Rüyada “Zayıfladığını” Görmek

Zayıfladığını
Rüyada zayıfladığını görmek,  rüya sahibinin yolunda giden hayatının altüst olacağına, kazancının azalacağına, işlerinin zarar edeceğine işaret eder.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada zayıfladığını görmek, rüya sahibinin yolunda giden hayatının altüst olacağına, kazancının azalacağına, işlerinin zarar edeceğine işaret eder. Rüyada zayıfladığını görmek, rüya sahibinin iş hayatındaki başarılarını, gücünü kaybedeceğine ve kurulu düzeninin bozularak moral çöküklüğü yaşayacağına delalet eder. Rüyada zayıfladığını görmek, rüya sahibinin yaşamış olduğu sorunlar karşısında çaresizliğe düşeceğine ve çözüm yolu aradıkça dahada dibe çökeceğine işaret eder. Tabiri caizse doluya koysa almayacak, boşa koysa dolmayacak ve iyice kendini önemsiz hissedeceğine yorulur. Rüyada zayıfladığını görmek, rüya sahibinin kötüye giden hayatına karşı eli kolu bağlı olarak öylece bakacağına ve dermansız dertlere düşeceğine delalet eder.

Rüyada Zayıfladığını Görmek

Rüyada zayıfladığını görmek, rüya sahibinin sahip olduğu maddi gücü kaybetmesi ile hayatının altüst olacağına ve parasal sıkıntıya düşeceğine işaret eder. Rüya sahibinin ödemelerini yapamayacak duruma gelmesi ile hem ticaret hayatında hemde toplum önünde gözden düşerek, itibarını kaybedeceğine delalet eder. Rüya sahibinin ihtişamlı günlerine veda ederek kıt kanaat geçineceği günlere geleceğine yorumlanır. Rüya sahibinin yaşamış olduğu sıkıntıları çok ağır şekilde atlatacağına, beden ve ruhsal olarak ciddi sağlık sorunları yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin hiç ummadığı anda işlerinin ters gideceğine ve bu süreci atlatmaya çalıştıkça dahada batacağına işaret eder.

Rüyada Eşinin Zayıfladığını Görmek

Rüyada eşinin zayıfladığını görmek, rüya sahibinin başına yada eşinin başına gelecek hastalığa, kazaya, belaya alamet eder. Rüya sahibinin mutlu giden aile hayatının altüst olacağına, huzurunun kaçacağına ve mutsuz, uykusuz günler geçireceğine delalet eder. Hane içinde hastalıkların eksik olmayacağına ve rüya sahibinin bu durum karşısında büyük üzüntü yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Başkasının Zayıfladığını Görmek

Rüyada başkasının zayıfladığını görmek, rüya sahibinin yakın çevresinde tanık olacağı olumsuz olaylara işaret eder. Rüya sahibinin farkında olmadan bu olayların içinde yer alacağına ve iftiraya uğrayacağına delalet eder. Yaşadıkları karşısında moral bozukluğu yaşayacağına ve çok büyük üzüntü duyacağına yorumlanır.

Rüyada Birinin Zayıfladığını Görmek

Rüyada birinin zayıfladığını görmek, rüya sahibinin kontrolü dışında gelişen tatsız olaylardan kendi payına düşen nasibini fazlası ile alacağına yorulur. Rüya sahibinin dışında gelişen üzücü olayların faturasının kendisine kesileceğine ve maddi, manevi zarara uğrayacağına delalet eder.

Rüyada Zayıflayıp Güzelleştiğini Görmek

Rüyada zayıflayıp güzelleştiğini görmek, rüya sahibi için oldukça hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin hem bedenine, hem ruhuna iyi gelecek, mutlu olmasını sağlayacak güzel haberler duyacağına işaret eder. Rüya sahibinin birazda olsa stresten uzak, rahat bir hayat süreceğine yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.