Rüyada “Vücutta Yara” Görmek

Vücutta Yara
Rüyada vücutta yara görmek, rüya sahibinin uzun süre etkisinden çıkamayacağı büyük bir acıya ve yaşayacağı üzüntüye işaret eder.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada vücutta yara görmek, rüya sahibinin uzun süre etkisinden çıkamayacağı büyük bir acıya ve yaşayacağı üzüntüye işaret eder. Rüyada vücutta yara görmek, rüya sahibinin uzun sürecek maddi darlığa düşeceğine, sıkıntı ve sorunlarının günden güne dahada artacağına işaret eder. Rüyada vücutta yara görmek, rüya sahibinin yaşamış olduğu kriz ile baş edemeyerek her şeyini kaybedeceğine ve bir ekmeğe muhtaç olacağına delalet eder. Rüyada vücutta yara görmek, kişinin çevresi tarafından acınacak gözler ile bakılacağına ve yaşlı kimseler için hastalığın artarak öleceğine işaret eder. Rüya sahibi için hayırlara yorulmadığı gibi oldukça uğursuz bir rüya olarak yorumlanır.

Rüyada Vücutta Yara Görmek

Rüyada vücutta yara görmek, rüya sahibinin şifasını bulamayacağı hastalıklarına ve yaşayacağı üzüntülerine işaret eder. Bu rüya hayra yorulmadığı gibi hasta ve yaşlı kişiler için ölümün geleceğine alamet eder. Rüya sahibinin iş hayatında yaşayacağı sıkıntılar ve aksiliklerden ötürü zarar edeceğine, ciddi para kaybı yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin can sıkıcı haberler alacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına ve aile içinde sarsıntılı günler geçireceğine delalet eder. Aile içinde tartışmalara, kavgalara hatta çiftler arasında ayrılıklara yorulur. Rüya sahibinin maddi sıkıntılarından kurtulmak için gereksiz harcamalar yapacağına ve elindeki birikiminden olacağına yorumlanır.

Rüyada Vücutta İltihaplı Yara Görmek

Rüyada vücutta iltihaplı yara görmek, rüya sahibinin uzun süre başındaki belalar ile uğraşacağına, sıkıntılarının çoğalarak içinden çıkılmaz hal alacağına işaret eder. Zengin kişiler için ise, sahip oldukları mal varlığını kaybederek acınacak duruma düşeceklerine delalet eder. Bolluk içinde yaşarken adeta bir ekmeğe muhtaç olacaklarına işaret eder. Rüyayı gören kişi için asla iyiye ve hayra yorulmaz.

Rüyada Vücutta Kabuklanmış Yara Görmek

Rüyada vücutta kabuklanmış yara görmek, rüya sahibi için çektiği çilelerin yavaş yavaş son bulacağına ve güzel günlerin yakında olacağına delalet eder. Ağlayan gözlerinin artık güleceğine, huzurlu, mutlu, rahat günlere yakın zamanda kavuşacağına işaret eder. Rüya sahibinin işlerinin yolunda gideceğine, şansının, kısmetinin açılacağına, sevinçli haberler alacağına işaret eder.

Rüyada Yara Görmek

Rüyada yara görmek, rüya sahibinin neden olacağı üzücü bir olayın yaşanacağına ve kişinin pişmanlık duyacağına işaret eder. Aynı zamanda maddi ve manevi büyük kayıpların yaşanacağına, iflasın eşiğinde olunacağına yorulur. Rüya sahibinin kısmetinin kapanarak rızkının azalacağına, iş hayatında aksiliklerin eksik olmayacağına delalet eder. Rüya sahibi için para ve itibar kaybı yaşayacağına delalet eder. Aynı zamanda kişinin ailesinden ve akrabalarından büyük zarar göreceğine, yapmış oldukları kötülükler karşısında çaresiz kalacağına yorumlanır.

Rüyada Karında Yara Görmek

Rüyada karında yara görmek, rüya sahibinin maddi kayıplar yaşayacağına yorulur. Yanlış yapılan yatırımlar ve ortaklıklardan dolayı zarar edileceğine, ticarette sıfıra düşüleceğine, üstünden kalkması imkansız borçlara işaret eder. Yaşanacak hem maddi hemde manevi büyük sıkıntılara işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.