Rüyada “Vize” Görmek

Vize
Rüyada vize görmek, rüya sahibinin hayatında dönüm noktası diyebileceği olayların yaşanacağına ve hayatının biranda çok iyi yönde değişeceğine işaret eder.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada vize görmek, rüya sahibinin hayatında dönüm noktası diyebileceği olayların yaşanacağına ve hayatının biranda çok iyi yönde değişeceğine işaret eder. Rüyada vize görmek, rüya sahibinin tecrübeleri ile adından söz ettirmiş, profesyonel kişilerin bilgilerinden faydalanacağına delalet eder. Rüyada vize görmek, kişinin iş hayatında başarılarından söz ettirmek ve daha yükseğe tırmanmak için karşı tarafla bağlantılarının çok iyi olacağına yorulur. Rüyada vize görmek, rüya sahibinin maceraya, aksiyona merakının olacağına ve hobisinden ötürü yalnız başına tatil planları kuracağına işaret eder. Kişinin yapmış olduğu tatil planlarından ötürü eşi ile arasının açılacağına, moral bozucu tartışmaların olacağına işaret eder.

Rüyada Vize Görmek

Rüyada vize görmek, rüya sahibinin iş hayatında yapmak istediği değişikliklerin gerçek olacağına ve bu sayede kendini üst kademeye ispat edeceğine yorumlanır. Kişinin kabiliyetlerini, becerilerini göstermek için ayağına çok büyük fırsatların geçeceğine ve bu fırsatların iyi değerlendirileceğine işaret eder. Rüya sahibinin hayalindeki rahat yaşamı gerçekleştirmek için yeni yeni imkanlar yaratacağına ve ek iş yaparak kazancını dahada artıracağına delalet eder. Rüya sahibinin sakin giden yaşantısını birazda olsa renklendirmek için farklı ülkelere, şehirlere yolculuğa çıkacağına işaret eder. Rüya sahibinin normal yaşantısından daha çok hareketli, eğlenceli, aksiyon dolu bir yaşama merak saracağına delalet eder.

Rüyada Vize Aldığını Görmek

Rüyada vize aldığını görmek, rüya sahibinin ailesinin onayı almadan yaşantısında bazı değişiklere gideceğine ve başta kolay görünse de ileri ki zamanlarda sıkıntılarını çekeceğine işaret eder. Kendi başına bir yola girmek için çok büyük riskler alacağına yorumlanır. Rüya sahibinin iş hayatında kendini göstererek bir üst kademeye sınıf atlayacağına işaret eder. Rüya sahibinin kazancını artırmak ve kendini daha iyi bir yerlere getirmek adına, tecrübeli ve yaşça büyük olan kişilerin fikirlerine danışacağını işaret eder. Kişinin devlet kadrosuna dahil olmak için hatırı sayılır kişilerden yardım göreceğine yorumlanır. Bu rüya yaşlı kişiler için ise, evlatları ile mal, mülk kavgasına girerek, uzun süre küs kalacağına delalet eder.

Rüyada Pasaport Vize Görmek

Rüyada pasaport vize görmek, kişinin ticaret amaçlı sık sık seyahate çıkacağına ve farklı ülkeler göreceğine işaret eder. Kişinin uzun yıllar emek harcayıp, alın teri döktüğü işinde hakkı olanı fazlası ile alacağına delalet eder. Aynı zamanda bu rüya kişinin aile bireylerinden gizli işlere kalkışacağına, sonunu bile bile kendini ateşe atacağına, hataların daha üstüne gidileceğine yorumlanır.

Rüyada Vize Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada vize görmenin psikolojik yorumu, kişinin topluma karşı özgüveninin çok düşük olacağına yorulur. Kendisini önemli kılmak ve sevdirmek için çabalayacağına işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.