Rüyada “Zehirlenmek” Görmek

Zehirlenmek
Rüyada zehirlenmek görmek, rüya sahibinin sonuçlarını düşünmeden düşüncesizce hareket edeceğine ve bedelini en ağır şekilde ödeyeceğine işarettir.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada zehirlenmek görmek, rüya sahibinin sonuçlarını düşünmeden düşüncesizce hareket edeceğine ve bedelini en ağır şekilde ödeyeceğine işarettir. Rüyada zehirlenmek görmek, rüya sahibinin plansız hareket etmesi ile maddi zarara uğrayacağına, kendini toparlamasının hayli zaman alacağına delalet eder. Rüyada zehirlenmek görmek, rüya sahibinin daha çok  yaşayacağı pişmanlıklarına, çaresizliğine, hatalarına, sıkıntılarına, üzüntülerine işaret eder. Rüyada zehirlenmek görmek, rüya sahibinin bir sonraki adımı hesaplamadan hareket edeceğine ve kar, zararı karşılaştırmadan anlık düşüncelerle yeni işlere girişeceğine delalet eder. Rüya sahibi cesaret ederek girdiği işlerde umduğunu bulamayacak ve maddi zarara uğrayacaktır.

Rüyada Zehirlenmek Görmek

Rüyada zehirlenmek görmek, rüya sahibinin çevresindeki kişilerin etkisi altında kalması ve bu zayıf yönünden yanlış kişilerce faydalanılmasına işaret eder. Rüya sahibi bir sonraki adımını düşünmeden, fevri kararlar ile malını, mülkünü kaybedecek ve sıfıra düşecektir. İş hayatında yapmış olduğunu birikimini bir çırpıda risk edecek, kar etmeyi düşünürken zarar edecektir. Rüya sahibinin hiç yok yere mutlu, huzurlu giden hayatını bozarak, stresli bir döneme geçeceğine delalet eder. Ardı arkasına bitmeyen sorunlar, sıkıntılar sebebiyle sağlıklı düşünemeyecek duruma gelerek dahada batağa saplanacağına işaret eder. Rüya sahibi için bu rüya aslında bir uyarı niteliğindedir.

Rüyada Gazdan Zehirlendiğini Görmek

Rüyada gazdan zehirlendiğini görmek, rüya sahibinin tabiri caizse ayağını yorganına göre uzatmaması ve elinin hattinden fazla açık olması parasal sıkıntılarının bitmeyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin yapmış olduğu hataların bedelini en ağır şekilde ödeyeceğine ve elinde olanı da kaybedeceğine delalet eder. Kişinin başkalarının hayatına özenmesi, yaşamının daha üstünde bir hayata merak sarması, toplum içinde olan saygınlığını kaybetmesine neden olacaktır.

Rüyada Zehirlenerek Öldüğünü Görmek

Rüyada zehirlenerek öldüğünü görmek, bu rüya düşünülenin aksine hayırlara işarettir. Rüya sahibinin vicdanlı, namuslu, dürüst, iyi bir kimse olduğuna ve çevresindeki ihtiyaç sahiplerine el uzattığına delalet eder. Rüya sahibinin  övgü dolu davranışları ile çevresi tarafından sayılan, sevilen ve takdir edilen bir birey olacağına işaret eder. Kişinin iş hayatında da başarılarıyla adından söz ettireceğine ve üst makam kişilerce takdir edileceğine yorumlanır.

Rüyada Zehirlenip Kustuğunu Görmek

Rüyada zehirlenip kustuğunu görmek, rüya sahibinin hakkı olmayan bir mala el uzatamayacağına, kursağından haram lokma geçmeyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin alın teri dökerek helal yollardan para kazanacağına ve rızkının giderek dahada artacağına delalet eder. Kişinin kalbinde Allah korkusu ve iman sevgisi olduğu sürece dualarının, dileklerinin kabul olacağına yorulur.

Rüyada Zehir Görmek

Rüyada zehir görmek, rüya sahibinin hak etmediği bir iftiraya uğrayacağına ve en yakını tarafından sırtından vurulacağına işaret eder. Kişinin kötü ortamlara çekilmek istenileceğine ve istemeyerek de olsa bazı suçlara meyil edileceğine yorulur. Rüya sahibinin çevresine ve yakınlarına karşı dikkatli olması adına uyarı niteliğindedir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.