Rüyada “Viraj” Görmek

Viraj
Rüyada viraj görmek, iş ortamında yaşayacağı kötü olayların düzeleceğine ve haksızlığa uğradığının ispat edilip, telafisinin olacağına yorulur.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada viraj görmek, uzun zamandır yaşanan sıkıntılı günlerin son bularak aydınlığa, feraha çıkılacağına ve iş hayatında yaşanan aksiliklerin düzeleceğine işarettir. Rüyada viraj görmek, iş ortamında yaşayacağı kötü olayların düzeleceğine ve haksızlığa uğradığının ispat edilip, telafisinin olacağına yorulur. Rüyada viraj görmek, yaşanan bunca sıkıntıya, sorunlara rağmen rüya sahibinin umudunu yitirmeyeceğine delalet eder. Rüyada viraj görmek, hane içindeki üzüntülerin, dertlerin, sıkıntıların biterek yerini sevinçlerin, mutlulukların alacağına işaret eder. Endişelerin son bularak yeni iş kapılarının açılacağına ve maddi konuda feraha çıkacağına, eski mutlu günlerine geri döneceğine işaret eder.

Rüyada Viraj Görmek

Rüyada viraj görmek, rüya sahibinin çalkantılı günlerini geride bırakarak aydınlığa çıkacağına işaret eder. Rüya sahibi işindeki zor süreci birazda olsa atlatacak ve parasal konularda rahata erecektir. Kişinin bir takım olaylar karşısında yanlış yere suçlanacağına ve atılan iftiralardan geçte olsa kurtulacağına delalet eder. Rüya sahibinin yaşayacağı sıkıntılara, sorunlara karşı umudunu kaybetmeyeceğine işaret eder. Aile içinde bir takım sorunların, tartışmaların yaşanacağına ve rüya sahibinin sabır, inanç ile üstesinden geleceğine yorumlanır. Umutsuzlukların ve üzüntülerin yerini sevinçlerin, mutluluğun, umutların alacağına delalet eder.

Rüyada Virajlı Yol Görmek

Rüyada virajlı yol görmek, uzun süredir ara verilen gönül ilişkilerinde yeniden bir kıpırdamalar olacak ve ayağını yerden kesecek bir ilişkiye başlayacağına işaret eder. Rüya sahibinin iş konusunda yeniden şansının yaver gideceğine ve kazanç sağlayacak işlere atılımda bulunacağına yorulur. Hasta kişilerin şifa bulup iyileşeceğine, görmemişe döneceğine delalet eder. Maddi anlamda da oldukça rahata ereceğine ve yatırım amaçlı girişimlerde bulunacağına işaret eder. Kişinin hayırlı bir evlat olacağına ve anne, baba duası alarak işinde bereketli kazançlar sağlayacağına yorumlanır. Aynı zamanda kişinin yakın zamanda müjdeli haberler alacağına yorulur.

Rüyada Keskin Viraj Görmek

Rüyada keskin viraj görmek, kişinin iş hayatında yeni atılımlarda bulunacağına ve ayağına gelen fırsatları kendi lehine çevireceğine işaret eder. Büyük kazançlar getirecek projelere girişileceğine ve işleri büyük çaplara ulaştırarak, zirvenin en tepesine ulaşacaktır. Kişinin el işindeki başarısı ve birikimleri sayesinde kendi işini kuracağına, kazancını iki misli artıracağına yorumlanır. Rüya sahibinin hayata bakış açısının değişeceğine ve ticaret hayatında güçlü bir birey olacağına delalet eder.

Rüyada Virajı Alamamak

Rüyada virajı alamamak, rüya sahibinin iş hayatında örnek aldığı ve hayranlık duyduğu bir kişi ile aynı projede yer alacağına, kendini gösterme fırsatı bulacağına işaret eder. Kişinin işinde her kazancını alnının teri ile hak edeceğine, mutlu bir beraberlik yaşayacağına ve sorunlu kişileri hayatından çıkaracağına yorulur.

Rüyada Viraja Girmek

Rüyada viraja girmek, kişinin iş hayatında büyük riskler alacağı işlere girişeceğine yada ortaklıklar kuracağına delalet eder. Kişinin zorlu süreci atlatarak işinde kazanç sağlayacak bir döneme geçeceğine işaret eder. Sevinçli, güzel ve mutlu olunacak haberler alınacağına yorumlanır.

Rüyada Virajlı Yolda Araba Kullanmak

Rüyada virajlı yolda araba kullanmak, kişinin zor, sıkıntılı süreci geçte olsa atlatacağına ve feraha çıkıp, rahat edeceğine işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.