Rüyada “Zelzele” Görmek

Zelzele
Rüyada zelzele görmek, rüya sahibinin üzerinde kara bulutların dolaşacağına, aksiliklerin peşini bırakmayacağına ve hayati tehlike yaşayacağına işaret eder.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada zelzele görmek, rüya sahibi için görebileceği en kötü ve hayırlı olmayan rüyalar arasında yer alır ve hiç de iyiye yorulmaz. Rüyada zelzele görmek, rüya sahibinin üzerinde kara bulutların dolaşacağına, aksiliklerin peşini bırakmayacağına ve hayati tehlike yaşayacağına işaret eder. Rüyada zelzele görmek, rüya sahibinin bir takım girişeceği işlerde yanlış kişiler ile muhatap olacağına ve bu kişilerin kanun dışı olaylara karışacağına delalet eder. Rüyada zelzele görmek, rüya sahibinin zor, sıkıntılı ve üzüleceği günler yaşayacağına, isyan edecek duruma gelip ölmek isteyeceğine yorumlanır. Rüya sahibinin başına gelenlerden ötürü kendini çıkılması zor bir boşlukta hissedeceğine işarettir.

Rüyada Zelzele Görmek

Rüyada zelzele görmek, rüya sahibinin felaketlerle dolu geçireceği, parasal darlığa düşeceği bir döneme gireceğine işaret eder. Rüya sahibi iş hayatında ve özel hayatında sıkıntılı günler geçireceğine, işindeki problemleri aile ortamına yansıtarak huzurunun kaçacağına yorumlanır. Rüya sahibinin başındaki kara bulutlardan kurtulmak için çabalayacağına, lakin dahada bataklığa saplanacağına işaret eder. Rüya sahibinin yanlış çevresi ve kötü arkadaşları yüzünden sürekli hatalar yapacak ve pişmanlık duyacağı işlere girişecektir. Aynı zamanda bu rüya kişinin kendisinin yada yakınının çok ağır bir hastalığa yakalanacağına ve şifa bulamayacağına delalet eder. Kişinin hayatında acıların, felaketlerin, hastalıkların, ölümlerin, gözyaşının eksik olmayacağına işaret eder.

Rüyada Zelzele Görmek Diyanet Yorumu

Rüyada zelzele görmek diyanet yorumu, kişinin devlet kapısından kovulacağına ve üst makam kişilerce başka bir memlekete sürgün edileceğine yorumlanır. Kişinin gittiği yere kendisiyle beraber felaketleri de getireceğine ve başının beladan çıkmayacağına delalet eder. Kişinin geçireceği ağır hastalıklara ve şifa bulmak için kapı kapı dolaşacağına yorulur. Rüya sahibinin göreceği en büyük acıya, kedere, üzüntüye işaret eder.

Rüyada Zelzele Görmek İslami Yorumu

Rüyada zelzele görmek islami yorumu, rüya sahibinin isteyerek yada istemeyerek yapmış olduğu günahlarının en ağır şekilde bedelini ödeyeceğine yorumlanır. Rüya sahibinin yapmış olduğu hataların bedelini  maddi ve manevi şekilde ödeyeceğine, yaşadığı üzüntüden, sıkıntıdan dolayı sağlığını kaybedeceğine yorumlanır. Kişinin can sıkıcı haberler alacağına, sorunlarının dahada artarak feryat edeceğine, gizlenmiş sırların bir bir meydana çıkacağına delalet eder. Aynı zamanda kişinin ansızın öleceğine yorulur.

Alimlere Göre Yorumu

Câferi Sâdık (r.a)  Yorumu; kişinin bir yerden bir yere göç edeceğine, hüküm sahibi, kudretli kişilerden korkacağına, yaşayacağı hadiselere işaret eder. Kişinin işkence göreceğine, ezileceğini, toplumdan dışlanarak evinden, yurdundan ırak düşeceğine rivayet eder.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; rüya sahibinin yaşayacağı kuraklığa, kıtlığa, felakete, acıya ve ölüme işaret eder. Kişinin içinden çıkamayacağı hatalara karışacağına ve bu hataların bedelini en ağır şekilde ödeyeceğine delalet eder. Rüya sahibinin nereye giderse gitsin felaketini de yanında getireceğine, dağılması zor kara bulutların altında duracağına işaret eder.

Rüyada Zelzele Olduğunu Görmek

Rüyada zelzele olduğunu görmek, rüya sahibinin göz yaşı dökeceği, yas tutacağı, acı çekeceği zor günler geçireceğine işaret eder. Rüya sahibinin uzun süre etkisinden kurtulamayacağı olaylar yaşayacağına ve maddi, manevi zarara uğrayacağına delalet eder. Kişinin yaşama sevincini kaybedeceğine, elini eteğini çekerek kendini bir boşluğa sürükleyeceğine işaret eder.

Rüyada Zelzelede Evin Yıkıldığını Görmek

Rüyada zelzelede evin yıkıldığını görmek, kişinin hane içinde yaşayacağı musibetlere, sıkıntılara işaret eder. Aile bireylerinin birbirlerine karşı düşman olacağına, küs kalacağına ve eşler arasında ayrılıkların yaşanacağına yorulur. Kişinin iş hayatında ise ortakları ile anlaşmazlıklara düşeceğine işaret eder.

Rüyada Zelzelede Ölmek

Rüyada zelzelede ölmek, kişinin hayatında olumsuz gelişmeler olacağına ve aşılması zor, sıkıntılı günler yaşayıp, hane içinde ayrılıklara düşeceğine işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.