Rüyada “Vitrin” Görmek

Vitrin
Rüyada vitrin görmek, kendini çevresindeki kişilere karşı üstün gören, burnu havada, insanların güçsüzlüğü ile alay eden kişilerin varlığına delalet eder.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada vitrin görmek, kendini çevresindeki kişilere karşı üstün gören, burnu havada, insanların güçsüzlüğü ile alay eden kişilerin varlığına delalet eder. Rüyada vitrin görmek, rüya sahibinin çok yakınında kendinden başka kimseyi sevmeyen, beğenmeyen, ukala bir kimsenin olacağına işaret eder. Rüyada vitrin görmek, maddi gücüne güvenen, parasıyla böbürlenen, çevresindekilere karşı bilmişlik taslayan, aslında hiçbir şey bilmeyen görgüsüz kişilere yorumlanır. Rüyada vitrin görmek, bilmişlik taslayan ve insanları küçümseyen kişilerin ne bulundukları ortamda nede toplum gözünde ciddiye alınmadıklarına işaret eder. Böyle kişiler parasal güçlerine güvenip herşeyi elde edeceklerini düşünseler de aslında hiçbir şeyin sahibi değillerdir.

Rüyada Vitrin Görmek

Rüyada vitrin görmek, rüya sahibinden daha çok onun çevresindeki kişilere ilişkin yorumlanan bir rüya türüdür. Rüya sahibinin hayatında yer alan iyi niyetli ve kötü niyetli kişilerin varlığına işaret eder. Kişinin yanında dostluğu, iyiliği ve sevgisi ile yer alan arkadaşları kadar, aksine rüya sahibini kıskanan, içten haset eden ve kötü niyetli kişilere de işaret eder. Rüya sahibinin yakınında zenginliği ile hava atmayı seven, kendinden güçsüzleri küçümseyen ve alay eden kişilerin varlığına işaret eder. Rüya sahibi merhamet duygusu yoksun bu kişilerden uzak durmalı ve arkadaşlık etmemelidir. Rüya sahibinin daha çok arkadaş tercihlerinde doğru kararlar vermesine ve hayatına sokacağı kişiyi doğru seçmesine işaret eder.

Rüyada Vitrin Camı Görmek

Rüyada vitrin camı görmek, rüya sahibinin kendisinden başkasını küçümsediğine, çevresine karşı adeta küçük dağları ben yarattım havasında davranmasına işaret eder. Rüya sahibinin kendini dev aynasında görmesine ve bilmiş davranışları ile toplum gözünde ayıplanacağını işaret eder. Rüya sahibinin sergilemiş olduğu bu davranışlar, kişiyi itici kıldığı kadar, sevimsiz biri durumuna getireceğine yorumlanır.

Rüyada Vitrin Dolabı Görmek

Rüyada vitrin dolabı görmek, bu rüya gören kişi için oldukça hayırlara yorulur. Rüya sahibinin tatlı dilli, güler yüzlü oluşundan ötürü çevresi tarafından sevileceğine ve saygı duyulacağına işaret eder. Rüya sahibinin hayatının yolunda gideceğine ve hem işinde hemde özel hayatında hoşluk içinde yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Vitrin Mankeni Görmek

Rüyada vitrin mankeni görmek, rüya sahibinin içindeki cevheri, sahip olduğu yetenekleri daha keşfedemediğine, bundan ötürü kendini çok iyi ifade edemediğine delalet eder. Rüya sahibinin dışa dönük bir kişiliğinin olması sayesinde kendini çok iyi ifade edeceğine ve bunun için önce kendine güvenmesi, başaracağına inanması gerekir. Rüya sahibinin özgüven eksikliği yaşadığına ve başarılı olacağı konularda kendini ifade edemediğine, yeteneğini gösteremediğine yorumlanır.

 

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.