Rüyada “Viski” Görmek

Viski
Rüyada viski görmek, bu rüya düşünülenin aksine gören kişinin hayatını güzelleştiren ve kolaylaştıran şartlara sahip olacağına işaret eder.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada viski görmek, bu rüya düşünülenin aksine gören kişinin hayatını güzelleştiren ve kolaylaştıran şartlara sahip olacağına işaret eder. Rüyada viski görmek, rüya sahibinin özel hayatında ve iş hayatında oldukça şanslı olacağına ve hayatının yolunda gideceğine yorumlanır. Rüyada viski görmek, rüya sahibinin gözünün gördüğü, elinin değdiği her şeye sahip olacağına ve gün geçtikçe maddiyatının dahada artacağına yorulur. Kişinin toplum gözünde tuzu kuru olarak nitelendirileceğine işaret eder. Rüyada viski görmek, rüya sahibinin başkalarının hayalini bile kuramadığı bir zenginliğe sahip olacağına ve istediklerini çok kolaylıkla elde edeceğine işarettir.

Rüyada Viski Görmek

Rüyada viski görmek, rüya sahibinin emek harcamadan, alın teri dökmeden ve hatta maddi sıkıntı çekmeden rahata ereceğine işaret eder. Rüya sahibinin hayalini kurduğu ve aklından geçirdiği herşeye bir şekilde sahip olacağına ve hayatının çevresi tarafından merak konusu olacağına delalet eder. Rüya sahibi kazancını yatırımlara harcadığı kadar eğlence hayatına da harcayacaktır. Her ne olursa olsun kişinin özel hayatını dolu dolu yaşayacağına ve isteklerinin gerçekleşeceğine yorulur. Zenginliğin, ihtişamın fazlasıyla yaşanacağına ve kişinin çevresi tarafından kıskanılıp, haset edileceğine delalet eder. Rüya sahibinin gayri menkul zengini olacağına ve yattığı yerden para kazanacağına yorumlanır.

Rüyada Viski İçtiğini Görmek

Rüyada viski içtiğini görmek, rüya sahibinin maddi gelirinin yerinde olacağına ve çalışmasa bile ailesini geçindirecek durumunun fazlasıyla olacağına delalet eder. Rüya sahibinin geçim kaygısı yaşamadan bolluk içinde bir hayat süreceğine ve kolay yoldan mal varlığını ikiye katlayacağına işaret eder. Rüya sahibinin dünya zenginliklerinden mahrum kalmayacağına ve hiçbir şeyin eksikliğini yaşamayacağına, istediklerini çok kolayca elde edeceğine delalet eder.

Rüyada Viski Şişesi Görmek

Rüyada viski şişesi görmek, rüya sahibinin çok ihtişamlı, şaşalı ve görkemli bir hayatının olacağına işaret eder. Kişinin hayatı boyunca hesap yapmadan, parasal açıdan dilediği gibi harcama yapacağına yorumlanır. Rüya sahibinin gelecek kaygısı yaşamadan, yarınını düşünmeden anı yaşayacağına ve dünya zevklerinin tadına bakacağına delalet eder. Yaşadığı lüks hayatın kimseye nasip olamayacağına ve çevresi tarafından kıskanılan bir yaşam tarzının olacağına yorumlanır.

Rüyada Viski Bardağı Görmek

Rüyada viski bardağı görmek, kişinin rahat edeceği, bolluğunun ve bereketinin artacağı işler yapacağına işaret eder. Kişinin iş hayatında başarısının hane içine yansıyacağına ve yüzlerin güleceğine, mutlu olunacağına yorulur. Kazancının kendini tatmin edecek kadar artacağına, şansının açılacağına ve kazanç kapılarını aralayacağına delalet eder.

Rüyada Viski Aldığını Görmek

Rüyada viski aldığını görmek, kişinin ticaret hayatındaki hareketli kıpırdamalar ile adından söz ettireceğine ve adının bankalarda hatırı sayılır bir saygınlık göreceğine yorulur. Maddi gücünün artması ile kişinin bankalarda ciddi birikimlerinin olacağına ve ölene kadar rahat bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada Viski İkram Ettiğini Görmek

Rüyada viski ikram ettiğini görmek, rüya sahibinin zengin olduğu kadar çevresindekiler tarafından cömertliği ile tanınacağına delalet eder. Kişinin sahip olduğu zenginlikten toplum içinde sürekli bahsederek, övüneceğine işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.