Rüyada “Video” Görmek

Video
Rüyada video görmek, rüya sahibinin dik başlı bir kişiliğe sahip olacağına ve yakınlarının uyarılarına rağmen yine kendi bildiğini yapacağına delalet eder.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada video görmek, rüya sahibinin dik başlı bir kişiliğe sahip olacağına ve yakınlarının uyarılarına rağmen yine kendi bildiğini yapacağına delalet eder. Rüyada video görmek, kişinin yapmış olduğu hatalarından ders çıkarmak yerine sürekli hataların içine doğru sürükleneceğine yorumlanır. Rüyada video görmek, rüya sahibinin yaşadığı sıkıntılara, sorunlara rağmen akıllanmayacağını ve hatayı kendisinde değil sürekli başkalarında arayacağına işaret eder. Rüyada video görmek, rüya sahibinin gereksiz yere inatlaşıp ailesi ve eşiyle arasının açılacağına, ortamın gerileceğine delalet eder. Rüya sahibinin defalarca uyarılmasına rağmen hata üstüne hata yaparak başta kendi olmak üzere ailesine hem maddi, hemde manevi zarar verecektir.

Rüyada Video Görmek

Rüyada video görmek, rüya sahibinin iş hayatında ve özel hayatında çok başına buyruk olacağına, insanların hayatına müdahale etmesine izin vermeyeceğine delalet eder. Kişinin fevri hareketleri aslında başına çok büyük işler açacak ve manevi yönden olduğu kadar maddiyat bakımından da çalkantı yaşayacaktır. Rüya sahibi hatalarının başına dert olmasına rağmen kötü huylarından vazgeçmeyerek, etrafındaki suçlama girişiminde bulunacaktır. Aile bireyleri tarafından tepki alsa da yine kendi bildiğini yapacak ve dik başlı tavırlarıyla herkesi kendinden soğutacaktır. Rüya sahibinin kendini beğenmiş tavırları yüzünden başta aile olmak üzere toplumdan dışlanacak ve yalnızlığa düşecektir. Bu rüya aslında gören kişi için kendini toparlaması ve hayatına çeki düzen vermesi gerektiğine işarettir.

Rüyada Video Kamera Görmek

Rüyada video kamera görmek, rüya sahibinin ilk zamanlar rızkının azalacağına ve kısa süreli maddi sıkıntılara düşeceğine yorumlanır. İleri ki zamanlar içerisinde rüya sahibinin şansı dönecek ve hayatını yavaş yavaş düze çıkaracaktır. Bereketinin, bolluğunun artması ile gelir kapısı büyüyecek ve kazancı dolup taşacaktır. Hayatının geri kalanını huzur, mutluluk ve bolluk içinde yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Video Kaseti Görmek

Rüyada video kaseti görmek, rüya sahibi nasıl bir hayır işledi veya nasıl bir hayır duası aldı ki kısmet kapılarını sonuna kadar aralandı. Rüya sahibinin işleri yolunda gidecek ve kısa sürede mal mülk sahibi olacaktır. Rüya sahibi işlerini büyüttükçe muhtaçlara yardım sayısını artıracak ve hanesinden bereketini kaybetmeyecektir. Kişinin gönül zenginliğinin ön planda olacağına ve dünya malına esir olmayacağına delalet eder.

Rüyada Video Oyunu Oynadığını Görmek

Rüyada video oyunu oynadığını görmek, rüya sahibinin eline geçen fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve kişinin üstün zekası sayesinde çok kısa sürede zengin olacağına yorumlanır. Aynı zamanda kişinin iş hayatında olduğu kadar gönül ilişkilerinde de şanslı olacağına ve güzel bir birlikteliğe adım atacağına delalet eder.

Rüyada Video İzlediğini Görmek

Rüyada video izlediğini görmek, rüya sahibinin yapmış olduğu hatalarından ders çıkaracağına ve pişmanlıkları ile yüzleşeceğine işaret eder. Rüya sahibi özel hayatı yada iş hayatıyla alakalı önemli kararlar alacağına ve bu süreçte yakınlarını karşısına alacağına yorumlanır. Maddi konularda kendini frenleyecek ve borçlarını yavaş yavaş bitirerek rahata erecektir. Eşleri yada sevgilileri ile ayrılan kişiler tekrar yeniden bir araya gelecek ve yapılan hataların üzerine yeni bir sayfa açacaktır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.