş güzel bir evliliğinin olacağına ve hayırlı evlatlara sahip olacağına delalet eder.

Rüyada Başkasına Zemzem Suyu Verdiğini Görmek

Rüyada başkasına zemzem suyu verdiğini görmek, rüya sahibinin dara düşmüş bir yakınına maddi ve manevi el uzatacağına, destek olacağına işaret eder. Kişinin çevresi tarafından takdir edileceğine, övüleceğine ve hayır duası alacağına delalet eder.

Rüyada Zemzem Suyu Görmek Neye İşarettir?

Rüyada zemzem suyu görmek, her kişiye nasip olmayacak bir rüyadır ve hayırların en iyisine nail olanıdır. Kişinin sıkıntılı günlerinden kurtularak düze çıkacağına, yaşadığı sağlık sorunlarının son bularak şifasına kavuşacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin ettiği her duanın, dileğin kabul olacağına yorulur. Kişinin hak ve helal yoldan sapmayacağına, kötülükten uzak duracağına ve en önemlisi Allah katında makbul bir kul olacağına yorulur.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.