Rüyada “Yorgan” Görmek

Yorgan
Rüyada yorgan görmek huzur, rahatlık,esen ve ferahlık anlamına gelmektedir.Rüyada yorgan görmenin ayrıntılı yorumlarını okuyabilirsiniz.
Rüyanın Tabiri : ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada Yorgan Görmek

Rüyada yorgan görmek huzur, rahatlık,esen ve ferahlık anlamına gelmektedir. Rüyasında yorgan kişi eğer hayatında temkinli davranıp doğru adımlar atarsa çok başarılı ve güzel bir hayat süreceğine delalet eder. Rüyada yorgan görmek kişinin hayatı boyunca istikbali her daim açıktır. Yorgan aynı zamanda bir kadını temsil eder. Bu kadın bir erkek için kısmetlerin,bereketin ve hayırların temsilidir. Yorgan aynı zamanda rüyada kişinin tehlikelerden, kötülüklerden ve belalardan uzak duracağına işaret eder. Rüyada yorgan görmek kişinin rızkı, kazancı ve mülkiyeti artacak demektir. Evdeki yorganın bir hırsız tarafından çalındığını görmek eşler arasında kavgaya ve ayrılmaya yorumlanmaktadır. Rüyada yorganla çarşafı görmek kişinin hayırlı bir nikaha imza atacağına işarettir. Bazende bu rüya kadın ile yatacak bir erkeği temsil eder.

Rüyada Yırtık Yorgan Görmek

Rüyada yırtık yorgan görmek, rüyayı gören kişi için uzaklık ve ayrılığa işaret edilir. Kişinin üzerine örttüğü yorgan eski ve yırtık ise bu eşiyle büyük kavgalar yaşayacağına, arada küslükler olacağına ve bunun neticesinde ayrılık yüzü görülecektir. Rüyada görülen yorgan temiz ve güzel ise, bu rüya sahibinin hoş, çekici ve alımlı bir kadınla güzel bir izdivaç yapacağına yorumlanır. Rüyada görülen yorgan pis ise; bu kişinin kötü niyetli, arsız ve çirkin bir kadınla yaşamını birleştireceğine yorumlanır.

Rüyada Renkli Yorgan Görmek

Rüyada renkli yorgan görmek, kişinin rüyasında gördüğü renklere göre değişir.Eğer kişi rüyasında siyah renkte yorgan görmüş ise; mutlu ve güzel haberler alınacağına işarettir. Görülen yorgan yeşil renkte ise; alınacak bir eşyadan yada bir maldan şifa aranacağına delalettir. Kişinin bir yere yada güvendiği birisine sığınacağına, bulunduğu ortamda huzur, mutluluk bulacağına yorumlanır. Kişi rüyasında kırmızı yorgan görmüş ise; dış görünüşe çok önem vereceğine, bakımlı olabilmek için ciddi paralar harcayacağına işarettir. Bu rüyayı gören kişi estetiğe, makyaja ve bakıma çok düşkün demektir. Hayatındaki mesleği de bu özelliklerinin doğrultusunda tercih edecek ve başarı sağlayacak demektir.

Rüyada Yorgan Yaktığını Görmek

Rüyada yorgan yaktığını görmek, rüya sahibinin iş hayatında eksileceğine, zahmete düşeceğine ve mağdur olacağına işarettir. Bu durum aynı zamanda rüya gören kişi için cebindeki paranında yanacağına yorumlanır.

Rüyada yorgan diktirmek

Rüyada yorgan diktirmek, rüyayı gören kişinin ailesinden ayrı bir şekilde yeni işlere atılacağına ve yeni kararlar alacağına yorumlanır. Rüyada çift kişilik yorgan diktirmek ise; kişinin aklında ve kalbinde birinin olacağına ve bu kişiyle ileriye dönük izdivaç kuracağına delalettir. Rüyada bebek yorganı diktirmek ise; kişinin müjdeli bir haber alacağına yada haneye evlat sevincinin gireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Yorgan Kestiğini Görmek

Rüyada yorgan kestiğini görmek, rüya sahibinin bir anlık öfkeyle adım atacağına, yanlışlar yapacağına, söyleyeceği sözlerin ceremesini çekeceği anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin rahatı, huzuru, düzeni bozulacak ve maddi sıkıntılar çekeceğine işarettir.

Rüyada Ölünün Yorgan Diktiğini Görmek

Rüyada ölünün yorgan dikmesi, rüya gören kişi tarafından geçmişte bir günü hatırlamasına, konuşmasına, anmasına ve kulaklarını çınlatmasını işaret eder. Ölen kişi yaşamında çevresi tarafından sevilen, sayılan ve hürmet edilen biri olduğu için sürekli konuşuluyor ve yad ediliyor.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.